Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Здоров'я
24.01.2013
У Гребінківському районі захворюваність на ГРІ зросла на 15,5 %

В районі, як і в області, продовжується сезонний ріст захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції

За минулий тиждень у Гребінківському районі на ГРІ захворіло 67 чоловік

В районі, як і в області, продовжується сезонний ріст захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції. Показники не перевищують епідпорогові.

За тиждень в Гребінківському районі на гострі респіраторні інфекції захворіло 67 чол., захворюваність зросла на 15,5 % порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності - 28,8 на 10 тисяч населення, нижче епідпорогового на 65,2% (епідпоріг - 82,8 на 10 тисяч).

В Полтавській області на 3-му тижні року показник захворюваності становив 41,5 на 10тис, населення, зростання в порівнянні з попереднім тижнем на 16,7 %, захворюваність не перевищує епідпороги в жодному регіоні.

Захворюваність серед дітей в Гребінківському районі знизилась на -18,4 %, показник захворюваності дітей - 75,7 на 10 тисяч, питома вага дітей серед захворілих - 46,2 %, що є звичайним для даного періоду року, показник захворюваності школярів (33 на 10 тисяч) не перевищує епідпорогового.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині епідемії грипу ще немає, але до неї готуються

Госпіталізовано за.тиждень 1 чол. хворих (1,5% захворілих, показник звичайний для району).

На Гребінківщині продовжується проведення щеплень проти грипу, отримали щеплення 1,17% населення району (в області -0,75%). З початку епідсезону отримали щеплення - 272 чол., серед яких 20 дітей - в школі-інтернаті, 32 - медичні працівники, 199 - особи з інших груп професійного ризику, 15 - діти та 6 - дорослі з хронічними захворюваннями.

«Гребінчин край»


Схожі матеріали:
   Категорія: Здоров'я | Переглядів: 925
Теги: медицина. здорв'я, ГРІ, захворюваність, грип, епідемія, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ