Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок

Зоо-хобі
У категорії матеріалів: 17
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 вперед »


Виховання кошенят Стерилізація кішок – це операція з видалення репродуктивних органів самок (яєчників, матки), завдяки якій у тварини зникає статевий потяг до протилежної статі та повністю втрачається здатність до розведення.

   
   Зоо-хобі | 👁92   🗨 (0)

Чому кішки іноді лепечуть? Причини для обману Якщо ваша кішка балакає, спочатку така поведінка здасться вам смішною. Шум схожий на стукіт зубів, іноді до нього додається кілька каркань або хрипке нявкання. Але чому насправді коти регочуть?

Ваш кіт мирно дрімає на підвіконні або на когтетці і розслаблено дивиться вдалину. Раптом вона починає балакати, кудкудачи й лаяти. Її хвіст часто неспокійно махає туди-сюди, все тіло кішки виглядає напруженим і дуже зосередженим. Що коти хочуть цим висловити?

   
   Зоо-хобі | 👁116   🗨 (0)

Кішка п'є воду Якщо ваша кішка раптом випила набагато більше води, ніж зазвичай, це може бути з різних причин. У разі сумнівів ветеринар завжди дізнається, нешкідлива вона чи ні. Ось кілька можливих причин, чому ваш пухнастий друг п’є багато води.

Якщо ваша кішка п’є більше, ніж зазвичай, вам слід стежити за її загальним станом: чи не виявляє пухнастий ніс якісь інші аномалії, такі як випадання шерсті, втрата апетиту або зміни в поведінці?

   
   Зоо-хобі | 👁122   🗨 (0)

Виховання кошенят Кішки вміють не тільки нявкати, муркотіти і шипіти. У котячої мови набагато більше звуків, наприклад, воркування, яке часто спантеличує власників кішок. Але що хоче сказати нам кіт, коли воркує, як голуб?

Коли коти воркують, це звучить дуже мило. Звук звучить як змішаний звук між гучним муркотінням і коротким дружнім нявканням. Воркування, муркотіння і нявкання також можуть чергуватися і перетікати одне в інше.

   
   Зоо-хобі | 👁94   🗨 (0)

Виховання кошенят: ось як це працюєКошенята вчаться багато чому від своєї матері-кішки та братів і сестер у перші кілька тижнів життя, але люди також можуть зробити свій внесок у виховання кошенят. Головне – встановити з молодняком довірливі стосунки. З наступними порадами ви досягнете успіху.

Навіть якщо ви хочете самостійно виростити свого майбутнього кошеня, не варто розлучати маленьке кошеня з мамою занадто рано

   
   Зоо-хобі | 👁79   🗨 (0)

сухой корм для кошекУличные кошки нередко ловят мышь или двух, что нравится домашней кошке, но в долгосрочной перспективе это не очень практичная еда.

С сухими кормами супер премиум для кошек, вы предлагаете своему пушистому другу вкусную альтернативу со сбалансированной смесью питательных веществ, которая имеет прекрасный вкус и в то же время полезна для здоровья.

   
   Зоо-хобі | 👁103   🗨 (0)

Высококачественный сухой корм для собакВсе любители собак знают, что эти животные довольно особенные. Тот верный, ласковый вислохвостый приятель, который просыпается полным радости перед наступающим днем и всегда рад вас видеть.

Что такое несколько грязных отпечатков лап на кухонной плитке, собачья шерсть на диване и случайная пожеванная тапочка между близкими друзьями?

   
   Зоо-хобі | 👁147   🗨 (0)

Домашня кішкаНа жаль, у наші дні не кожен може дозволити собі розкіш володіти заміським будинком чи великим садом. Проте потреба у тваринної компанії у городян також висока. Кішка, завдяки своїй чудовій пристосованості, виявляється ідеальним вихованцем для любителів тварин, що живуть у квартирі.

На відміну від собаки, кішку не потрібно брати на прогулянку, витрати на її утримання прийнятні, вона може годинами займатися собою, а фактор обіймання високий

   
   Зоо-хобі | 👁352   🗨 (0)

Советы, как держать домашних животных и рождественские елки Во многих домах красиво украшенная рождественская елка является бесспорным центральным элементом праздничных украшений.

К сожалению, гирлянды, мишура, фонари и украшения не менее привлекательны для домашних животных, но могут быть опасны, если кошки и собаки решат, что это необычное дерево - новая и увлекательная игрушка.

   
   Зоо-хобі | 👁271   🗨 (0)

Советы по кормлению вашего щенкаЩенки во многом похожи на четвероногих младенцев. Они смеются, плачут и даже не дают уснуть по ночам. Одно большое различие между щенком и ребенком - это скорость, с которой они растут.

Ваш щенок, естественно, будет расти быстрее всего в течение первых шести месяцев своей жизни, а это значит, что его диета также будет меняться так же быстро в течение того же периода времени

   
   Зоо-хобі | 👁359   🗨 (0)


1-10 11-17


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg

Озимий часник виросте розміром із кулак:...

/_pu/68/72487392.jpg

10 ознак того, що жінка – справжня психо...

/_pu/68/33766569.jpg

Виховання кошенят: ось як це працює

/_pu/68/83309003.jpg

Чим корисні заняття сексом?

/_pu/67/99909635.jpg

Кашель, який довго не проходить: розпові...

/_pu/67/79659105.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg

Як зупинити «лістопад» у фікуса: лікуван...

/_pu/67/29807187.jpg

4 поради, щоб стати незалежним: не дадут...

/_pu/68/68182911.jpg

Яка кількість білка в сечі викликає зане...

/_pu/68/26272072.jpg