Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Кого беруть заміж


Кого беруть заміж

Як справедливо помітила Дарина Донцова, заміж увесь час виходять одні і ті ж. Так, одна з ваших подруг, побувавши в загсі одного разу, квапиться туди знову і знову, тоді як інша, незважаючи на постійні розмови про бажаність заміжжя, усе ніяк не може дійти до цього богоугодного закладу. Так чому одних беруть заміж, а інших - ні?

Чи "винна я"?

Вже не знаю, чи порадує читачок цей факт, але в тому, беруть нас заміж або ні, винні тільки ми самі. Річ у тому, що умовно усі представниці прекрасної статі можна розділити на дві категорії - хронічні дружини і хронічні коханки. Перших чоловіки охоче беруть заміж, а других - ні. У кожної з цих категорій є свої плюси і мінуси.

Хронічна дружина

У голові у хронічної дружини в матримоніальному відношенні живе одна-єдина концепція: я маю бути у шлюбі. Інших варіантів для дружини просто не існує - таких життєвих ситуацій, як короткочасні зустрічі або ні до чого стосунки, що не зобов'язують, така жінка просто не розглядає, а відмітає їх відразу ж, не роздумуючи. Вона вважатиме за краще зовсім не мати дітей, аби лише не народжувати їх поза браком.

Деякий пункт в голові не дає хронічній дружині спокійно жити наодинці - для неї це така ж неможлива річ, як, скажімо, щодня ходити на руках або спати на стелі.

Тому, поки хронічна дружина не відшукає свою другу половинку, вона не заспокоїться. Вона скрізь і усюди шукатиме чоловіка. Причому для досягнення жаданої мети підійдуть будь-які засоби: оголошення в газетах і на сайтах знайомств, неодружені друзі друзів, походи на дискотеки, вернісажі і футбольні матчі, навіть якщо на останніх їй доведеться відчайдушно нудьгувати.

Відшукавши чоловіка, дружина може займатися своєю справою - улюбленою роботою або будинком і сім'єю - не відволікаючись на пошуки супутника життя, оскільки це питання у неї вирішене і закрите. "Відтепер я у шлюбі, - усім своїм видом говорить вона, - відмінно! Дякую всім, усі вільні"! Останні слова звернені вже до довгої черги з претендентів в чоловіки, яка вишикувалася за час пошуків чоловіка.

Хронічна коханка

У хронічної коханки в голові інша концепція: добре можна жити і одній. Є поруч чоловік - добре, немає - навіть краще, ми прекрасно проживемо і так.

На відміну від дружини, вона може займатися улюбленою роботою, не відволікаючись - без крайньої необхідності - на домашні справи: прання, прибирання, готування. Постійна присутність чоловіка у будинку таку жінку напружує, а то і дратує, вона набагато затишніше почуває себе наодинці.

Коханка ніколи не буває упевнена, що вже цього разу вона точно зустріла свого єдиного і неповторного - а раптом завтра підвернеться хтось трохи краще?

Тому вона часто міняє чоловіків своєї мрії, не побоюючись при цьому кому-небудь змінити або бути кимось застуканою, що називається, на гарячому. З іншого боку, вона завжди відкрита для нової зустрічі, і кожного нового чоловіка сприймає, як головного у своєму житті.

Дітей така жінка часто народжує без прив'язки до чоловіка і браку - як зараз говорять, для себе.

Страх перед чоловіками

Цікаво, що в основі як одній, так і іншій життєвій концепції лежить. страх перед чоловіками. Хронічна дружина боїться великої кількості чоловіків, з якими їй, не будь вона у шлюбі, доведеться будувати стосунки. Вона просто не знає, як це робити. Такій жінці простіше підлаштуватися під одного чоловіка і жити з ним, чим наново робити це кожного разу, зустрічаючи нового претендента на своє серце.

Хронічна коханка теж боїться стосунків, але з одним чоловіком - вона не знає, як їх вибудовувати щодня, та ще і на перспективу. Сама думка про те, що доведеться багато років існувати пліч-о-пліч з однією і тією ж людиною, яка, до того ж, щодня "мелькатиме у неї перед очима", для неї нестерпна.

Тільки перемігши свій страх, можна перейти в іншу категорію: дружині стати коханкою, і навпаки.

Леди.ТСН.ua


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 1748 | Теги: замыж, чоловык, серце, дружина, страх

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg