Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок

Спорт, фітнес
У категорії матеріалів: 80
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 7 8 вперед »


ФитнесКаждая женщина мечтает выглядеть хорошо в любом возрасте. Для этого существует большое количество способов, поэтому иногда необходимо просто помочь с выбором.

Кто-то обращается к пластическим хирургам, другие садятся на диету, а некоторые начинают заниматься спортом. В любом случае, перед тем, как выбрать способ похудения и омоложения, прежде всего, необходимо проконсультироваться с доктором.

   
   Спорт, фітнес | 👁400   🗨 (0)

Зміцнюємо спину: прості вправи для гарного рельєфуМ'язи спини - одні з найважливіших в організмі людини. Якщо не буде м'язів спини, то ноги, руки, шия та голова не зможуть функціонувати.

Хребет при відсутності м'язів може розпадатися, хребці починають вискакувати, нерви та судини перетискаються, що в сукупності також може сприяти депресіям та іншим хворобам.

   
   Спорт, фітнес | 👁442   🗨 (0)

Гимнастика как хобби для детейКто не восхищается захватывающими дух подвигами детей, занимающихся гимнастикой? Кажется, что даже самые маленькие катаются, прыгают и балансируют без особых усилий, занимаясь гимнастикой на снарядах или на полу.

Если ваш ребенок впечатлен и хотел бы заниматься этим видом спорта в качестве хобби, тогда запишите его на гимнастику для детей Алматы в школу гимнастики Евгения Евдокимова.

   
   Спорт, фітнес | 👁632   🗨 (0)

Декілька причин, чому потрібно зайнятися йогою на карантиніЙога – одна з найдавніших духовних практик, яка має мільйони адептів досі і не спроста. Тільки зробивши перші кроки в йозі, можна відчути та усвідомити всю користь цього заняття. Людина, яка постійно практикує йогу, — сама собі і лікар, і психолог. Практикуючий найкращий чує потреби свого організму. Немає кращого способу підтримувати душевну рівновагу, фізичне здоров'я та бадьорість. Які плюси занять йогою онлайн в період карантину?

   
   Спорт, фітнес | 👁503   🗨 (0)

Як сісти на шпагатНаскільки добре розвинена ваша гнучкість? Чи виникають у вас больові відчуття при нахилі вперед, не згинаючи ноги в колінах? Чи хотіли ви вміти сідати на шпагат? Якщо так, то наша стаття для вас обов'язкова до прочитання, оскільки в ній ми розглянемо декілька порад з розвитку гнучкості вашого тіла, які допоможуть вам дызнатися як сісти на шпагат без болю.

   
   Спорт, фітнес | 👁680   🗨 (0)

Вправи для підтяжки грудних м'язів: для дівчатІснує думка, що дівчатам немає необхідності працювати на грудні м'язи, робити тренування вдома або в спортзалі, адже у них верх і так досить розвинений. Насправді це груба помилка.

Молочні залози - не є м'язи, м'язи грудей заховані під ними, і потребують опрацювання не менш, ніж інші групи.

   
   Спорт, фітнес | 👁757   🗨 (0)

Бег для красивой фигуры: полезные рекомендацииСтройная девушка всегда приятна окружающим. Именно поэтому многие барышни столько времени проводят в спортзалах. А как еще иметь идеальную фигуру, если времени не хватает для занятий спортом на стадионе? Самым верным помощником являются тренажеры.

Беговая дорожка для дома станет верным «союзником» здорового образа жизни.

   
   Спорт, фітнес | 👁687   🗨 (0)

Фітнес після 40Ми всі розуміємо, що приділяти час фізичним заняттям необхідно в будь-якому віці. Однак, після 40 років до таких занять потрібно підходити більш обдумано, щоб замість користі не принести своєму тілу і організму шкоди. Є кілька важливих моментів, на які необхідно звернути увагу людям після 40 років.

В першу чергу необхідно порадитися зі своїм сімейним лікарем. Він призначить вам обстеження стану серцевого м'яза (ехокардіографію і електрокардіограму) і за її результатами буде зрозуміло якої інтенсивності навантаження для вас допустимі

   
   Спорт, фітнес | 👁635   🗨 (0)

Какую пользу приносит йога нашему организму?Всем нам известно, как обычная зарядка по утрам помогает в улучшении нашего самочувствия и здоровья. А что произойдет, если вместо зарядки поставить йогу? На самом деле йога обладает наибольшими возможностями, чем мы думаем. Сюда можно отнести не только физическое развитие, но и уравновешивание психологического состояния, укрепление нервной системы, формирование положительного восприятия мира и улучшение качества жизни.

   
   Спорт, фітнес | 👁891   🗨 (0)

Від тренувань талія не стає тоншою. Що ви робите не так?Варто розуміти, що не для всіх справедливі горезвісні 60 см. Зразкові параметри ідеальної талії - зріст мінус 100 см. І вправи на прес, які люблять робити дівчата, - це не панацея, а деякі з них навіть, навпаки, розширюють талію. Звичайно, багато що залежить і від фізіологічних особливостей.

Однак не забувайте, що талія - ​​це результат спільної роботи над собою і якістю тіла, вона не з'явиться сама по собі.

   
   Спорт, фітнес | 👁2892   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Хобі приваблюють дівчат

/_pu/70/91040443.jpg

Які ягоди вважаються найкориснішими для ...

/_pu/70/97567386.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

Чому не можна лити в бак бензин АІ-95, я...

/_pu/70/84437547.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg