Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Які породи собак живуть найдовше?

Деякі породи собак із середнім розміром також можуть жити дуже довго! Як доказ, угорська жорсткошерста лягава: чудова мисливська собака, її розміри можуть перевищувати 60 сантиметрів і важити до 30 кілограмів


Які породи собак живуть найдовше?

Якщо, загалом, очікувана тривалість життя собак — незалежно від статі чи породи — становить близько 11 років, одні собаки живуть довше, а інші — менше! Отже, які породи живуть найдовше? До речі, зооготель для собак та котів в м. Полтава пропонує перетримку собак, яка забезпечить комфорт та турботу, коли ви вирушаєте у далекі поїздки або на роботу.

Досягнення ветеринарії значно збільшили середню тривалість життя собак. Але не всі породи собак однакові, коли йдеться про старіння. І хоча це середнє статистичне значення, деякі породи собак справді живуть набагато довше за інші.

Породи собак іноді схильні до захворювань

Довголіття собаки залежить від кількох факторів: догляд за нею, її спосіб життя та дієта, таким чином, мають значний вплив на тривалість її життя. Порода також є визначальним фактором, оскільки певні породи собак схильні до певних захворювань. Крім того, через певне схрещування здоров'я собаки буде більш-менш крихким.

І взагалі найдовше живуть маленькі собаки. Але, крім розміру, головним показником для прогнозування тривалості життя собаки є, перш за все, вага. Старіння великих собак прискорюється з самого раннього віку, оскільки вони швидко ростуть. Таким чином, собаки вагою менше 10 кілограмів прожили б у середньому 12 років, у порівнянні з 8 роками для собак вагою від 25 до 45 кілограмів.

Йоркширський тер’єр, чихуахуа та шиба-іну: маленькі собаки з довгим життям

Тому маленькі породи собак мають найвищу тривалість життя. Чихуахуа, наприклад, визнана найменшою породою собак, живе від 14 до 18 років, а деякі собаки навіть перевищують 20 років. Важить від 1 до 3 кілограмів, чихуахуа найчастіше має розміри менше 20 сантиметрів у холці. Йоркширський тер’єр, який є найменшою породою тер’єрів (його розміри менше 25 сантиметрів у холці та важить від 2 до 3 кілограмів), також має хорошу тривалість життя: у середньому 14 років.

Сіба-іну, найменша мисливська собака, родом з Японії, має очікувану тривалість життя від 12 до 15 років: часто вага менше 10 кілограмів, її розмір у холці не перевищує 40 сантиметрів.

Інші популярні маленькі породи собак, такі як той-пудель (який може жити 15 років) або мальтійська болонка (чия тривалість життя становить від 12 до 15 років), також підтверджують цю теорію.

Бігль і джек-рассел-тер'єр: мисливські породи-довгожителі

Серед порід собак, які живуть найдовше, ми також знаходимо бігль на хорошому місці. Дуже популярний серед сімей через його легкий характер і ласкавий темперамент, він також є дуже хорошим мисливцем. Його тривалість життя становить від 12 до 15 років.

Також у джек-рассел-тер’єра відмінні мисливські інстинкти. Маленька, дуже сильна порода собак, її розміри в холці ледь перевищують 25 сантиметрів, а її вага менше 10 кілограмів. Хоча він може страждати від спадкових захворювань, таких як атаксія (через інбридинг), джек-рассел-тер’єр живе в середньому від 13 до 16 років.

Але деякі породи собак із середнім розміром також можуть жити дуже довго! Як доказ, угорська жорсткошерста лягава: чудова мисливська собака, її розміри можуть перевищувати 60 сантиметрів і важити до 30 кілограмів. Її тривалість життя не менш висока: насправді пойнтер може прожити до 14 років.

Тому порода собаки, нерозривно пов’язана з даним розміром, часто є визначальним фактором при оцінці довголіття собаки. Але ставлення його господаря та його загальні умови життя також важливі для забезпечення хорошого та довгого життя.


Схожі матеріали:

👁 230
Категорія: Зоо-хобі
Теги: джек-рассел-тер'єр, Породи собак, собаки, Довголіття собакиВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg