Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як повернути чоловіка в сім'ю: поради психолога

Коли чоловік покидає родину - це дуже сильно підриває здоров'я дружини.

Як повернути чоловіка в сім'ю: поради психолога

Коли чоловік покидає родину - це дуже сильно підриває здоров'я дружини. Весь світ навколо валиться. Часом почуття відчаю, небажання жити настільки сильні, що терпіти немає сил.Тільки одне питання - як повернути чоловіка в сім'ю? Стан приниження, образи, ненависті переповнюють душу. За жодних надзвичайних обставин не говоріть прo свої переживання чужим людям. У такі дні бажано усамітнитися або звернутися за допомогою.

Хороший досвідчений психотерапевт підходить найкраще для комплексного вирішення цієї проблеми. Якщо є можливість, зверніться особисто, по скайпу або письмово, через Інтернет. На жаль, не y всіх є така можливість. В цьому випадку допустимо звернутися за допомогою, співчуттям до дуже близькій, рідній людині, наприклад, до мами. Зрозуміти вас зможе тільки вона або жінка, яка побувала в ролі кинутої. А ось допомогти повернути чоловіка в сім'ю - тільки знаюча людина. Поплакатись, як слід, просто життєво необхідно для збереження психічного здоров'я.
 
Як повернути чоловіка в сім'ю: поради психолога
 

Що робити не можна?

Якщо ви дійсно маєте намір повернути чоловіка в свою сім'ю, прислухайтеся до рекомендацій і порад досвідчених психологів, фахівців, тих, хто вже сам знаходив правильний вихід з ситуації. Не допускайте помилки перераховані нижче. Ці дії не допоможуть вам його повернути, ймовірно, зроблять це взагалі неможливим ніколи.

Забороніть собі самим найсуворіше:
 • підлаштовувати з «колишнім» випадкові зустрічі;
 • дарувати подарунки;
 • влаштовувати йому сюрпризи;
 • дзвонити;
 • відправляти SMS;
 • всіляко нагадувати про себе;
 • давати зрозуміти, що ви без нього пропадаєте;
 • викликати у «колишнього» відчуття провини;
 • намагатися логічно довести, що ви c ним неодмінно повинні бути разом;
 • розпускатися, об'їдатися, втрачати форму і самовладання;
 • демонструвати йому і оточуючим свої страждання.
 • погрози самогубства;
 • вистежування, провокації, підслуховування;
 • обіцянки помститися тим же;
 • звинувачення у всьому чоловіка.
Всі ці дії, якщо не доб'ють вас зовсім, то дуже сильно зашкодять вашому здоров'ю, зовнішнім виглядом, самоповазі, самовладання, взагалі, всьому вашому майбутньому, нарешті. Точно не допоможуть дізнатися як повернути чоловіка в сім'ю. Ті, хто радитиме це робити, або зацікавлені нашкодити, або зовсім не знають o що говорять, не мають досвіду, потрібних знань.

Що потрібно робити?

Пережити еволюцію почуттів необхідно, поставтеся до своєї душі шанобливо, але тривале переживання негативних емоцій дуже шкодить здоров'ю, жіночу красу і чарівності. Що ж робити? Постарайтеся знайти відокремлене тихе місце, де імовірно ніхто вас не зможе потривожити. Наприклад, у ванній кімнаті.


заведіть інтрижку
 

Прийміть ванну, як слід проплачьтесь, пошкодуйте себе, постарайтеся короткочасно пережити стан розслабленості, релаксації. Стримувати себе не можна, сльози, якщо вони є, повинні значно полегшити вашу душу. Після ванни бажано гарненько виспатися. Досвідчений психотерапевт порадить вам більш радикальні методи подолання стресу, виходячи з реальної ситуації.

Прокинувшись, слід відразу прийняти душ, ополоснуться прохолодною водою. Зробіть - фізичні вправи, віджимання, присідання. Покачайте прес, помийте підлоги вручну, при цьому стежте, щоб настрій був позитивним. Приймати прохолодний душ з поганим настроєм небезпечно для здоров'я. Це необхідно зробити, щоб спалити внутрішню негативну енергію, інакше вона буде руйнувати ваше тіло зсередини.

Постарайтеся зробити наступне:
 • надайте собі максимум відпочинку;
 • займіться танцями, фітнесом, фізичними вправами;
 • відвідайте салони краси, масажу;
 • рушайте подорожувати;
 • постарайтеся просто сподобатися самій собі.
Найкращий засіб для повернення улюбленого - стати найщасливішою без нього. Якщо заведете інтрижку, тримайте її в таємниці, вірність підвищує ціну жінки.

Чому варто приділити першочергову увагу

По - перше, жінці слід подбати про свою зовнішність. Ходіть по магазинах, приміряйте красиві речі, більше оптимізму і радості має бути в житті. Ви повинні стати вкрай красивою, чарівною, сексуальною, привабливою, щасливою.

Впевненість у своїй винятковості, дивовижною, неповторною красою повинна струмувати з ваших очей. Ставши такий, для вас не складе дуже великих труднощів повернути в своє життя «колишнього» або може зустріти нового, більш яскравого і цікавого чоловіка. Такого, який буде дорожити вами і буде робити все необхідне, щоб отримати ваше розташування, не втратити ніжні почуття коханої коханої.


Чи можна повернути чоловіка назад у сім'ю
 

Чи можна повернути чоловіка назад у сім'ю

Емоції в житті

Чи бувають емоції корисні або шкідливі? Здавалося б, відповідь проста: позитивні - корисні, негативні - шкідливі. Однак, без різниці потенціалів немає енергії. Ми постійно реалізуємо цей принцип, абсолютно не замислюючись. Більш емоційні люди наділені більшою енергетикою. Позбавлені яскравих переживань - згасають, втрачають інтерес і бажання жити.

Кинутою може стати абсолютно будь-яка жінка, c будь-якою зовнішністю, соціальним статусом, рівнем інтелекту, сексуальністю. Більшість дружин, відразу, після відходу замислюються про спосіб повернення чоловіка в сім'ю.

Неприємним фактом є та сумна обставина, що чоловіки в сім'ю повертаються не завжди, це доведеться прийняти.

На щастя є зворотна, світла сторона цієї події, перед вами розкриваються нові, перспективні можливості цікавих зустрічей, яскравих пригод. Унікальний період вашого життя дозволяє переглянути персональне ставлення до себе, обставинам, чоловікам взагалі. Правильний, прагматичний підхід по його поверненню допоможе вам повернути чоловіка в будинок, сім'ю.

Навіть якщо «колишній» не повернеться, знайдеться новий, набагато краще, ніж раніше. Попрацювавши гарненько над своїм характером, зовнішністю, відношенню до чоловіків, сексу, отримаєте можливість підняти на нову, раніше недосяжну висоту ваші взаємини, відчуття щастя, задоволеністю життям.

Аутотренінг допоможе знизити шкідливі наслідки тривалого впливу негативних емоцій, при цьому зберегти корисний вплив позитивних. Інтуїтивно ми шукаємо яскраві враження, жінок приваблюють красиві речі або незвичайні чоловіки, що викликають сильні переживання. Чоловіки прагнуть до лідерства, шукають дружину, здатну забезпечити комфорт, затишок в домі.

Деякі чоловіки шукають жінку для натхнення, існування такої музи збуджує в поетів, композиторів, скульпторів таку непереборну енергію, стільки пристрасті, що вони, буквально, можуть гори перевернути.

Чи варто повертати «колишнього» чоловіка назад у сім'ю?

Якщо ви дуже хочете повернути чоловіка - він не повернеться. А навіть якщо повернеться - мало вам не здасться. Не треба нікого повертати - це правда. Перше - займіться собою. Якщо ви зараз, з кожним днем, стурбовані думкою - як повернути «благовірного», то знайте, перше, що вам обов'язково потрібно зробити - повернути фокус уваги на себе. Дорогі жінки, запам'ятайте, найголовніше для будь-якої жінки це зовнішність. Тому, займіться своїм образом. Як мінімум, наступні двадцять один день свого життя, кожен вечір, перед сном, задавайте собі одне головне питання - що ж я сьогодні корисного зробила для своєї зовнішності, привабливості?

Любов, її значення

Любов потрібна, важлива для розвитку. Закоханість підштовхує ставати краще. Як ми цю кращу сторону відчуваємо? Саме відчуваємо, а не розуміємо розумом. Тому ми намагаємося зробити краще враження, щоб сподобатися об'єкту симпатії. Найпростіший спосіб добитися взаємності - стати таким партнером, який потрібен коханому. Коли від партнера немає перспективи отримати можливість розвиватися, сильне почуття проходить. Звичайно, це лише одна з численних граней любові, але дуже важлива. Є інші причини виникнення та забуття цього найсильнішого переживання, в тому числі фізіологічні.

Ви гідні щастя

Ваше бажання відновити відносини, повернути в сім'ю чоловіка шляхетні, піднесені, заслуговують усіляких похвал. Ви гідні радості, щастя і любові. Проблеми в нашому повсякденному житті виникали і будуть виникати. Життя це рух. Відбуваються перешкоди на шляху - це природний процес. Все свідоме життя ми вчимося. Дорослим людям доводиться освоювати правила комунікації, взаємодії в колективі, сім'ї. Те, що ви вирішили шукати рішення проблем в Інтернеті, просто чудово.


Закоханість
 

Тисячі років люди знаходили способи поєднувати непоєднуване на перший погляд. Адже чоловіки і жінки надзвичайно різні, їх погляди на життя, методи досягнення цілей, самі цілі і устремління. Тільки об'єднавшись в сім'ю можна вирішити більшість завдань сучасного життя. Кожна жінка хоче бути дружиною сильного, впевненого в собі багатого чоловіка. Кожен чоловік мріє про красиву, лагідну, ніжну дружину. Спроби домогтися рівності статей в будинку дають короткочасний ефект, але приречені на провал.

Жіночний чоловік і мужня жінка - це карикатурне зображення людини. Союз, що складається з таких «особин» не може бути життєздатним. Прагніть виховувати жіночі якості - ніжність, м'якість, дбайливість. Виключіть зі своїх звичок сарказм і докори. Навчіться помічати хороші вчинки, хваліть за них частіше чоловіка і дітей. Ви помітите, що за похвалу вони в багато разів більше зроблять, ніж під загрозою покарання.


Схожі матеріали:

Категорія: Психологія
Переглядів: 266 | Теги: поради психолога, сім'я, чоловік, Зовнішність, Кохання

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg