Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   До відома страхувальників!


До відома страхувальників!

Управління Пенсійного фонду України в Гребінківському районі пропонує всім страхувальникам скористатись можливістю подання звітності до ПФУ з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).

У такий спосіб можливо подавати звіти не тільки до органів ПФУ, а й до податкової інспекції, до центру зайнятості та до інших установ, де обробляються такі звіти.

Головними умовами подання звітності є:

- наявність доступу до мережі Інтернет,

- спеціалізованого програмного забезпечення, яке ПФУ надає безкоштовно, та

- електронних цифрових підписів керівника, головного бухгалтера та печатки підприємства.

У системі подання звітів в електронній формі оригіналом є електронний документ, що надійшов від страхувальника, тобто паперового підтвердження він не потребує.

Система подання звітів в електронній формі запроваджена з метою зменшення часу на підготовку та подання звітів страхувальником, адже формування звіту можливе шляхом завантаження даних з програм, що використовуються для розрахунку заробітної плати.

Крім того, електронний звіт формується з виконанням необхідних контролів, це повинно призвести до зменшення кількості помилок у звітах. Страхувальник сам контролює всі етапи проходження звіту та своєчасно виправляє помилки, не виходячи з офісу. Що в свою чергу скорочує витрати на папір, повторну роздруківку та доставку звіту до ПФУ, витрати часу на підпис керівником та головним бухгалтером значної кількості документів.

Ще однією перевагою є те, що, Інформаційний центр СПОВ ГІФУ приймає електронні звіти до 22-ї години, тобто якщо страхувальник виявив помилку в звіті навіть в останній звітний день - 20-го числа - після 17:.00, коли вже немає можливості подати повторно звіт до управління ПФУ, у нього ще є шанс встигнути виправити помилки і уникнути відповідальності у вигляді фінансових та адміністративних санкцій.

(До речі, штраф, який накладається напосадових осіб за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей складає від 340 грн. до 510 грн, а за повторне порушення проягом року від 510 грн. до 680 грн.).

Зважаючи на все вищеперелічене, ми наполегливо рекомендуємо Вам скористатись перевагами подання звітності з використанням ЕЦП.

Сподіваємось на Ваше бажання використовувати у співпраці з управлінням ПФУ новітні інформаційні технології!

Більш детальну інформацію про подання електронних звітів можна отримати у відділі персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж за тел. 9-13-40,9-20-98.

Начальник відділу персоніфікованого обліку,
інформаційних систем та мережСхожі матеріали:

Категорія: Сообщения
Переглядів: 1609 | Теги: цифровий підпис, Гребінківський район, Страхування, Пенсійний фонд

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg