Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

27.11.2014

У Гребінці відбулася позачергова сесія районної ради

24 листопада відбулася позачергова 29-а сесія районної ради 6-го скликання

У Гребінці відбулася позачергова сесія районної ради

24 листопада відбулася позачергова 29-а сесія районної ради 6-го скликання.

Депутати розглянули питання про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, про передачу коштів з районного бюджету до Пирятинського районного бюджету, про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, про надання матеріальної допомоги громадянам району на операцію та післяопераційне лікування.

З 1-З питання порядку денного доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Бондаренко. Сесія затвердила розпорядження голови РДА “Про виділення коштів із резервного фонду районного бюджету Державній пожежно-рятувальній частині - 21" в сумі 5000 грн. та "Про виділення коштів із резервного фонду районного бюджету Гребінківському дорожньо-ремонтному підприємству філії “Лубенський райавтодор” в сумі 2983,50 грн.

Також депутати підтримали рішення “Про передачу коштів з районного бюджету до Пирятинського районного бюджету для відшкодування витрат на хворих, пролікованих в в інфекційному відділенні Пирятинської ЦРЛ з сумі 6480,97 грн.”, так як у Гребінці інфекційне відділення не працює.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Петро Ворона: Виконаю свій військовий та громадянський обов'язок і повернусь!

Наталія Борисівна повідомила, що пропонується внести зміни до рішення 22 сесії першого засідання 6 скликання від 25 січня 2014 року “Про районний бюджет на 2014 рік” згідно відповідних додатків, в тому числі в цілому на загальноосвітні школи добавлено на заробітну плату з нарахуваннями 829 тис. 131 грн.

Зроблено також інші перерозподіли коштів. Всі вони пов’язані з недопущенням виникнення кредиторської заборгованості.

Депутати підтримали це рішення. Також сесія прийняла рішення про надання матеріальної допомоги громадянам Гребінківського району на операцію та післяопераційне лікування.

На цьому сесія закінчила свою роботу. Провів позачергову сесію голова районної ради Валерій Зінченко.

Гребінчин крайСхожі матеріали:
👁 954
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Лубенський райавтодор, райдержадміністрація, фінансове управління, Гребінка, сесія
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ