Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Дорослі ігри для задоволення

Якщо іграшка для сексу повинна стати доповненням до вашого інтимного життя, її поява повинна бути узгоджена з партнером або партнеркою


іграшки для сексу

Ті, хто ще схиляється до думки, що у сексі все має бути природно, рано чи пізно усвідомлює, що у сексі важливі не лише способи, а й результат. Останнім, звичайно, є оргазм. Для того, щоб його досягти хороші практично всі засоби, а найкращими, згідно статистики та опитувань, виявилися іграшки для сексу. Вони будуть доречними для тих, хто отримує оргазм на самоті і для тих, хто намагається досягти гармонії в інтимних відносинах з партнером.

Іграшки для сексу: що це і кому знадобляться

Інтимні іграшки - будь-які пристрої та пристрої, які використовуються як засіб для досягнення оргазму або як джерело відчуттів та емоцій, які допомагають досягти кульмінації.

Вони не здатні замінити людину повною мірою, але скрасити самотність і внести розмаїття в інтимне життя — у їхніх силах. Секс-іграшки є універсальними девайсами і дозволяють отримувати задоволення як з партнером, так і в соло-іграх.

Визначимося, коли інтим-іграшки будуть незамінними:
  • Як десерт. Ваш секс і так гарний? Додайте в нього трохи десерту у вигляді інтимних іграшок і все стане ще більш апетитним. Для одних секс зміниться докорінно, а інші зможуть відчути, які були недоступні раніше.
  • Для соло-ігор. У цьому випадку потреба в іграшках може виникати з різних причин. Одні потребуватимуть їх через тимчасову самотність, інші бажання отримати те, що недоотримано в інтимних відносинах.
  • Для одностатевих та бісексуальних пар. Фізіологічно такі пари мають менше можливостей задовольнити одне одного. Секс-іграшки компенсують такі обмеження та дозволяють задовольняти один одного без будь-яких обмежень.

іграшки для сексу

Як користуватися секс-іграшками

Якщо іграшка для сексу повинна стати доповненням до вашого інтимного життя, її поява повинна бути узгоджена з партнером або партнеркою. Поспішати в цьому випадку не варто, оскільки занадто різкий перехід від «природного» сексу до технічно забезпеченого може надовго позбавити партнера бажання робити це з іграшками.

Постарайтеся з'ясувати його чи її ставлення до секс-іграшок, дізнатися про переваги. Все змінюватиметься з часом, але його чи її рішення має виглядати природним, без примусу. Завітайте на секс-шоп, щоб ознайомитися з асортиментом, представленим на ринку. Це найпростіший і найефективніший спосіб ліквідації безграмотності в цій галузі.

Як правильно використовувати секс іграшки? Запам'ятайте три правила: поспішати потрібно повільно, приділяти увагу гігієні, багато мастила. Перше правило стосується як вибору іграшок, і способів їх застосування. Якщо це вібратор або анальний плаг, починайте з невеликих девайсів і в міру отримання досвіду переходьте до більших. Стимуляція має бути ніжною, пам'ятайте, що маєте справу з ерогенними зонами, а вагінальні та анальні отвори не здатні приймати безрозмірні іграшки.

Лубриканти — обов'язковий елемент у будь-яких сценаріях, де є іграшки. Особливо це актуально для тих, які призначені для стимуляції вагіни та анусу, в якому не виділяється природного мастила.

Гігієна - запорука безпечного сексу, тому мити, проводити антисептичну обробку іграшок потрібно після кожного застосування, а за відсутності належних умов зберігання перед ним.

З якої секс-іграшки почати

Це розповідь не про те, як вибрати секс-іграшки, а про те, які вони бувають. Розповімо про найпоширеніші іграшки, з яких ви можете почати знайомство з величезним світом секс-гаджетів.

Фалоімітатор

Іграшка-імітатор статевого члена. У ньому немає вібрації, пульсації та інших приємних функцій. Використовується для анальної та вагінальної стимуляції, а іноді й одночасного проникнення. Існують імітатори для точки G, які мають особливу вигнуту форму.

Виробники пропонують реалістичні моделі та ті, які мало схожі на статевий член. Існують двосторонні моделі.

Вібратори

Досягти кульмінації ця іграшка дозволяє за рахунок вібрацій, що передаються найчутливішим ділянкам. У деяких моделях є кілька режимів дії: вібрація, пульсація, ротація. Керувати ними можна з вбудованого пульта (кнопки), пульта дистанційного керування, смартфона.

Кліторальний стимулятор

Призначені для стимуляції клітора. Найпоширеніша модель — метелик, який фіксується на тілі за допомогою спеціальних ремінців. Для на одну з найбільш ерогенних зон жінки використовуються вібрації.

Анальний корок

Універсальна іграшка, що підійде як жінкам, так і чоловікам. Має особливу форму, завдяки якій іграшка надійно утримується в анусі та обмежувач - перешкоджає надто глибокому зануренню пробки.

Правила догляду та зберігання

Догляд іграшок залежить від матеріалу, з якого виготовлені іграшки. Найбільш невибагливими та гігієнічними вважаються скляні та металеві. Більш ретельного догляду вимагають вироби із силікону, полівінілхлориду, кібершкіри, гелю.

Як мити секс-іграшки? Після кожного використання іграшки потрібно промивати теплою водою з милом (можна антибактеріальним), після чого обробляти антисептичними розчинами. Перед тим, як відправити девайс на зберігання його потрібно висушити.

Зберігати іграшки потрібно в індивідуальних боксах чи мішечках. Вироби із кібершкіри потрібно зберігати, попередньо посипавши їх тальком.


Схожі матеріали:

👁 136
Категорія: Інтим
Теги: іграшки для сексу, Інтимне життя

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Особливості правового статусу осіб, зник...

/_pu/67/96364165.jpg

Чому не всі жінки відчувають оргазм?

/_pu/67/39853440.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Кашель, який довго не проходить: розпові...

/_pu/67/79659105.jpg

Що може статися під час місячних

/_pu/67/58535152.jpg

Фіалка цвістиме цілий рік: важлива підка...

/_pu/67/28304347.jpg

Этапы развития в первый год жизни

/_pu/68/89890634.jpg

Яка кількість білка в сечі викликає зане...

/_pu/68/26272072.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

У чому можна замочити насіння перцю, щоб...

/_pu/67/18480688.jpg

Аноргазмия/дизоргазмия – отсутствие орга...

/_pu/67/95220210.jpg

Топ-8 помилок жінок під час оральних лас...

/_pu/67/19938384.jpg