Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Така бажана й важлива: одна чи три?


Така бажана й важлива: одна чи три?

Обручка-символ, який підтверджує сімейний статус. Вона має велике змачення - це не просто прикраса, це символ взаємного кохання, вірності одне одному, готовності принести в жертву все заради своєї другої половинки, знаходитися разом і в радості, і в горі до самої смерті.

Обручка має багату історію з гарними легендами й безліччю відкриттів як наукових, так і життєвих.

Як давно з'явилися обручки, точно не встановлено, та їх виникнення пов'язують із Давнім Єгиптом, у якому вважали, що через безіменний палець проходить "вена кохання".

Поєднання двох сердець - це ритуал, красивий і тривалий у часі. Спочатку йдуть заручини, потім реєстрація шлюбу, після, за бажанням, - вінчання. Тут постає питання: для усіх цих подій потрібна одна пара обручок чи три.

70% людей різного віку і статі вважають, що повинна бути лише одна обручка і на все життя, інші говорять, що кожен із цих кроків має скріплювати окреме кільце - для заручин, обручка і вінчальне. Бо не варто позбавляти себе свята і тому потрібно організувати незабутні миті заручин, традиційної
реєстрації шлюбу і вінчання у церкві. Три свята-три каблучки!

Кільце для заручин хлопець дарує своїй дівчині в момент зізнання у коханні, чи в момент заручин, воно є гарантом його намірів одружитися. Приймаючи це кідьце, дівчина відповідає взаємністю, дає згоду на шлюб - вона стає нареченою, вона заручена.

Зазвичай така каблучка обирається з дорогоцінним каменем, але це не принципово і залежить від фінансового стану нареченого.

На час весільної церемонії кільце для заручин знімається, так як для реєстрації шлюбу наречений і наречена обмінюються весільними каблучками. За традицією, обов'язок обирати обручки для весілля покладається на нареченого, але немає нічого поганого і в тому, якщо це зробити спільно.

Багато хто вважає, що перевагу потрібно надати класичним золотим кільцям, без різьблення і прикрас, щоб життя було рівним і "гладеньким".

Але у наш час все більше молодят обирають обручки з різноманітним оздобленням.

Наступним етапом оформлення стосунків є вінчання.

За православним церковним уставом кільце нареченої має бути із срібла, а нареченого - із золота. Відповідно золото означає Божественну Славу Христа, а серебро - світло, чистоту і благодать. Причому, підчас вінчання молодята тричі міняються кільцями, і срібне залишається у нареченого, а золоте - у нареченої, як гарант вірності.

Для вінчання краще обирати кільця поскромніші, без дорогоцінного каміння і хитромудрого різьблення.

Тож постає питання: як же носити усі три обручки, невже одночасно? За бажанням, можна й так,

Зазвичай кільце для вінчання носять поверх кільця для весільної церемонії. Кільце для заручин носять або на іншому пальці, або як кулон на ланцюжку.

Отже, як бачимо, існують різні погляди на дане питання. Тому кожна пара повинна сама вирішувати, скільки їм потрібно обручок для сімейного благополуччя. Важливо пам' ятати що обручка ніколи не була лише прикрасою.

Її головне признанення-поєднанння навіки двох закоханих сердець. Тому красиві обручки - запорука щасливого сімейного життя і постійні супутники на довгі роки. Для того, щоб ваші мрії про довге і щасливе подружнє життя здійснилися, обирайте обручку так, як і свою другу половинку - кращу з найкращих, і лише вашу.

Не так важливо, скільки ви маєте обручок - одну чи три, - головне, аби були ті почуття, символом яких вони є. А це любов, вірність, відданість і духовна чистота. Зумійте пронести їх через усе своє життя!!!

Оксана ЯРМАК.Схожі матеріали:

Категорія: Весілля
Переглядів: 3553 | Теги: Поєднання двох сердець, кільце, символ вірності. вінчання, обручка

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Якого розміру потрібно купувати цибулю: ...

/_pu/63/93039474.jpg

Психологія відносин у парі: 5 ознак зріл...

/_pu/62/44562895.jpg

Яку діжку вибрати на дачу, щоб вода не з...

/_pu/63/26261382.jpg

Два вдалі сорти полуниці, які не підведу...

/_pu/62/24633572.jpg

Перевірений спосіб, як позбутися пустоцв...

/_pu/63/95361746.jpg

Що посадити поряд з трояндами, щоб відля...

/_pu/62/50342908.jpg

На яких грядках томати зростатимуть найк...

/_pu/63/72317932.jpg

Як виростити велику цибулю: ви точно зди...

/_pu/62/86626906.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

По тазу з куща щоранку: чим обприскувати...

/_pu/63/27012633.jpg

Чим посипати грядки, щоб слимаки назавжд...

/_pu/63/55957084.jpg

На яку глибину садять гладіолуси: прикрі...

/_pu/63/06457677.jpg