Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Основні помилки жінок на роботі

Які ж основні помилки може допустити жінка на робочому місці?

Помилки жінок на роботі

Чомусь існує думка, що жінка і бізнес - речі абсолютно несумісні. В основному, це відбувається із-за природи жінок. Ми емоційніші і іноді стресові робочі ситуації дійсно можуть вибити жінку з колії і зіпсувати "робоче" настрій на увесь день.


Основні помилки жінок на роботі
 

Які ж основні помилки може допустити жінка на робочому місці?

1. Незалежно від сфери діяльності, майже усі жінки дуже емоційні і приймають усі "критичні зауваження" по роботі, на особовий рахунок, через що можуть дуже засмучуватися. Безумовно, бувають такі ситуації, коли начальство цілеспрямовано чіпляється до "зеленого" стажиста, що тільки що прийшов, тим самим "закаляє" новачка. Але я не раз бачила, як молода секретар або бухгалтер плакала на сходовому майданчику із-за звірячих нападок керівництва.

2. Багато жінок не зовсім правильно розцінюють робоче місце і робочу атмосферу. В першу чергу, це стосується тих жінок, які одягаються що не відповідає робочому стилю або дрес-коду, який існує у більшості офісів. Так, безумовно, офіс - це теж місце, де можна себе показати. Але, на жаль, деякі жінки розуміють цю фразу у прямому розумінні - міні спідниці, панчохи в сіточку і так далі

Якось довелося почути, коли одна дівчина прийшла в кофтині із занадто відвертим вирізом, що її зовнішній вигляд піднімає в офісі "ініціативу і не лише". Після чого я вирішила, що прийшов час поміняти мій зовнішній вигляд, і від гріха чимдалі і роботу.

3. Ще одним важливим моментом є розставляння пріоритетів при виконанні заданої роботи. Милі пані, не ображайтеся, але факт залишається фактом, і багато чоловіків вважають це великим недоліком.

Коли жінка ще молода, то вона іноді до кінця не знає, що їй треба. Припустимо, замість того, щоб виконати вказівку в строк, вона знайде декілька причин, чому не змогла впоратися з роботою. Сюди відносяться погане самопочуття, хвороба близьких, несприятливий гороскоп, але особливо на роботу впливають проблему на особистому фронті. Як тільки такі з'являються, працездатність жінки, а отже і сама якість роботи істотно падає.

Це і є основна відмінність, і, мабуть, основна помилка - не уміння абстрагуватися від зовнішніх подразників.

Багато чоловіків не хочуть брати жінок на роботу і давати відповідальні доручення із-за ризику зриву контракту, тому що керівника проекту сьогодні не та фаза місячного календаря. Внаслідок більшого емоційного діапазону і схильності зовнішнім подразникам, в т.ч. і природи, пріоритети жінки частенько зміщуються у бік особистого сприйняття і рішення власних проблем.

4. Хронічна не пунктуальність. Найстрашніший бич доброї половини працюючих жінок. Безумовно, це можна списати на особливості характеру, звички і так далі. Але! Більшість жінок переносять цю шкідливу звичку з особистого життя в ділове середовище.

Олена


Джерело: http://жінка, робоче місце, робота


Схожі матеріали:

Категорія: Суспільство та життя
Переглядів: 432

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg