Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Освіта
08.11.2015
Учні школи №1 відвідали Гребінківський районний суд

В залі судового засідання школярі зустрілися з суддею Гребінківського районногог суду Федорак Л.М.

Учні школи №1 відвідали Гребінківський районний суд 5 листопада 2015 року, в рамках місячника правовиховних знань, учні школи №1 відвідали Гребінківський районний суд.

В залі судового засідання школярі зустрілися з суддею Гребінківського районногог суду Федорак Л.М.

Федорак Леся Миколаївна надзвичайно цікаво розповіла про саму залу засідань, її основні елементи та функції при розгляді справ, а також дала декілька цінних настанов для майбутніх юристів та суддів.

Також суддя розповіла  про  найцікавіші справи зі своєї практики, а також про складнощі, з якими стикаються судді при здійсненні правосуддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Гребінківщині пройшла спартакіада освітян району

В залі панувала дружня атмосфера, учні активно цікавилися різними сторонами професії судді.

Відвідали учні і загальну канцелярію суду, де дізналися про реєстрацію та рух документів, що надходять до суду, а також кімнату прийому громадян, де співробітники суду приймають та реєструють позовні заяви.
 
В архіві суду учні побачили, як зберігаються справи. Учні побачили також інформаційний центр суду, куди громадяни звертаються  стосовно розгляду їх справ у суді.

Начальник служби у справах дітей звернула увагу на те, що ми всі самі відповідаємо за свої вчинки, та побажала всім учням бути правосвідомими громадянинами своєї країни.
 

 
За матеріалами Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1


Схожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 1631
Теги: учні, екскурсія, Суд, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ