Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок

Зоо-хобі
У категорії матеріалів: 20
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 вперед »


Які породи собак живуть найдовше?Якщо, загалом, очікувана тривалість життя собак — незалежно від статі чи породи — становить близько 11 років, одні собаки живуть довше, а інші — менше! Отже, які породи живуть найдовше?

   
   Зоо-хобі | 👁371   🗨 (0)

Вельш-корги пемброк (порода собак) - королевский компаньонВельш-корги-пемброк — не только одна из самых маленьких, но и одна из старейших пород в Англии — родом она из Уэльса.

Подобно своему близкому родственнику, вельш-корги-кардигану, он уже несет свое происхождение в своем названии. Записи о корги, которые считаются потомками валлийских пастушьих собак, существуют с 10 века.

   
   Зоо-хобі | 👁602   🗨 (0)

Діарея у собак: причини і лікуванняЧас від часу у собаки може бути діарея. Часто вона проходить сама по собі, але також може створювати велике навантаження на організм і стати постійною проблемою. Прочитайте тут, які існують причини та методи лікування діареї у собак і що ви можете зробити, щоб їй допомогти.

Власне кажучи, діарея у собак - це не хвороба, а симптом. Однак симптом діареї також може бути небезпечним. Важка діарея, особливо якщо вона супроводжується блювотою або лихоманкою, може дуже швидко призвести до зневоднення та небезпечної для життя недостатності кровообігу.

   
   Зоо-хобі | 👁574   🗨 (0)

Виховання кошенят Стерилізація кішок – це операція з видалення репродуктивних органів самок (яєчників, матки), завдяки якій у тварини зникає статевий потяг до протилежної статі та повністю втрачається здатність до розведення.

   
   Зоо-хобі | 👁482   🗨 (0)

Чому кішки іноді лепечуть? Причини для обману Якщо ваша кішка балакає, спочатку така поведінка здасться вам смішною. Шум схожий на стукіт зубів, іноді до нього додається кілька каркань або хрипке нявкання. Але чому насправді коти регочуть?

Ваш кіт мирно дрімає на підвіконні або на когтетці і розслаблено дивиться вдалину. Раптом вона починає балакати, кудкудачи й лаяти. Її хвіст часто неспокійно махає туди-сюди, все тіло кішки виглядає напруженим і дуже зосередженим. Що коти хочуть цим висловити?

   
   Зоо-хобі | 👁759   🗨 (0)

Кішка п'є воду Якщо ваша кішка раптом випила набагато більше води, ніж зазвичай, це може бути з різних причин. У разі сумнівів ветеринар завжди дізнається, нешкідлива вона чи ні. Ось кілька можливих причин, чому ваш пухнастий друг п’є багато води.

Якщо ваша кішка п’є більше, ніж зазвичай, вам слід стежити за її загальним станом: чи не виявляє пухнастий ніс якісь інші аномалії, такі як випадання шерсті, втрата апетиту або зміни в поведінці?

   
   Зоо-хобі | 👁1272   🗨 (0)

Виховання кошенят Кішки вміють не тільки нявкати, муркотіти і шипіти. У котячої мови набагато більше звуків, наприклад, воркування, яке часто спантеличує власників кішок. Але що хоче сказати нам кіт, коли воркує, як голуб?

Коли коти воркують, це звучить дуже мило. Звук звучить як змішаний звук між гучним муркотінням і коротким дружнім нявканням. Воркування, муркотіння і нявкання також можуть чергуватися і перетікати одне в інше.

   
   Зоо-хобі | 👁527   🗨 (0)

Виховання кошенят: ось як це працюєКошенята вчаться багато чому від своєї матері-кішки та братів і сестер у перші кілька тижнів життя, але люди також можуть зробити свій внесок у виховання кошенят. Головне – встановити з молодняком довірливі стосунки. З наступними порадами ви досягнете успіху.

Навіть якщо ви хочете самостійно виростити свого майбутнього кошеня, не варто розлучати маленьке кошеня з мамою занадто рано

   
   Зоо-хобі | 👁471   🗨 (0)

сухой корм для кошекУличные кошки нередко ловят мышь или двух, что нравится домашней кошке, но в долгосрочной перспективе это не очень практичная еда.

С сухими кормами супер премиум для кошек, вы предлагаете своему пушистому другу вкусную альтернативу со сбалансированной смесью питательных веществ, которая имеет прекрасный вкус и в то же время полезна для здоровья.

   
   Зоо-хобі | 👁549   🗨 (0)

Высококачественный сухой корм для собакВсе любители собак знают, что эти животные довольно особенные. Тот верный, ласковый вислохвостый приятель, который просыпается полным радости перед наступающим днем и всегда рад вас видеть.

Что такое несколько грязных отпечатков лап на кухонной плитке, собачья шерсть на диване и случайная пожеванная тапочка между близкими друзьями?

   
   Зоо-хобі | 👁381   🗨 (0)


1-10 11-20


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Ви виявили невірність партнера: чи варто...

/_pu/70/47398553.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg