Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Реабілітаційі послуги, з числа учасників АТО

Бажаючих отримати реабілітаційі послуги просимо звертатися до управління праці

Реабілітаційі послуги, з числа учасників АТО

Реабілітаційі послуги, з числа учасників АТОШановні учасники антитерористичної операції

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 через органи соціального захисту населення постраждалі учасники антитерористичної операції направляються на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи.

На даний час послуги з психологічної реабілітації постраждалим учасникам АТО надаються тринадцятьма реабілітаційними установами, а саме: "Кременчутський обласний госпіталь", "Миколаївський обласний госпіталь", "Інститут прикладної кріології" м. Харків, "Санаторій "Київ-плюс" Львівська область, "Новомосковський", "Віасан" Тернопільська область, "Джерельце" Рівненська область, "Рівненський обласний госпіталь", "Трускавецьінвест", ДП "Клінічний санаторій "Курорт Березовські мінеральні води", ДП "Південь-Курорт-Сервіс" санаторій "Орізонт", Менський санаторій "Остре" та ТОВ "Санаторій "Феофанія".

Кожною реабілітаційною установою надаються послуги з професійної реабілітації, які включають, поряд з проведенням індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами (у функції яких входить психологічна діагностика, просвіта та консультування тощо), також відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам'яток природи, які мають історико-меморіальне або культурно-естетичне значення, спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної зали, освітньо-пізнавальних та релаксійних заходів, включаючи концерти, спектаклі тощо, в залежності від індивідуальних побажань отримувачів послуг, матеріально-технічної бази та розташування установи, що зумовлене унікальним природним, етнічним та культурним надбанням певної місцевості.

Бажаючих отримати реабілітаційі послуги, з числа учасників АТО просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Гребінківської райдержадміністрації та заповнити заяву, до заяви додати: копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни:

копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Гребінківськоі райдержадміністрації, за адресою: м. Гребінка, вул. Петровського 38, кабінет № 9, тел. 92-0-55.
 
Головний спеціаліст сектору по обслуговуванню інвалідів,
ветеранів ВВв та
постраждалих від аварій на ЧАЕС


Схожі матеріали:

Категорія: Сообщения
Переглядів: 940 | Теги: Реабілітаційі послуги, ато

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Декілька речей, які чоловіки чекають від...

/_pu/58/60679651.jpg

Особенности ульев из пенополистирола

/_pu/59/64334633.jpg

Медики розповіли, чому потрібно їсти йог...

/_pu/57/42960656.jpg

Терапевт назвав сприяння продовженню жит...

/_pu/56/13787295.jpg

Використання куркуми: п'ять підтверд...

/_pu/57/09750247.jpg

Чи знає ваша друга половинка куди витрач...

/_pu/60/79211732.jpg

Гібіскус може продовжувати життя, покращ...

/_pu/57/74292086.jpg

Основы выбора автомобильных дисков

/_pu/59/72620801.jpg

Як організм може сигналити про брак омег...

/_pu/56/40259615.jpg

Як прогуляти урок у школі та не попастис...

/_pu/58/00577927.jpg

Советы перед заведением животного в доме

/_pu/60/63913074.jpg

Как сделать кератиновое выпрямление воло...

/_pu/59/12506741.jpg