Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Заговори на удачу

Загвор на успіх допоможе всім в залученні успіху

Заговори на удачу

Заговори на удачуЗагвор на успіх допоможе всім в залученні успіху. У житті кожного з нас трапляються неприємності — великі і маленькі. І ми зазвичай винимо долю, обставини, кого завгодно, тільки не себе. Дуже часто люди страждають тільки тому, що всю свою енергію вони витрачають на ненависть, заздрість, образи, плітки.

У них не залишається ні сил, ні енергії, щоб будувати відносини з улюбленою людиною, знайти хорошу роботу. Злість в їх серці закрила дорогу на щастя так, як темна хмара закриває сонце.

І замість того, щоб намагатися змінитися в кращу сторону, ми починаємо переробляти близьких і улюблених людей, намагаємося підігнати їх під наш стандарт. Як зробити правильний вибір? Як вийти із замкнутого круга? Може, варто пригадати прислів'я: «Подібне притягає подібне». Якщо ти добрий і чесний, то і люди тебе оточують добрі і чесні.

Все на цьому світі настільки взаємозв'язано, що навіть важко собі уявити. Треба працювати над собою щодня, над своїми відчуттями, емоціями і думками. І коли ви відкриєте своє серце добру, мир посміхнеться вам. Вам зустрічатимуться тільки хороші люди, з вами відбуватимуться приємні події. Коли твоє серце зігріває доброта, очі світяться радістю, а на губах усмішка — це і є щастя. І це щастя ми будуємо самі.

Нерідко трапляється так, що успіх буває відняла іншою особою в результаті негативної дії. Одна з ознак — у вас справи пішли погано, а недоброзичливець почав процвітати. У такому разі повернути успіх допоможуть такі маніпуляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знайти чоловіка після 30?

В першу чергу провести медитацію прощення. Пригадати всіх, кого ви вільно або мимоволі образили: справою, словом, в думках. Від чистого серця всіх пробачити і відпустити всі негативні емоції по відношенню до цих людей. Чим більше ваших позитивних емоцій і думок супроводитиме даним маніпуляціям, тим ефективніше, а головне, швидше спрацює обряд і здійсниться задумане.

Заговори на успіх

  • Загвор на удачу: Задумати бажання, узяти в руку носову хустку і говорити три рази: «Буде виконано бажання моє велике духом допомоги Господньою, бо тим Господь допомагає, хто просить допомоги. Допомога прийде невідомими шляхами, і бажання моє реальністю обросте, подіями придбає шлях для здійснення, і духом Господнім дано мені буде те, про що прошу Його. Хустку зав'яжу, і чекатиму. Амінь.»  Зав'язати хустку вузлом і носити при собі до виконання бажання, а потім спалити, не розв'язуючи.

  • Загвор на удачу: Заговорюю я, раба (ім'я), свого полюбовного легіня (ім'я) про сбережені в дорозі якнайміцніше, на століття, на все життя. Хто з лугу всю траву вищиплет і виїсти, з моря всю воду вип'є і не взалкаєт, і той би моє слово не пересилив, моя Загвор не розірвала. Хто із злих людей його обзорочит і обпрізоріт, і зачарує, і зіпсує, у них би тоді з лоба ока вивернуло в потилицю; а моєму полюбовному легіневі (ім'я) - шлях і доріжка, добре здоров'я на розлуці моїй.

  • Загвор на удачу: Скажіть наступне, поки знаходитеся в будинку: Будь-яка зла Загвор проти цього місця або проти того, хто знімає цей будинок, хай зійде і повернеться до того, хто його насилає, тепер я звертаюся до закону трьох стихій, така моя воля, означає так тому і бути!

  • Загвор на вдалий договір: Зав'язати вузлом нитку, покласти її через поріг і вимовити три рази: «Як цей вузол зав'язаний, так би і у нас, рабів Божих . (імена або ім'я) справа . (таке-то) добре зійшлося». Після цього йти у тій справі, на яку була зроблена Загвор.

  • Як відігнати від себе невдачу і нещастя: Узяти віник новий (акуратно завязаний і нарядний), обмести їм квартиру або кімнату, примовляючи: «З цим віником піде все моє нещастя і невдача». Після цього віник кинути на перехресті.

  • Загвор на удачу. Вранці в четвер приготувати стакан джерельної або набраної в церкві води і шматочок чорного хліба. Запалити свічку. У ліву руку узяти хліб, в праву стакан з водою і, дивлячись на свічку, прочитати тричі змову: «Як правда те, що Господь дав п'ять хлібів, і те, що Ісус Хрістос — Божий Син, так правда, що Господь милостивий. Поверни, Господи мій успіх із заходу на схід, з півночі на південь. Дай їй не три дорогі, а одну — до мого порогу. А ти, горе-злосчастье, знайди собі дорогу в зміїну утробу. Там — твоє місце. Там — твоє житіє. Там — твоє буття. А я в оберіг обряджуся, золотцем-сріблом обв'яжуся. Вважати мені грошей — не перерахувати, горя-злосчастья ніколи не знати. Ключем замок закриваю. Ключ в морі кидаю. Ключ. Замокнув. Мова. Амінь. Амінь. Амінь». Хліб з'їсти, водою запити. Свічу загасити пальцями (не задувати). До обіду побувати в церкві, де запалити її і поставити перед іконою Рятівника. Своїми словами від чистого серця попросити Його про допомогу. Прийшовши додому, до обіду не принимайте ніякої їжі. Постарайтеся зберігати мовчання і спокій. Про свої дії нікому не розповідати. І ще. Подавайте більше милостині, при цьому кажучи про себе: «Рука що дає та не убожітиме. Амінь».

  • Загвор від нещасного випадку.  Загвор начитується перед тим, як йти на роботу, три рази:

  • «Господь Батечко і церква-матінка! Врятуйте і збережіть мене, рабиня Божого (своє повне ім'я), від злих варварів, від супостатів, від вогню, від води, від суду, від біди. Прийміть моє покаяння. Зм'якшіть моє серце, позбавте від гніву чорного, від злих думок. Дайте мені щастя, здоров'я і довгих років життя. Амінь! Амінь! Амінь!»

  • Загвор від нещасного випадку. Начитується тричі кожен ранок відразу після пробудження: «Є у мене хліб, сіль і паска! Даруй мені, Господи Боже, свою ласку! Від гніву в серці моєму звільни, та день прожити добре допоможи! Амінь! Амінь! Амінь!»

  • Молитва від нещасного випадку. Цю молитву читайте кожен ранок після пробудження і кожен вечір, а також безпосередньо перед відходом до сну: «Пресвята Богородиця, врятуй мене і захисти від гніву, від ворогів і супостатів. Закрій їм очей, приборкай моє серце, а мене крій своїм святим покривом. Амінь! Амінь! Амінь!»

Використовуйте народні методи лікування і будьте здорові!Схожі матеріали:

Категорія: Народні заговори
Переглядів: 3369 | Теги: удача, Загвор, Заговори на удачу

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg