Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Сообщения


Відповідальність за втручання в магістральні газопроводи, які проходять через Гребінківський район


Відповідальність за втручання в магістральні газопроводи, які проходять через Гребінківський район

Через територію Гребінківського району проходять магістральні газопроводи і відводи від них, паралельно яким прокладено кабельні лінії зв'язку. Дані газопроводи знаходяться під робочим тиском 55 атмосфер.

Для забезпечення належних умов експлуатації магістральних газопроводів, запобігання їх ушкодження та для зменшення можливого негативного впливу на людей, суміжні землі, природні об'єкти та довкілля в цілому, вздовж газопроводів та відводів від них встановлені охоронні зони розміром до 300 метрів від осі газопроводу в кожен бік.

Господарська діяльність в межах охоронних зон обмежена забороною здійснювати певні види робіт, перелік яких визначений п.4 ст.22 Закону України "Про правовий режим земель охоронних зон об"єктів магістральних трубопроводів'', а також необхідністю письмового погодження у підприємства магістрального газопроводу - ДК Укртрансгаз" НАК "Нафтогаз України" в особі структурного підрозділу філй УМГ "Київтрансгаз" - Яготинського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів проведення робіт, не заборонених вищевказаним законом, але пов"язаних з розробкою грунту на глибину більше 30 сантиметрів.

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Будь-яке механічне пошкодження підземних магістральних газопроводів приведе до аварі? великої руйнівної сили, загибелі людей, пожежі і припинення на тривалий час газопостачання.

Будьте уважні і обережні при знаходженні поблизу газопроводу! У випадку виявлення витоку газу, або його загорання негайно повідомте балансоутримувача газопроводу - Яготинське ЛВУМГ по телефону (045-75)5-48-92.

Згідно ст. 138 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення Правил охорони магістральних трубопроводів - тягне за собою накладення штрафу на громадян від п'ятнадцяти до двадцяти семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від двадцяти до сорока п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року порушення, передбачене частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до сорока п'яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від сорока до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно статті 292 Кримінального кодексу України пошкодження або руйнування магістральних нафто-, газо- та нафтолродуктопроеодів, відводів від них, а також технологічно пов'язаних з ними об'єктів, споруд, засобів автоматики, зв"язку, сигналізації, якщо це призвело до порушення нормальної роботи зазначених трубопроводів або спричинило небезпеку для життя людей, - карається штрафом до ста неоподажованих мінімумів доходів громадян. або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до п"яти років, або позбавленням волі на строк до п'яти років.

Ті самі дії, вчинені повторно або за попердньою змовою групою осіб, а також загальнонебезпечним способом, - караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

Дії, передбачені частинами першою та другсю ціеї статті, якщо вони спричинили загибель людей, інші нещасні випадки з людьми або призвели до аварії, пожежі, значного забруднення довкілля чи інших тяжких наслідків, або вчинені організованою групою, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років.

Громадяни! Будьте відповідальними!


Подумайте про наслідки, перш ніж здійснити кримінальний злочин.

Втручання в роботу газотранспортної системи є небезпечним для життя.

Дбайливе ставлення кожного до збереження обладнання газопроводів є запорукою безпеки життя та безперебійного постачання газу споживачам.


Адміністрація Яготинського ЛВУ МГ


Схожі матеріали:

👁 3086
Категорія: Сообщения
Теги: управління, газапровод, втручання, Магістраль, Гребінківський район, ЯготинВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg