Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Поради та рекомендації як отримати ідеальне фото на пляжі

Основні рекомендації ля позування на пляжі

Поради та рекомендації як отримати ідеальне фото на пляжі

Подбайте про правильну експозиції

У сонячний день камера, встановлена  в автоматичний режим, може мати тенденцію недоекспонувати фотографії. Експонометр вибирає досить усереднені параметри і зазвичай дає хороші результати за умови, що ми фотографуємо настільки ж середній пейзаж, тобто небо, траву, дерева і людину. Однак пісок відображає набагато більше світла, ніж класичний пейзаж. Камера вловлює цей світ і встановлює середнє значення експозиції, щоб вийшла злегка затемнена фотографія, а правильні пози для фото на пляжі завершують результат.

як отримати ідеальне фото на пляжі
 

В цьому випадку ви можете спробувати змінити настройки вручну. У камер є різні можливості, але загальна ідея полягає в тому, щоб збільшити значення експозиції (EV), наприклад, на +1, а може і більше - це залежить від ландшафту.

Також зверніть увагу, який режим виміру ви використовуєте. Для початку встановіть підсвічування матричного виміру (іконка в настройках з усіма вибраними пунктами). Камера, яка працює в цьому режимі, порівнює інформацію про інтенсивність світла в різних частинах кадру і, завдяки складним алгоритмам, розраховує відповідну величину експозиції. Зазвичай камери добре вимірюють світло в цьому режимі, але є винятки.

Основні рекомендації ля позування на пляжі

Багато фотографів найчастіше фотографують себе на пляжі. На тлі піску і моря можна влаштувати сцену з сімейного відпочинку, весілля або інтимної екскурсії. До того ж пляжі красиві. Однак при зйомці на пляжі відбувається багато помилок.

Прочитайте наведені нижче поради, щоб уникнути їх і дізнатися, як зробити дійсно унікальне фото.

Ви помітили, що всі фотографії на пляжі виглядають однаково? Зазвичай це фотографії, зроблені на заході або позують з членами сім'ї і тінями на обличчях. Так що уникайте цих найпоширеніших помилок при фотографуванні на пляжі.

як отримати ідеальне фото на пляжі
 
,
Перш за все уважно огляньте. Подивіться вниз і вгору. Можливо, є дивовижні та унікальні деталі, які можна відобразити на фото. Ви можете годинами фотографувати дрібні предмети на пляжі, ви можете відобразити черепашки, крабів або невеликі пляжні іграшки. Фотографія вашої дитини перед замком з піску напевно буде милою.

Правило третє. Основна помилка при фотографуванні пляжу - горизонт прямо в центрі фотографії. Хоча він виглядає більш симетричним, він порушує правило третин. Так що дотримуйтеся цього правила - лінія горизонту повинна складати 1/3 висоти фотографії зверху чи знизу, вирішувати вам.  


Схожі матеріали:

👁 369
Категорія: Фотографія
Теги: Експозиція, Світло, фото на пляжі, Пляж, ідеальне фото на пляжі
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


5 кімнатних квітів, які несуть не тільки...

/_pu/63/20300016.jpg

Знаете ли вы, что во время полового акта...

/_pu/66/69988964.jpg

Зелений, жовтий або з коричневими цяткам...

/_pu/63/48098135.jpg

Преимущества поликарбонатных стекло и ко...

/_pu/66/53273029.jpg

Як дачники використовують харчову соду п...

/_pu/63/29661752.jpg

Таємні бажання, які є у молодого чоловік...

/_pu/64/05811665.jpg

Навіщо досвідчені городники обривають кв...

/_pu/65/35357624.jpg

Ягоди виростуть як виноград: під кущі см...

/_pu/64/69427094.jpg

Яка небезпеку промоклих ніг

/_pu/66/14640238.jpg

Деклька причин, через які розвивається д...

/_pu/66/39736196.jpg

Що краще посадити поряд із цибулею: урож...

/_pu/62/39834352.jpg

Вбийте це в землю, і кроти більше ніколи...

/_pu/62/54603918.jpg