Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Як знайти чоловіка після 30?


Як знайти чоловіка після 30?

Як знайти чоловіка після 30?«Уж замуж невтерпеж» - слухняно заучують школярки на уроках граматики і дійсно поспішають обзавестися родиною, якщо не після випускного, то в найближчі роки.

Але не всі відмінниці виходять заміж за однокласників, однокурсників або тих, з ким познайомилися в юності, хоча це і простіше, ніж знайти чоловіка після 30 років.

Не буває однакових життєвих сценаріїв, і навіть якщо подруги без розуму від хлопців з паралельного курсу, може так і не сподобатися жоден з друзів молодості. Тому на весіллях залишається роль дружки, а в житті - статус незалежної бізнес-леді. Або, простіше кажучи, незаміжньої молодої жінки. Багатьох таке амплуа влаштовує, і його вибирають свідомо.

Інші просто не зустріли того самого чоловіка до 30 років. А є й такі, хто вирішив у що б то ні стало знайти чоловіка після 30 тому що більш молоді люди здаються недостатньо серйозними і недосвідченими. Як би там не було, залишається одне: знайти чоловіка і вийти заміж після 30 років. І може статися, що заміжжя після 30 виявиться більш розумним, міцним і щасливим, ніж студентські сім'ї.

Заміж в 30 років, в якому віці краще вийти заміж?

 Стереотипи визначають правила поведінки навіть в сучасному суспільстві. Точніше, ви можете керуватися власними поглядами, відмінними від існуючої думки, але будете не в більшості. А стереотипи стверджують, що успішність жінки визначається її заміжжям. Доходить до смішного: побудувати успішну кар'єру, облаштуєте затишний будинок і будете загалом щасливою і успішною людиною. Але якщо при цьому ви будете не заміжня до 30 років, вас будуть жаліти. Тому що в традиційному розумінні і достаток, і затишок, і всі можливі блага призначені тільки однієї мети: знайти чоловіка, закохати його в себе і вийти заміж. Ну, просто як у казці про Попелюшку.

 Втім, до казки ще далеко. Спочатку вам належить вистояти перед розпитуваннями, доводами і охами-ахами родичок, подруг і більш удачливих в особистому житті співробітниць. Хоча, чому більш щасливих? Адже ви не вважаєте себе невдахою, правда? Ось про це і доведеться їм усім, а часом і собі, нагадувати:

 Приблизно половина шлюбів, укладених між подружжям 20-25 років, розпадається. Якщо пара одружується в 18-20 років, то шансів на розлучення ще більше. Така невблаганна статистика і вона зрозуміла недосвідченістю юнаків і дівчат, невмінням конструктивно вирішувати конфлікти та іншої розстановкою пріоритетів. Зрозуміло, міцні сім'ї наших бабусь і дідусів створювалися саме в цьому віці. Але з тих пір реалії, м'яко кажучи, помінялися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Что важно знать и уметь для карьеры после 30

 За останні півстоліття сильно змінилася здатність жінок самостійно забезпечувати себе і безбідно жити поза шлюбом. Тому відпав як мінімум один аргумент на користь раннього заміжжя (і заміжжя взагалі). Якщо копнути глибше, то виявиться, що необхідність вийти заміж до 30 а краще до 20 років була обумовлена невеликою тривалістю життя. Сьогодні, навіть вийшовши заміж після 30 років, можна встигнути насолодитися сімейним життям, виростити дітей і навіть поняньчити онуків.

 Сексуальна активність чоловіків і жінок до 30 років дуже відрізняється, і це ще одна причина на користь того, щоб вийти заміж після 30. Приблизно до 30 років цей показник порівнюється, тобто жіноча сексуальність розвивається, а чоловіча трохи вщухає. Тому логічно шукати супутника в житті і в ліжку саме в цьому віці, коли ви обоє змозі об'єктивно оцінити один одного.

 Виходячи заміж в 30 років і після, жінка свідомо йде на пов'язані з ним обмеження і тверезо оцінює перспективи. Це стосується і народження дитини, який буде бажаним і запланованим. Після 30 років планувати вагітність простіше, а пізні діти, як прийнято вважати, отримують більше батьківського піклування і виростають смышленее своїх однолітків, народжених юними матерями.

 Емоційна зрілість 30-річної жінки зачіпає всі сфери світосприйняття. Вона поважає себе та інших, встигла самоствердитися і реалізуватися в роботі, вміє доглядати за собою і майбутнім чоловіком, відрізняє головне від другорядного і дорожить відносинами з по-справжньому близькою людиною.
  Простіше кажучи, доросла жінка знає себе і розуміє, чого хоче від життя, що принесе їй щастя, а на що можна не розмінюватися. Вона знаходиться в розквіті своїх сил і можливостей. При належному догляді за собою жінка в 30 років виглядає навіть краще, ніж у 20 (пройшли проблеми з шкірою, сформувався смак), вона самостійна і впевнена в собі. Якщо при всьому цьому все ще хочеться зв'язати себе узами шлюбу, то саме час у 30 років знайти чоловіка.

Де і як знайти чоловіка після 30 років?

 Самостійність і незалежність - це зручно, але навіть сама емансипована жінка потребує любові. Не важливо, в 20 років або 30 жінка почувається і виглядає молодо, коли її люблять і коли любить вона. І тепер ви розумієте, які чоловіки вам подобаються, знаєте свій типаж і від кого, навпаки, краще триматися подалі. Так що саме час познайомитися з чоловіком для серйозних відносин:

 До 30 років звужується коло спілкування, але в той же час кількість нових знайомих переходить в якість. Ви буваєте тільки в тих місцях і відвідуєте ті заходи, які вам по-справжньому цікаві. Відповідно, інші відвідувачі напевно поділяють ваші погляди. Набагато ймовірніше познайомитися з розумним чоловіком після 30 років на виставці мистецтва або цікавий майстер-класі, ніж на дискотеці або в гуртожитку університету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто кращий: блондинка, брюнетка чи шатенка

 Не шукайте чоловіка спеціально, і тим більше не задавайте конкретних параметрів зразок росту, кольору очей і професії. Замість цього присвячуйте час того, що цікавить і тішить в першу чергу вас. Займайтеся спортом, подорожуйте, ходіть на концерти. Вращайтесь у своєму світі, і нехай цей світ буде відкритий для людей зі схожими інтересами і захопленнями. Так ви швидше познайомитеся з чоловіком-однодумцем, а не просто черговим непоганим, але нудним кандидатом в чоловіки.

 Не відмовляйтеся від запрошень на вечірки, присвячені Дням народження, великим святам і навіть річниць весілля своїх старих друзів. Навіть якщо вам здається, що коло спілкування в таких місцях давно вивчений і встиг набриднути, завжди є шанс, що в гостях виявиться самотній чоловік 30 років, точно так само в пошуках своєї половинки. До цього віку самотніми часом виявляються навіть ті, хто начебто вдало одружився в 20 років. Цим чоловіком може виявитися ваш давній друг, якого ви безнадійно закохані досі.
  Але головне, що може собі дозволити вільна 30-річна жінка, це не шукати чоловіка спеціально і не присвячувати всю себе пошукам потенційного чоловіка. Жінка в 30 років може не переживати про те, що подумають про неї інші - це нехай вони переживають про те, що подумає вона. І намагаються познайомитися для любові, дружби та серйозних стосунків.

Як вийти заміж після 30 років?

 Отже, ви зустріли чоловіка, по-справжньому підходящого вам і здатного стати супутником вашого життя. Якщо при цьому ви і самі не проти створити сім'ю, щасливо жити удвох і/або завести дітей, то заміжжя після 30 років - прекрасна можливість для реалізації цих планів:

 Знаючи себе, ви повинні непогано розбиратися в інших. Якщо в юності чоловіки-однолітки, а тим більш старшого віку, здавалися вам поголовно розумними, досвідченими і не вчиняють помилок, то тепер ви знаєте, що люди можуть сумніватися, соромитися і навіть відверто боятися робити серйозні вчинки, незалежно від статевої належності й віку. Припустіть, що люблячий вас чоловік, з яким ви разом довгий час, просто не наважується зробити пропозицію.

 Манірно кокетство не всім до лиця навіть в юності, а в зрілому віці взагалі не пристало обходитися прозорими натяками і червоніти при згадці матримониальных ідей. Вирішіть, чи хочете ви заміж, і не робіть вигляд, що сім'я і стабільність вас не цікавлять. Не обманюйте чоловіка і, головним чином, саму себе. Дорослі люди спокійно і чесно обговорюють свої бажання і цілі.

 Будьте впевнені не тільки в своїх бажаннях, але і в силах. Дитячі та юнацькі комплекси повинні залишитися в минулому. У 30 років ви в змозі поглянути на себе з боку, об'єктивно оцінити свої чесноти і недоліки. Швидше за все, достоїнств виявиться більше, а заодно і більше, ніж у більшості заміжніх кумушек. Над недоліками ви вмієте працювати. Доглянутість, впевненість в собі і самоіронія - ось ваші козирі, завдяки яким легко вийти заміж в будь-якому віці, а вже тим більше в 30 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Специально к 8 марта: Как подобрать цветы по характеру

 Не виключено, що жоден з близько знайомих вам чоловіків не годиться на роль чоловіка. В такому випадку необхідно чесно визнати це і без жалю провести «генеральне прибирання» і «переоблік» в особистому житті. Не витрачайте час, сили і емоції людей, які цього не варті чи гідні, але цього не потребують. Поверніться до собі, своїм інтересам і етапу знайомства, тільки в цей раз обирайте приятелі, коханці і чоловіки по-справжньому гідного, близької і дорогої людини.

 У 30 років у вас є ще одна велика перевага перед 20-річними дівчатами: це віковий діапазон вам підходять чоловіків. Погодьтеся, що роман студентки з удвічі старшим чоловіком виглядає безглуздо, але доглянута і яскрава 30-річна жінка знайде спільну мову і з 25-річним, і з 50-річним чоловіком. Простіше ставитеся до вікових рамок і не встановлюйте нерозумних обмежень. Адже розумна жінка завжди молодше чоловіка-ровесника, правда?

 За великим рахунком, питання, як знайти чоловіка після 30 років, взагалі не повинно виникати. У цьому віці ви вже стільки можете, хочете і знаєте, як це отримати, що не ви, а чоловіки повинні замислюватися, як знайти дружину після 30 років. А якщо це вас не переконує, то згадайте, як ви гарні були в 15 років, але не ностальгируйте, а переконайтеся, що зараз ви вдвічі краще. Знайдіть себе, і тоді знайти чоловіка до 30 років буде простіше простого. Любіть і неодмінно будете коханими!

Джерело: http://poradumo.pp.ua/


Схожі матеріали:

👁 4980
Категорія: Суспільство та життя
Теги: шлюб, чоловік, жінкаВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg