Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Реабілітаційі послуги, з числа учасників АТО

Бажаючих отримати реабілітаційі послуги просимо звертатися до управління праці

Реабілітаційі послуги, з числа учасників АТО

Реабілітаційі послуги, з числа учасників АТОШановні учасники антитерористичної операції

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 через органи соціального захисту населення постраждалі учасники антитерористичної операції направляються на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи.

На даний час послуги з психологічної реабілітації постраждалим учасникам АТО надаються тринадцятьма реабілітаційними установами, а саме: "Кременчутський обласний госпіталь", "Миколаївський обласний госпіталь", "Інститут прикладної кріології" м. Харків, "Санаторій "Київ-плюс" Львівська область, "Новомосковський", "Віасан" Тернопільська область, "Джерельце" Рівненська область, "Рівненський обласний госпіталь", "Трускавецьінвест", ДП "Клінічний санаторій "Курорт Березовські мінеральні води", ДП "Південь-Курорт-Сервіс" санаторій "Орізонт", Менський санаторій "Остре" та ТОВ "Санаторій "Феофанія".

Кожною реабілітаційною установою надаються послуги з професійної реабілітації, які включають, поряд з проведенням індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами (у функції яких входить психологічна діагностика, просвіта та консультування тощо), також відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам'яток природи, які мають історико-меморіальне або культурно-естетичне значення, спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної зали, освітньо-пізнавальних та релаксійних заходів, включаючи концерти, спектаклі тощо, в залежності від індивідуальних побажань отримувачів послуг, матеріально-технічної бази та розташування установи, що зумовлене унікальним природним, етнічним та культурним надбанням певної місцевості.

Бажаючих отримати реабілітаційі послуги, з числа учасників АТО просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Гребінківської райдержадміністрації та заповнити заяву, до заяви додати: копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни:

копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Гребінківськоі райдержадміністрації, за адресою: м. Гребінка, вул. Петровського 38, кабінет № 9, тел. 92-0-55.
 
Головний спеціаліст сектору по обслуговуванню інвалідів,
ветеранів ВВв та
постраждалих від аварій на ЧАЕС


Схожі матеріали:

Категорія: Сообщения
Переглядів: 963 | Теги: Реабілітаційі послуги, ато

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg