Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Як знайти чоловіка після 30?

Стереотипи визначають правила поведінки навіть в сучасному суспільстві

Як знайти чоловіка після 30?

Як знайти чоловіка після 30?«Уж замуж невтерпеж» - слухняно заучують школярки на уроках граматики і дійсно поспішають обзавестися родиною, якщо не після випускного, то в найближчі роки.

Але не всі відмінниці виходять заміж за однокласників, однокурсників або тих, з ким познайомилися в юності, хоча це і простіше, ніж знайти чоловіка після 30 років.

Не буває однакових життєвих сценаріїв, і навіть якщо подруги без розуму від хлопців з паралельного курсу, може так і не сподобатися жоден з друзів молодості. Тому на весіллях залишається роль дружки, а в житті - статус незалежної бізнес-леді. Або, простіше кажучи, незаміжньої молодої жінки. Багатьох таке амплуа влаштовує, і його вибирають свідомо.

Інші просто не зустріли того самого чоловіка до 30 років. А є й такі, хто вирішив у що б то ні стало знайти чоловіка після 30 тому що більш молоді люди здаються недостатньо серйозними і недосвідченими. Як би там не було, залишається одне: знайти чоловіка і вийти заміж після 30 років. І може статися, що заміжжя після 30 виявиться більш розумним, міцним і щасливим, ніж студентські сім'ї.

Заміж в 30 років, в якому віці краще вийти заміж?

 Стереотипи визначають правила поведінки навіть в сучасному суспільстві. Точніше, ви можете керуватися власними поглядами, відмінними від існуючої думки, але будете не в більшості. А стереотипи стверджують, що успішність жінки визначається її заміжжям. Доходить до смішного: побудувати успішну кар'єру, облаштуєте затишний будинок і будете загалом щасливою і успішною людиною. Але якщо при цьому ви будете не заміжня до 30 років, вас будуть жаліти. Тому що в традиційному розумінні і достаток, і затишок, і всі можливі блага призначені тільки однієї мети: знайти чоловіка, закохати його в себе і вийти заміж. Ну, просто як у казці про Попелюшку.

 Втім, до казки ще далеко. Спочатку вам належить вистояти перед розпитуваннями, доводами і охами-ахами родичок, подруг і більш удачливих в особистому житті співробітниць. Хоча, чому більш щасливих? Адже ви не вважаєте себе невдахою, правда? Ось про це і доведеться їм усім, а часом і собі, нагадувати:

 Приблизно половина шлюбів, укладених між подружжям 20-25 років, розпадається. Якщо пара одружується в 18-20 років, то шансів на розлучення ще більше. Така невблаганна статистика і вона зрозуміла недосвідченістю юнаків і дівчат, невмінням конструктивно вирішувати конфлікти та іншої розстановкою пріоритетів. Зрозуміло, міцні сім'ї наших бабусь і дідусів створювалися саме в цьому віці. Але з тих пір реалії, м'яко кажучи, помінялися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Что важно знать и уметь для карьеры после 30

 За останні півстоліття сильно змінилася здатність жінок самостійно забезпечувати себе і безбідно жити поза шлюбом. Тому відпав як мінімум один аргумент на користь раннього заміжжя (і заміжжя взагалі). Якщо копнути глибше, то виявиться, що необхідність вийти заміж до 30 а краще до 20 років була обумовлена невеликою тривалістю життя. Сьогодні, навіть вийшовши заміж після 30 років, можна встигнути насолодитися сімейним життям, виростити дітей і навіть поняньчити онуків.

 Сексуальна активність чоловіків і жінок до 30 років дуже відрізняється, і це ще одна причина на користь того, щоб вийти заміж після 30. Приблизно до 30 років цей показник порівнюється, тобто жіноча сексуальність розвивається, а чоловіча трохи вщухає. Тому логічно шукати супутника в житті і в ліжку саме в цьому віці, коли ви обоє змозі об'єктивно оцінити один одного.

 Виходячи заміж в 30 років і після, жінка свідомо йде на пов'язані з ним обмеження і тверезо оцінює перспективи. Це стосується і народження дитини, який буде бажаним і запланованим. Після 30 років планувати вагітність простіше, а пізні діти, як прийнято вважати, отримують більше батьківського піклування і виростають смышленее своїх однолітків, народжених юними матерями.

 Емоційна зрілість 30-річної жінки зачіпає всі сфери світосприйняття. Вона поважає себе та інших, встигла самоствердитися і реалізуватися в роботі, вміє доглядати за собою і майбутнім чоловіком, відрізняє головне від другорядного і дорожить відносинами з по-справжньому близькою людиною.
  Простіше кажучи, доросла жінка знає себе і розуміє, чого хоче від життя, що принесе їй щастя, а на що можна не розмінюватися. Вона знаходиться в розквіті своїх сил і можливостей. При належному догляді за собою жінка в 30 років виглядає навіть краще, ніж у 20 (пройшли проблеми з шкірою, сформувався смак), вона самостійна і впевнена в собі. Якщо при всьому цьому все ще хочеться зв'язати себе узами шлюбу, то саме час у 30 років знайти чоловіка.

Де і як знайти чоловіка після 30 років?

 Самостійність і незалежність - це зручно, але навіть сама емансипована жінка потребує любові. Не важливо, в 20 років або 30 жінка почувається і виглядає молодо, коли її люблять і коли любить вона. І тепер ви розумієте, які чоловіки вам подобаються, знаєте свій типаж і від кого, навпаки, краще триматися подалі. Так що саме час познайомитися з чоловіком для серйозних відносин:

 До 30 років звужується коло спілкування, але в той же час кількість нових знайомих переходить в якість. Ви буваєте тільки в тих місцях і відвідуєте ті заходи, які вам по-справжньому цікаві. Відповідно, інші відвідувачі напевно поділяють ваші погляди. Набагато ймовірніше познайомитися з розумним чоловіком після 30 років на виставці мистецтва або цікавий майстер-класі, ніж на дискотеці або в гуртожитку університету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто кращий: блондинка, брюнетка чи шатенка

 Не шукайте чоловіка спеціально, і тим більше не задавайте конкретних параметрів зразок росту, кольору очей і професії. Замість цього присвячуйте час того, що цікавить і тішить в першу чергу вас. Займайтеся спортом, подорожуйте, ходіть на концерти. Вращайтесь у своєму світі, і нехай цей світ буде відкритий для людей зі схожими інтересами і захопленнями. Так ви швидше познайомитеся з чоловіком-однодумцем, а не просто черговим непоганим, але нудним кандидатом в чоловіки.

 Не відмовляйтеся від запрошень на вечірки, присвячені Дням народження, великим святам і навіть річниць весілля своїх старих друзів. Навіть якщо вам здається, що коло спілкування в таких місцях давно вивчений і встиг набриднути, завжди є шанс, що в гостях виявиться самотній чоловік 30 років, точно так само в пошуках своєї половинки. До цього віку самотніми часом виявляються навіть ті, хто начебто вдало одружився в 20 років. Цим чоловіком може виявитися ваш давній друг, якого ви безнадійно закохані досі.
  Але головне, що може собі дозволити вільна 30-річна жінка, це не шукати чоловіка спеціально і не присвячувати всю себе пошукам потенційного чоловіка. Жінка в 30 років може не переживати про те, що подумають про неї інші - це нехай вони переживають про те, що подумає вона. І намагаються познайомитися для любові, дружби та серйозних стосунків.

Як вийти заміж після 30 років?

 Отже, ви зустріли чоловіка, по-справжньому підходящого вам і здатного стати супутником вашого життя. Якщо при цьому ви і самі не проти створити сім'ю, щасливо жити удвох і/або завести дітей, то заміжжя після 30 років - прекрасна можливість для реалізації цих планів:

 Знаючи себе, ви повинні непогано розбиратися в інших. Якщо в юності чоловіки-однолітки, а тим більш старшого віку, здавалися вам поголовно розумними, досвідченими і не вчиняють помилок, то тепер ви знаєте, що люди можуть сумніватися, соромитися і навіть відверто боятися робити серйозні вчинки, незалежно від статевої належності й віку. Припустіть, що люблячий вас чоловік, з яким ви разом довгий час, просто не наважується зробити пропозицію.

 Манірно кокетство не всім до лиця навіть в юності, а в зрілому віці взагалі не пристало обходитися прозорими натяками і червоніти при згадці матримониальных ідей. Вирішіть, чи хочете ви заміж, і не робіть вигляд, що сім'я і стабільність вас не цікавлять. Не обманюйте чоловіка і, головним чином, саму себе. Дорослі люди спокійно і чесно обговорюють свої бажання і цілі.

 Будьте впевнені не тільки в своїх бажаннях, але і в силах. Дитячі та юнацькі комплекси повинні залишитися в минулому. У 30 років ви в змозі поглянути на себе з боку, об'єктивно оцінити свої чесноти і недоліки. Швидше за все, достоїнств виявиться більше, а заодно і більше, ніж у більшості заміжніх кумушек. Над недоліками ви вмієте працювати. Доглянутість, впевненість в собі і самоіронія - ось ваші козирі, завдяки яким легко вийти заміж в будь-якому віці, а вже тим більше в 30 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Специально к 8 марта: Как подобрать цветы по характеру

 Не виключено, що жоден з близько знайомих вам чоловіків не годиться на роль чоловіка. В такому випадку необхідно чесно визнати це і без жалю провести «генеральне прибирання» і «переоблік» в особистому житті. Не витрачайте час, сили і емоції людей, які цього не варті чи гідні, але цього не потребують. Поверніться до собі, своїм інтересам і етапу знайомства, тільки в цей раз обирайте приятелі, коханці і чоловіки по-справжньому гідного, близької і дорогої людини.

 У 30 років у вас є ще одна велика перевага перед 20-річними дівчатами: це віковий діапазон вам підходять чоловіків. Погодьтеся, що роман студентки з удвічі старшим чоловіком виглядає безглуздо, але доглянута і яскрава 30-річна жінка знайде спільну мову і з 25-річним, і з 50-річним чоловіком. Простіше ставитеся до вікових рамок і не встановлюйте нерозумних обмежень. Адже розумна жінка завжди молодше чоловіка-ровесника, правда?

 За великим рахунком, питання, як знайти чоловіка після 30 років, взагалі не повинно виникати. У цьому віці ви вже стільки можете, хочете і знаєте, як це отримати, що не ви, а чоловіки повинні замислюватися, як знайти дружину після 30 років. А якщо це вас не переконує, то згадайте, як ви гарні були в 15 років, але не ностальгируйте, а переконайтеся, що зараз ви вдвічі краще. Знайдіть себе, і тоді знайти чоловіка до 30 років буде простіше простого. Любіть і неодмінно будете коханими!

Джерело: http://poradumo.pp.ua/


Схожі матеріали:

Категорія: Суспільство та життя
Переглядів: 4000 | Теги: шлюб, чоловік, Жінка

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як позбутися цвілі у ванній: хвилинний с...

/_pu/64/24941868.jpg

На яку глибину садять гладіолуси: прикрі...

/_pu/63/06457677.jpg

Два вдалі сорти полуниці, які не підведу...

/_pu/62/24633572.jpg

Що робити, якщо розсада томатів зупинила...

/_pu/63/13401504.jpg

Чим посипати грядки, щоб слимаки назавжд...

/_pu/63/55957084.jpg

Не викидайте цінний продукт для приготув...

/_pu/64/95951629.jpg

Влітку пригощатимете всіх сусідів, якщо ...

/_pu/63/07881723.jpg

По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Кущі помідорів високі та пишні, а плодів...

/_pu/63/24280391.jpg

Які 5 помилок не можна допускати при вир...

/_pu/63/38972637.jpg

Як виростити хороший урожай часнику: пра...

/_pu/64/15683756.jpg

Декілька причини вибрати деревну золу як...

/_pu/62/41661083.jpg