Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Сучасні чоловіки не люблять довго обходити жінку


Сучасні чоловіки не люблять довго обходити жінку

Вимоги деяких сучасних чоловіків до жінок дуже високі, але часто лише на словах. Вони вважають, що раз навколо так багато свіжих, гарненьких, довгоногих, сексуально розкутих дівчат, не обтяжених домашнім господарством, дітьми та зайвими проблемами, то у чоловіка є широкий вибір.

 Коли запитують чоловіків, який вони хотіли б бачити супутницю життя, я не перестаю дивуватися їхнім високим вимогам - вона повинна бути і красивою, і сексапільної, і доброю, і м'якою, і душевної, і вміти підтримати розмову, і обов'язково бути розумною.

З дурамі ніхто не хоче зв'язуватися. Дура - це, з позиції сучасних чоловіків, тепер найбільший недолік в жінці. Де ж вони збираються знайти таке досконалість, щоб, як говорив класик, все було чудово - і обличчя, і тіло, і душа, і думки?! Та й чи гідні самі чоловіки стати супутником життя для свого ідеалу?!

 А що робити жінкам не дуже красивою, не дуже ерудованим і сором'язливим?! Сидіти біля віконця, нарікаючи на свою долю і мріяти про принца? Ні в якому разі! Роки йдуть, і чим далі, тим менше шансів влаштувати своє особисте життя. З роками самотності купуються певні звички, розлучитися з якими буде нелегко.

 Чому сучасні чоловіки не помічають скромних, милих дівчат, які здатні стати не тільки вірним другом, але і відданою дружиною й гарною матір'ю? Це не риторичне питання, на нього є відповідь. Відносини між сильним і слабким підлогою будуються за принципом: як ми себе подаємо, так нас і сприймають. Чоловіки проходять повз соромливою, скромної дівчини (жінки) не тому, що та несимпатична (багато хто з тих, хто не вміє подобатися чоловікам, мають привабливу зовнішність!), А тому, що вона не вміє з ними спілкуватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Какими чулками лучше всего «завести» мужчину

 Ні, чоловіки вибирають не тільки легковажних, навіжена жінок, а тих, хто хоче ним сподобатися. Найголовніші якості в жінці, що є запорукою її щасливої долі, - це почуття власної гідності, самоповага, впевненість в собі і висока самооцінка.

 Якщо жінка впевнена у собі, чоловіки це відразу відчувають.«Раз вона так себе веде, отже, для цього є підстави, значить, в ній є щось таке таке», - думають чоловіки і хочуть дізнатися, а що ж у ній є такого. Цікавість, як відомо, згубило не тільки кішку. У чоловіків теж дуже розвинене сексуальне цікавість. А варто чоловікові зацікавитися - і він, голубчику, вже попався на гачок!

 Якщо жінка не хоче чи не вміє подобатися, то у чоловіків не виникає до неї сексуального інтересу. Невміння подобатися - це наслідок низької самооцінки. Самооцінка - це те, як ми себе цінуємо. Є люди, які оцінюють себе адекватно (тобто правильно). Жінка з адекватною самооцінкою вважає: «Я така, яка є, і подобаюся собі, отже, ніщо не заважає мені подобатися й іншим людям. Так, я не вінець творіння, а хто ідеальний? Людей без недоліків не буває ».

 На світі чимало людей із завищеною самооцінкою. Вони гордісні, амбітні, самовпевнені, егоїстичні, деколи жорстокі до інших. Найчастіше це буває при так званій істеричної аномалії характеру. Теж не подарунок, скажу я вам. Саме такий характер мають жінки, яких називають «стерво», «психопатки», «жінками-вамп». Деяким чоловікам подобаються стерви, але їм не позаздриш. Найчастіше це слабкі чоловіки, тільки вони здатні скоритися такій жінці. Але якщо їй попадеться сильний партнер - це буде безперервна війна, яка неминуче закінчиться розривом. Такі жінки або багато разів бували зможемо, або жодного разу - з-за свого нестерпного характеру. Спочатку чоловіки на них «клюють», але, зрозумівши з ким мають справу, швидко ретируються.

 Низька самооцінка може бути пов'язана з особистісними проблемами жінки - боязкістю, сором'язливістю, сором'язливих, нерішучістю, замкнуті, нетовариські, невпевненістю в собі і своїй привабливості, невмінням вести себе в певних ситуаціях, недоліком життєвих навичок. Це робить її нездатною до нормального партнерського спілкування. Найбільшою мірою це поширюється на осіб протилежної статі. Жінка з заниженою самооцінкою, сама не усвідомлюючи цього, дає зрозуміти чоловіку, що відчуває себе неповноцінною.

 Хто придумав цей безглуздий тезу, що скромність прикрашає жінку? Може бути, і прикрашає, якщо більше немає ніяких переваг. У минулому столітті, можливо, і цінувалася скромність. Але зараз-то часи інші. У наші дні найбільш цінується індивідуальність. Не можна бути пасивною і чекати подарунка від долі. Якщо ви не дуже високої думки про свою зовнішність і свою фігуру, то потрібно самій стати господинею своєї долі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гідності жінки: неприступна або доступна?

 Деякі риси характеру як би створюють фон, грунт для того, щоб життя постійно «била» цю жінку. Кожне нове негативна подія ще більше знижує її самооцінку.Така жінка крім своєї волі як би притягає неприємності і погане ставлення до себе. Чоловіки ставляться до неї по-споживацькому, не вважаються з нею, а вона смиренно приймає це, вважаючи, що більшого не заслуговує, - типова позиція «жертви», яку безпомилково відчуває будь-який «хижак».

 Не фіксуються на своїй зовнішності - це не головне. Судячи з того, що говорять чоловіки, сексапільних красунь вони вважають за краще бачити в своєму ліжку, а в якості супутниці життя хотіли б мати жінку-друга, з якою психологічно комфортно. Отже, потрібно створити у чоловіка впевненість, що саме з вами йому буде найбільш комфортно (про це ми поговоримо далі).

 Біда багатьох наших жінок - те, що вони невисоко себе цінують і не вміють продемонструвати свої достоїнства, а вони, безсумнівно, є в кожної жінки. Не буває людей, витканих з одних недоліків, так само як і не буває людей, що складаються з одних достоїнств. У кожній людині є і погане, і хороше. Свої погані якості потрібно приховувати і намагатися подолати, а хороші - вигідно підкреслити.

 Багато жінок, втомлені від самотності, приходять до психологів на першу консультацію невротизована, пригніченими, зі скаргами на тугу, безвихідь, а часом і на втрату інтересу до життя. Дізнавшись причину своїх проблем, вони вирішують, що пора кардинально міняти своє життя.Їх навчають того, чого вони не вміли - кокетувати, красиво одягатися, стежити за своєю зовнішністю, спілкуватися з чоловіками і подобатися ім. Звичайно, це не так, як у фільмі «Службовий роман», де героїня Лії Ахеджакової вчила свою закомплексовані начальницю ходити ходою, «вільної від стегна».

Але справа не тільки в ході, а в загальному настрої жінки. Найголовніше - потрібно захотіти подобатися чоловікам. Поки ще не якомусь конкретному чоловікові, а представникам сильної статі як таким. Всім чоловікам сподобатися неможливо, та й не треба до цього прагнути, але бажання подобатися якомога більшій їх числа повинно бути присутнім. Для того, щоб подобатися, треба хотіти подобатися. За жінкою, яка не намагається сподобатися чоловікам, звичайно ніхто не доглядає.

 Якщо жінка захоче, вона без чоловіка не залишиться. Подумайте самі - чому у однієї жінки, не дуже красивою, було безліч чоловіків, а в іншої, набагато більш гарною, - тільки чоловік чи навіть такого немає. А тому, що перша налаштована на чоловіків, навіть у її погляді є заклик, який відразу відчувають чоловіки, - жінка до контакту готова, чому б чоловікові не ризикнути?! А інша відштовхує чоловіків, тому що не хоче чи не вміє ним подобатися.

 Сучасні чоловіки не люблять тривалої облоги, не люблять довго обходити жінку. Вони вже не стоять під балконом коханої, зітхаючи і страждаючи від нерозділеного кохання. Навіть сучасні підлітки вже не ведуть себе, як Ромео і Джульєтта. А дорослий чоловік тим більше не стане довго страждати і домагатися прихильності дами. Всім ніколи, всім хочеться отримати все відразу. Отже, чоловікам потрібно допомогти.

 Здатність подобатися чоловікам може бути вродженим якістю. Це називається сексапільністю - тобто здатністю бути привабливою для чоловіків, викликати сексуальний потяг. Але вмінню подобатися можна і навчитися. Головне, щоб у вас з'явилися бажаючі подобатися. Струсніть, подивіться на себе в дзеркало - ви ж ще молоді! І неважливо, скільки вам років! Жінка, яка вміє подобатися і обізнаний свою привабливість, може підкорити будь-якого чоловіка. При цьому ні її зовнішні дані, ні вік не мають ніякого значення. Це підтверджено досвідом.


Схожі матеріали:

👁 3100
Категорія: Чоловічі секрети
Теги: ГІДНІСТь, Сучасні чоловіки, Індивідуальність, жінка, гордість, чоловік

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Світові тенденції у сфері гемблінгу та у...

/_pu/67/74629816.jpg

Як зупинити «лістопад» у фікуса: лікуван...

/_pu/67/29807187.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg

Чим корисний тантричний секс

/_pu/67/91375879.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Как проверить онлайн-казино на безопасно...

/_pu/67/43231702.jpg

Як зробити, щоб орхідея цвіла цілий рік:...

/_pu/67/48207598.jpg

В Австралії запроваджують туристичний зб...

/_pu/67/84924652.jpg

Просто наслаждайтесь: это лучшие позы дл...

/_pu/67/94451366.jpg

Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Особливості правового статусу осіб, зник...

/_pu/67/96364165.jpg