Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

30.03.2018

У Полтавській ОДА провели молитовний сніданок


На сніданку обговорювали важливі питання, разом молилися та слухали церковні пісні


У Полтавській ОДА провели молитовний сніданокСьогодні в облдержадміністрації відбувся молитовний сніданок, присвячений Великодню. Зібралися представники обласної влади, духовенство та громадськість.

На сніданку обговорювали важливі питання, разом молилися та слухали церковні пісні.
Присутні на заході: голова Полтавської ОДА Валерій Головко, перший заступник голови Андрій Пісоцький, заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий, керівники структурних підрозділів, священики та громадськість.  

Священики, під час своїх виступів, розповіли про історичне значення Воскресіння Ісуса Христа та про страсний тиждень, який передує Великодню.

Настоятель парафії Пресвятої Трійці УГКЦ у Полтаві, отець Юрій Кролевський зазначив, що у ці дні ми згадуємо терпіння Ісуса Христа:

— Терпіння — необхідний елемент, який викуповує людство зі страждань. Воно направлене на те, щоб було нове життя. Найбільший гріх нашого народу — роз’єднаність, невміння спілкуватися, непошанування одне одного і влади. За ці гріхи ми сьогодні покутуємо в Україні.

Як зазначив Валерій Головко, це стало традицією, коли разом збирається духовенство, громадськість і влада:

—Сьогодні була приємна розмова на тему вічності, любові до ближнього. Під час молитовного сніданку говорили про майбутнє України та згадували минуле. На жаль, зараз ми платимо велику ціну для спокійного майбутнього. Впевнений, що віра у краще і підтримка здолає будь-як негаразди.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький наголосив, що такі заходи важливі, адже сприяють консолідації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зведений загін поліцейських Полтавщини відправився в зону проведення АТО

— Ми стоїмо на шляху успішної і єдиної України. Варто спільно вирішувати проблеми, адже тільки так ми досягнемо бажаного. Наразі маємо розуміння, підтримку, достатні фінанси та перспективи розвитку країни. Вірю, нам все вдасться і вже незабаром будемо жити у мирній, комфортній державі, — поділився Андрій Пісоцький.

Обговорювали і прийдешнє свято — Великдень.До нього віруючі готуються впродовж семи тижнів Великого Посту.Цього року воно припадає на 8 квітня.

 

У Полтавській ОДА провели молитовний сніданок

 

У Полтавській ОДА провели молитовний сніданок

 

У Полтавській ОДА провели молитовний сніданок

 

У Полтавській ОДА провели молитовний сніданок

 

У Полтавській ОДА провели молитовний сніданок


Прес-служба Полтавської ОДА


Схожі матеріали:
👁 1056
Категорія: Полтавщина
Теги: молитовний сніданок, Полтавська ОДА




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ... На Полтавщині виявили ймовірне відмивання понад ...
Юні футболістки Гребінківської громади здобули п... Юні футболістки Гребінківської громади здобули п...
Удар по енергетиці Полтавської громади Удар по енергетиці Полтавської громади
Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че... Стрілець із Полтавщини Максим Городинець став че...
У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ... У Гребінці відбувся благодійний звітний концерт ...
У Гребінківській школі мистецтв провели благодій... У Гребінківській школі мистецтв провели благодій...
Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»... Гребінківська громада у жалобі: додому «на щиті»...
На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже... На Полтавщині оголосили надзвичайний рівень поже...
На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно... На Полтавщині зросла кількість жертв після нічно...
На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р... На Полтавщині продовжують відновлювати дороги: р...
На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п... На Полтавщині тимчасово змінили рух приміських п...
На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе... На Полтавщині підготували 40 центрів для проведе...
Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро... Біль, який не минає: Гребінка вшанувала 40-ті ро...
У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад... У Гребінці засяяли нові зірки: підсумки «Зорепад...
Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д... Електрички з Гребінки скасовують: що зміниться д...
На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв... На Полтавщині розглядатимуть справу стосовно обв...
ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад... ДТП на трасі Київ—Харків—Довжанський: рух усклад...
У Полтавській області викрили схему отримання гр... У Полтавській області викрили схему отримання гр...
У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за... У Семенівці розслідують викрадення мотоцикла: за...
У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз... У водоймі в Лазірках знайдено тіло чоловіка; роз...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ