Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

05.02.2022

У Гребінці відбулись чергові відвідування на дому людей похилого віку

Цього разу, під час візитів особам похилого віку була надана посильна допомога в доставці товарів першої необхідності.

Люди цієї соціальної категорії потребують більше співчуття, підтримки, піклування та уваги

У Гребінці відбулись чергові відвідування на дому людей похилого віку Днями, у місті Гребінка відбулися зустрічі з мешканцями поважного віку за місцем проживання. Їх провела Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з Гребінківським територіальним центром соціального обслуговування.

Для ефективності подібних зустрічей працює мультидисциплінарна команда, надання послуг догляду і підтримки немобільних та маломобільних людей старшого віку – невід’ємна частина її роботи. Волонтерська організація співпрацює в цьому напрямку з Німецьким фондом "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" у рамках програми «Ми поруч!», завдяки якій особи, які постраждали від нацизму можуть поліпшити якість свого життя.

Люди цієї соціальної категорії потребують більше співчуття, підтримки, піклування та уваги. Фахівці громадської організації разом із волонтерами старшого віку та соціальними робітниками територіального центру  намагаються забезпечити своїх підопічних повним комплексом послуг, пов’язаних з організацією життєдіяльності та спостереженням за станом здоров’я: допомагають із придбанням тонометрів та здійснюють контроль артеріального тиску та температури тощо. За необхідності долучають фахівців. Крім того, за потреби підопічні можуть отримати технічні засоби реабілітації (палиці, милиці ходунки, тощо).


У Гребінці відбулись чергові відвідування на дому людей похилого віку
 

Цього разу, під час візитів особам похилого віку була надана посильна допомога в доставці товарів першої необхідності. Крім того, керівники проєкту Олександр Чепур провів інформування щодо питань коронавірусної інфекції, вакцинації та надавав рекомендації щодо профілактики COVID -19 для людей старшого віку.


У Гребінці відбулись чергові відвідування на дому людей похилого віку

 
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як будують автомобільні дороги у Німеччині

Відвідування вдома проходять регулярно завдяки проєкту "Розширення стійких соціальних взаємозв'язків осіб, які постраждали від нацизму та їх залучення в життя Гребінківської об'єднаної територіальної громади" що здійснюється за підтримки  Німецького фонду "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" у рамках програми «Ми поруч!».
 
У Гребінці відбулись чергові відвідування на дому людей похилого віку


У Гребінці відбулись чергові відвідування на дому людей похилого віку


Схожі матеріали:
👁 1314
Категорія: Новини Гребінки
Теги: Гребінка, старість, соціальні візити, територіальний центр, Полтавщина, громада, ГО Твій світ
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ