Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   10 причин, чому жінці не вдається будувати стосунки з чоловіками

Причин для того, щоб чоловік розірвав стосунки, може бути дуже багато

Якщо чоловік уникає жінки, значить, на це були якісь мотиви

Відносини закінчуються з ініціативи чоловіка досить часто. У жінки трапляється такий період, що від неї постійно йдуть чоловіки, через що вона починає втрачати віру в себе та у свою привабливість.

Зрозуміти, чому це відбувається вона не може. Звичайно, нічого не відбувається без причини, і якщо чоловік уникає жінки, значить, на це були якісь мотиви.
 

чому жінці не вдається будувати стосунки з чоловіками
 

Чому чоловіки йдуть?

Причин для того, щоб чоловік розірвав стосунки, може бути дуже багато, і не завжди слід звинувачувати у цьому жінку.

Проте є речі, які чоловіки не можуть виносити, перебуваючи у стосунках:
 
1. Жінка чіпляється до слів. Жінка набагато емоційніша за чоловіків, тому неправильно кинута чи незрозуміла фраза може стати причиною конфлікту. Якщо для жінки це важливо, то для чоловіка це з'ясування стосунків на порожньому місці.

2. Постійні звинувачення та критика. З такими проблемами стикаються жінки, які нічим не зайняті і в них багато вільного часу для пошуку до чого причепитися. Можливо, жінка незадоволена своїм життям і їй потрібно знайти винного, і здебільшого ним стає чоловік.

3. Намагання змінити чоловіка. Якщо жінку не влаштовують якісь якості у чоловікові, вона намагається їх виправити та підлаштувати його під себе. Проте така поведінка дратує чоловіка. Йому не потрібно, щоб його виправляли, він хоче, щоб жінка виявляла розуміння і приймала його таким, яким він є.

4. Сильна прихильність та позбавлення особистого простору. Як би люди не любили один одного, їм необхідно проводити якийсь час нарізно. Якщо жінка сильно схиблена на своєму обранці, вона всіляко намагається тримати його поруч із собою, починає ставити заборони та обмеження. Чоловік не терпить, щоб їм командували та зневажали, тому жінці потрібно навчитися поважати особисті межі партнера.

5. Жінка не вірить у чоловіка та не підтримує його. Коли чоловік намагається добитися чогось у житті та пробує щось нове, йому необхідно, щоб його хтось підбадьорював. Якщо жінка в такі моменти не вірить у його сили та каже йому, що він не впорається, це, звичайно, відштовхне його. Навіщо йому така жінка?

6. Жінка намагається довести морально і матеріально, що вона сильніша за нього. Чоловіки з раннього віку звикли конкурувати з іншими хлопчиками, проте бачити конкурента у жінці вони не звикли. Чоловік бачить у жінці щось ніжне та незахищене, і йому хочеться, щоб так воно і було. Однак якщо жінка намагається довести йому, що вона може бути кращою за нього, то вона перестає сприйматися чоловіком як слабка істота, перестає бути для нього жінкою. Така поведінка зачіпає його чоловічу гідність і руйнує стосунки.

7. Порівнює його з іншими чоловіками. Порівнюючи чоловіка з іншими, жінка дає йому знати про його недоліки, яких немає в інших. Для чоловіка це, звісно, ​​неприємно, і це нормально. Ніхто не хоче, щоби його порівнювали з іншими. Такою поведінкою жінка ображає його почуття та віддаляє його від себе.

8. Балакучість. Серед жінок зустрічається дуже багато балакучих осіб. Для пліток і розмов краще вибирати подруг, ніж свого партнера. Чоловіки не люблять, коли жінка багато балакає, тому що в більшості випадків їм це не цікаво.

9. Жінка постійно чимось незадоволена. Люблячий чоловік завжди намагається робити для своєї жінки щось приємне. Однак далеко не всі жінки здатні це побачити та оцінити. Вони постійно чимось незадоволені, у них завжди є претензії та закиди. Чоловік, звичайно, не приймає такої поведінки, він хоче, щоб його старання цінували і були йому вдячні.

10. Жінка перестає стежити за собою. Знайшовши собі чоловіка, багато жінок вважають, що бути красивою більше необов'язково. Однак навіть після того, як чоловік вступив з жінкою у стосунки або шлюб, він звертає увагу на те, як вона виглядає і доглядає себе. Кожен чоловік хоче, щоб поряд з ним була гарна та приваблива жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому добре бути самотнім: 18 переваг відсутності стосунків

Виходячи зі всього сказаного, якщо жінка не може знайти свого чоловіка і створити нормальні стосунки, то їй варто замислитись, чи все вона робить правильно. Звинувачувати когось у своїх невдачах найлегше, проте якщо жінка справді хоче змінити щось у своєму житті, то їй варто починати з себе.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 298 | Теги: жінки, Поведінка, психологія, відносини чоловіка

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Якого розміру потрібно купувати цибулю: ...

/_pu/63/93039474.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Все буде в ягоді, якщо провернути саме ц...

/_pu/63/13542899.jpg

З чим можна посадити огірки на одну гряд...

/_pu/63/67309257.jpg

По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Буде солодша за мед: всього 3 хитрощі з ...

/_pu/63/24324529.jpg

2 найврожайніші сорти огірків для будь-я...

/_pu/63/36196986.jpg

Чому груша не плодоносить чи не цвіте: т...

/_pu/63/23339442.jpg

Як обхитрувати колорадського жука та очи...

/_pu/62/33871535.jpg

Як прогнати собак із городу, які риють з...

/_pu/63/43316052.jpg

3 грубі помилки при поливі розсади, які ...

/_pu/63/50717968.jpg