Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Бджільництво Спорт, фітнес У світі квітів
Рибалка Тихе мисливство Фотографія
Творчість Зоо-хобі Розваги та відпочинок


Чому кішки іноді лепечуть? Причини для обману

Чому коти балакають або кудкудачуть, науково не з'ясовано поза сумнівом. Одна з теорій: кіт цокає і цокає зубами, щоб відпрацювати смертельний укус за шию, який він завдає своїй спійманій жертві


Чому кішки іноді лепечуть? Причини для обману

Якщо ваша кішка балакає, спочатку така поведінка здасться вам смішною. Шум схожий на стукіт зубів, іноді до нього додається кілька каркань або хрипке нявкання. Але чому насправді коти регочуть?

Ваш кіт мирно дрімає на підвіконні або на когтетці і розслаблено дивиться вдалину. Раптом вона починає балакати, кудкудачи й лаяти. Її хвіст часто неспокійно махає туди-сюди, все тіло кішки виглядає напруженим і дуже зосередженим. Що коти хочуть цим висловити?

Кішка балакає на недосяжну здобич

Найпоширеніший спосіб побачити цю цікаву котячу звичку – це коли ваше кошеня помітило птаха чи іншу бажану здобич на вулиці, але вона надто далеко, щоб її зловити. Потім кішки злегка відкривають свої маленькі ротики, зосереджено дивляться на об'єкт свого бажання і, мабуть, цокочуть зубами.

Гукання або лепет варіюється між глухими та дзвінкими звуками. Це може бути низький гортанний тріск, але він також може перерости в обурену тираду, якщо змішати його з хрипким нявканням.

Балаканина як практика для полювання?

Чому коти балакають або кудкудачуть, науково не з'ясовано поза сумнівом. Одна з теорій: кіт цокає і цокає зубами, щоб відпрацювати смертельний укус за шию, який він завдає своїй спійманій жертві. Рухи щелепи та зубів здаються однаковими, принаймні під час цокоту та вбивчого укусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кішка раптово п'є багато води: в чому може бути причина?

Мисливська поведінка котів є вродженою, тому вони практикують її, коли не можуть бігти на вулиці зі справжніми мишами та іншою здобиччю. Звідси також можна простежити горезвісні «дикі п’ять хвилин» кота. У них кіт витрачає накопичену енергію, яку не міг використати для полювання. Така поведінка не зашкодить вашій кішці.

Лепет у кішок як ознака розладу

«Але мій кіт ще й балакає на мене», — подумають тепер деякі власники котів. Це може бути пов’язано з другим можливим обґрунтуванням поведінки. Теорія: ваша кішка буде балакати, коли вона розчарована, невпевнена або нервова. Вона вас «лає».

Крім того, котяче кудкудакання може свідчити про те, що його турбують. Наприклад, кіт буде балакати на іншого кота, коли його зовнішній вигляд або поведінка засмучують або дратують їх. Це відчуття також може зіграти роль, коли оксамитові лапи бачать недосяжну здобич.

Ваш кіт ніколи не балакає? Це також не привід для занепокоєння: не всі домашні тигри демонструють таку поведінку.


Схожі матеріали:

👁 183
Категорія: Зоо-хобі
Теги: коти, котики, кішка, Кіт, кішки

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


4 факти про тривогу, які допоможуть з не...

/_pu/68/73517982.jpg

Дорослі ігри для задоволення

/_pu/67/20402392.jpg

Просто наслаждайтесь: это лучшие позы дл...

/_pu/67/94451366.jpg

Після 2-х таких поливів морква виростає ...

/_pu/68/74684659.jpg

Світові тенденції у сфері гемблінгу та у...

/_pu/67/74629816.jpg

Сучасні міські меблі

/_pu/68/61028782.jpg

Жіночі оргазми: сексуальна кульмінація ж...

/_pu/68/49385312.jpg

Боль в спине: причина, лечение и профила...

/_pu/68/76097653.jpg

Чим корисні заняття сексом?

/_pu/67/99909635.jpg

10 порад як отримати вагінальний оргазм ...

/_pu/67/19051680.jpg

Які звички допоможуть продовжити молодіс...

/_pu/68/25914657.jpg

Процедура зняття особи з реєстрації місц...

/_pu/67/96246886.jpg