Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога

Лікування
У категорії матеріалів: 78
Показано матеріалів: 61-70
Сторінки: « назад 1 2 ... 5 6 7 8 вперед »


Перша допомога при алкогольному отруєнні

Спосіб лікування людини, яка отруїлася алкоголем, схожий на принципи надання допомоги при будь-якій інтоксикації організму.

Людину треба перемістити на ліжко або диван, причому необхідно покласти не так на спину або живіт, а набік. Це запобігатиме потраплянню блювотних мас у дихальні шляхи.

   
   Лікування | 👁2354   🗨 (0)

Хирургическая коррекция век – блефаропластика (оставайтесь красивой)

Хирургическая коррекция век носит название – блефаропластика (от греч. blepharon - веко). Это понятие включает в себя различные способы операций, во время которых устраняются избытки кожи век и жировой клетчатки под ними, при необходимости осуществляется пластика мышц периорбитальной области.

Кроме возрастных изменений операция позволяет менять форму и разрез глаз, устранять различные врождённые недостатки век, например, «жировые грыжи» под глазами или «тяжёлые» верхние веки. На сегодняшний день блефаропластика - одна из самых распространённых операций на лице.

   
   Лікування | 👁1867   🗨 (0)

Алергія - паразитарне захворювання

Для більшості паразитів наш мозок - всього-навсього середа існування, де сиро, темно і є що поїсти.

У медичній практиці зустрічаються випадки, коли личинки аскариди потрапляли в лобові пазухи, в порожнині черепа і вуха. Аскариди також люблять протискуватися через вузькі отвори, проникати в жовчний міхур, печінку і викликати там гнійний холецистит, збільшення печінки і сепсис, перитоніт. Якщо вони залізуть в протоки підшлункової залози, то спровокують гост­рий панкреатит.

   
   Лікування | 👁2227   🗨 (0)

Как вылечить молочницу? Эффективные методы

Молочница сопровождается такими признаками, как жжение в области половых органов, ощущение боли при половой близости, творожистые выделения белого цвета из влагалища, боль при мочеиспускании.

В вопросе, как вылечить молочницу, главное не бросать лечение на полпути. Вроде бы молочница не несет серьезной угрозы для здоровья женщины. Как уверяют рекламные ролики вылечить ее можно самостоятельно в домашних условиях. Но после приема таблеток симптомы вновь возвращаются через месяц. Как же справиться с таким «пустяком»?

   
   Лікування | 👁2779   🗨 (0)

Дефіцит заліза «псує» шкіру, волосся і нігті

Анемія, в основі якої лежить зменшення кількості гемоглобіну або еритроцитів у крові, досить поширене захворювання. З усіх видів анемій найчастіше зустрічається залізодефіцитна.

Вона може бути як самостійним захворюванням, так і супутнім симптомом багатьох внутрішніх захворювань, інфекційних і онкологічних хвороб. Вона не є смертельною хворобою, але несе свої небезпеки і вимагає тривалого лікування. У значної частини населення спостерігається прихований залізодефіцит, який ще не переріс в анемію.

   
   Лікування | 👁5398   🗨 (0)

Псоріаз проявляється на шкірі, а приходить зсередини

Псоріаз - одне з найпоширеніших захворювань шкіри. У світі близько трьох відсотків населення хворіє на нього. В Україні понад півтора мільйона хворих, значна частина з них - діти.

На жаль, повністю вилікуватися від псоріазу сьогодні неможливо. Але, всупереч поширеній думці, вести повноцінне життя з цією хворобою можна, якщо тримати її під контролем. Потрібно лише не соромитися псоріазу, не приховувати, а звертатися до медичних фахівців та дотримуватися рекомендацій щодо лікування.

   
   Лікування | 👁28018   🗨 (1)

Стенокардія сигнал про загрозу інфаркту

Якщо ви помітили, що під час руху чи фізичних навантажень іноді відчуваєте біль в області серця, але він проходить, коли зупиняєтеся, то є ймовірність того, що вас мучить стенокардія.

По-народному її ще називають «грудною жабою», бо при стенокардії біль виникає головним чином за грудиною. Це привід негайно звернутися до лікаря-кардіолога. Стенокардія - не окреме захворювання, а прояв іншої серцевої хвороби. В основі стенокардії лежить ішемічна хвороба серця (ІХС).

   
   Лікування | 👁3777   🗨 (0)

З хворобою Паркінсона можна повноцінно жити

Важливо виявити проблему і почати її лікувати вже на ранніх стадіях

На хворобу Паркінсона страждають особи літнього віку - від 60 років і старше. Найчастіше перші симптоми хвороби проявляються у 55-60 років. Рідко, але може з'явитися захворювання у людей до 40 років. Є одиничні випадки, коли хворіють молоді особи - до 20 років. Доведено, що чоловіки частіше за жінок стикаються з даною проблемою.

У Полтавській області зустрічається від 60 до 80 випадків «паркінсонізму» на сто тисяч населення.

   
   Лікування | 👁4509   🗨 (0)

Катаракта (болезнь глаза) - стадии, виды, лечение катаракты

Катаракта — болезнь глаз, основное проявление которой — помутнение хрусталика. Если в прозрачном хрусталике начало по какой-то причине развиваться помутнение, то впоследствии, как правило, оно продолжает увеличиваться независимо от провоцирующей причины.

Врожденная катаракта возникает в результате заболеваний, нарушающих питание хрусталика в период его развития. Чаще всего она появляется в том случае, если вредный агент действовал в течение 6-й недели беременности.

   
   Лікування | 👁4298   🗨 (0)

Ячмень (заболевание глаз) - симптомы и осложнения заболевания, лечение ячменя

Ячмень развивается вследствие острого воспаления волосяного мешочка ресницы или сальной железы. Различают ячмень внутренний и ячмень наружный.

Ячмень внутренний
Симптомы ячменя внутреннего. Ячмень внутренний — острое гнойное воспаление железы хряща века (мейбомиевой железы). По своим проявлениям ячмень внутренний сходен с ячменем наружным. Однако при ячмене внутреннем отек тканей незначительный, воспалительные явления больше выражены, чем при ячмене наружном.

   
   Лікування | 👁3815   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Яка кількість білка в сечі викликає зане...

/_pu/68/26272072.jpg

Що означає, коли коти воркують?

/_pu/68/41110115.jpg

Жіноча білизна, наш особистий барометр

/_pu/68/08245643.jpg

Кішка раптово п'є багато води: в чом...

/_pu/68/27212619.jpg

Робота моєї мрії

/_pu/68/67250007.jpg

4 факти про тривогу, які допоможуть з не...

/_pu/68/73517982.jpg

Кашель, який довго не проходить: розпові...

/_pu/67/79659105.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Жіноча мастурбація – це сексуальне задов...

/_pu/68/13795467.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg

Які рослини потрібно посадити на дачі, щ...

/_pu/68/63750640.jpg