Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
21.01.2013
Новопризначений голова Гребінківської РДА Василь Пісня починав з помічника бригадира

Василь Пісня до отримання нової посади працював першим заступником голови РДА з 2010 року

Новопризначений голова Гребінківської РДА Василь Пісня починав з помічника бригадира

Новопризначений голова Гребінківської РДА Василь Пісня починав свою трудову діяльність з помічника бригадира тракторної бригади приватно-пайового підприємства "Тарасівське".

Після став головним інженером названого підприємства. Сьогодні в урочистій обстановці його представили, як голову РДА, колективу із числа голів сіл, депутатів міської та районної рад, керівників підприємств та установ району.

Привітав з посадою Василя  Пісню  і перший заступник голови  Полтавської ОДА Віктор Животенко.

"Посада голови райдержадміністрації - це не нагорода за працю, а величезний тягар відповідальності перед громадою і перед Президентом України", - сказав Василь Пісня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Срібна монета Євген Гребінка бере участь за «Кращу монету року України»

На трудовому шляху Василя Пісні і  8 років праці заступником начальника - начальником  відділу технічної політики, енергозабезпечення, охорони праці, техніки безпеки та інформаційного забезпечення і діловодства управління агропромислового розвитку Гребінківської РДА.

Як повідомили в Гребінківській РДА, Василь Пісня до отримання нової посади працював першим заступником голови РДА  з 2010 року.

Новини Полтавщини


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 1458
Теги: василь Пісня, Гребінківська РДА, Голова, Полтавська ОДА
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ