Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чому чоловіки брешуть, і що з цим робити?


Чому чоловіки брешуть, і що з цим робити?

Такі питання задають собі багато жінок досить часто, якщо не щодня. І викликають ці питання певні дії представників сильної статі, які, на думку жінок, суперечать певним правилам спільного життя.

Поширена думка про те, що чоловік - це, передусім, мисливець і добувач, який віддає перевагу полігамним стосункам, дуже часто не відповідає дійсності.

Воно засноване лише на припущенні, що усі чоловічі чудасії родом із старовини, а отже, незважаючи на розвиток цивілізації, розвиток чоловіків залишився на рівні мамонтів.

А щоб картина була повнішою, чоловіча звичка розкидати свої шкарпетки пояснюється, як потребу самця мітити свою територію. Усе це, звичайно, нісенітниця, але багато пані в неї вірять.

Дія гормонів

Відповідаючи на питання, чому чоловіки брешуть, в першу чергу слід зазначити, що в стані закоханості в організмі чоловіка і жінки виробляється допамін, який викликає приємні відчуття і бажання отримати те, що приносить задоволення. У такі моменти чоловік говорить приємні для своєї обраниці слова, і говорить він дійсне те, що відчуває. Виходить, що чоловік вимовляє визнання завдяки дії певних гормонів, емоцій і ситуації, і зовсім не обов'язково має намір усвідомлено брехати.

І тільки час покаже, що буде надалі з такими обіцянками. Тільки з досвідом жінки починають розрізняти слова, сказані чоловіком під впливом гормонів, від цілком усвідомлених, заснованих на розумінні власних почуттів і мотивів. До того ж, усі жінки знають, що чоловіки іноді використовують слова для досягнення певної мети, прекрасно знаючи, що хоче почути жінка.

Чому чоловіки брешуть?

Щоб зрозуміти причини чоловічої брехні, необхідно утямити, що чоловік - це така ж людина зі своїми певними слабкостями і страхами. Саме через страх, щоб уникнути покарання, вони і починають брехати. Наприклад, із-за боязні покарання за відсутність уваги, за ігнорування сімейних цінностей і задоволення, в першу чергу, власних інтересів. У якийсь період, якщо чоловік не зміг відстояти свою територію на перших етапах стосунків, пізніше за рахунок своєї брехні він намагається виправити це упущення.

Наприклад, не прийшов вчасно додому, пославшись на негоду або аврал на роботі, а потім таємно торжествує, що набув трохи свободи.

Без пояснень

Чоловіки і жінки сприймають навколишній світ абсолютно по-різному. Дуже часто сильна половина людства абсолютно не розділяє жіночих тривог і страхів. Те, що пані сприймає як катастрофу, для її чоловіка цілком нормальна робоча ситуація. Чоловічу брехню в даному випадку необхідно розглядати як спробу розв'язати проблему. А це, швидше, позитивна риса, яка вимагає поваги.

На відміну від жінок, чоловіки не такі балакучі, тому іноді вони вважають за краще трохи прибрехати, чим щось дуже довге пояснювати своїй супутниці.

Інтимне питання


Ще одна причина, чому чоловіки брешуть, полягає в їх природною полигамности. Інтимна сторона стосунків для чоловіка має первинне значення. Тому, якщо у чоловіка виникає роман на стороні, то йому доводиться брехати. Почуття обов'язку перед своїми домочадцями і стійкі звички не дають чоловікові відкрито розповісти всьому світу про свою зраду. Але що він шукає в новому романі - різноманітність в інтимних стосунках або просте людське розуміння - необхідно з'ясовувати у кожному конкретному випадку.

Вплив стереотипів


У спілкуванні з оточенням чоловіки прямолінійніші і не так гнучкіші як жінки. Вирішуючи виниклу проблему, вони вважають за краще діяти, а не вдаватися до даремних переживань. Але це зовсім не означає, що вони нічого не відчувають, і не знають, що таке образа і сумніви. За своєю природою чоловіки зосереджені на своєму внутрішньому світі, до того ж, стереотип, що склався, про те, що чоловік має бути стійким і рішучим, не дозволяють їм виносити свої переживання на громадський огляд.

Тому вони, щоб не виглядати слабкими, вважають за краще брехати. Саме з цієї причини вони більше жінок схильні до інфарктів і інсультів - внаслідок постійних стресів.

Чоловіча дипломатія

Щоб уникнути жіночих сліз і докорів у бездушності і неуважності, чоловіки вважають за краще безсовісно збрехати. Їм набагато простіше згаяти час і барвисто описати неіснуючий конфлікт з начальством, чим відверто признатися у своїй непунктуальності і забудькуватості. Створюючи образ ідеального чоловіка, жінки мають властивість пред'являти своєму партнерові масу жорстких вимог, яким обранець повинен неодмінно відповідати.

Тому недивно, що чоловікам доводиться погоджуватися з жіночими капризами хоч би на словах. У таких ситуаціях чоловіча брехня, іноді дуже очевидна для обох, є лише способом зберегти близькі стосунки.

За матеріалами: raut.ru


Схожі матеріали:

👁 3943
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: Бездушність, стосунки, Неуважність, жінка, брехня, чоловіки

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чим корисний тантричний секс

/_pu/67/91375879.jpg

Як зробити, щоб орхідея цвіла цілий рік:...

/_pu/67/48207598.jpg

Лучшие советы по игре в онлайн-казино на...

/_pu/67/57100890.jpg

Топ-8 помилок жінок під час оральних лас...

/_pu/67/19938384.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Тантричний секс: 7 причин спробувати

/_pu/67/80356857.jpg

Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg

Група жінок, схильних до раку молочної з...

/_pu/67/77265474.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg