Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога

Здоров'я
У категорії матеріалів: 650
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 64 65 вперед »


Які напої не можна пити при варикозіПри варикозі слід відповідально підійти до складання харчування. Особливу увагу слід звернути на напої, оскільки деякі з них погіршать стан здоров'я.

Найочевидніший шкідливий напій, заборонений при варикозному розширенні вен, - алкоголь. Справа в тому, що спиртне тільки робить проблему серйознішою, провокує застій рідини в нижніх кінцівках.

   
   Здоров'я | 👁80   🗨 (0)

Часник Гіпертонія відноситься до досить небезпечних станів, тому її не можна ігнорувати. За наявності цього захворювання важливо стежити за показниками тиску.

Також потрібно скоригувати своє харчування, виключивши елементи, що провокують стрибки показників.

   
   Здоров'я | 👁93   🗨 (0)

Що буде з організмом, якщо пити надто мало водиЩодня потрібно заповнювати водний баланс. Це відомо кожній людині. Але далеко не всі можуть похвалитися тим, що дотримуються цього правила.

Що буде, якщо пити надто мало води на день або ігнорувати це правило та замінювати чисту воду на шкідливі напої?

   
   Здоров'я | 👁126   🗨 (0)

КашельКашель – це реакція на подразник, який частіше всього проявляє себе результаті розвитку інфекційно-запальних захворювань верхніх чи нижніх дихальних шляхів. Іноді кашель проявляється як симптом позалегеневих проблем, наприклад, нервозність чи переживання, проблеми зі шлунком чи серцем.

Найчастіше він буває нападоподібним, нав'язливим, а при особливих захворюваннях ще й вкрай болючим.

   
   Здоров'я | 👁275   🗨 (0)

Что нужно знать о приеме у гастроэнтерологаНеправильное питание, стрессы, плохая єкология и другие факторы крайне негативно влияют на состояние нашей пищеварительной системы.

Ситуация осложняется тем, что большинство пациентов при появлении первых признаков заболевания прибегают к самолечению, вместо того чтобы пойти на прием к гастроэнтерологу

   
   Здоров'я | 👁242   🗨 (0)

Половые осложнения при диабетеФункционирование женского организма с точки зрения основных жизненных процессов имеет много отличий от мужского.

В то время как в случае мужчин типична своего рода непрерывность, в случае женщин происходит чередование цикла. Из этого следует, что диабет создает ряд особых проблем для женщин, особенно в период их репродуктивной способности.

   
   Здоров'я | 👁220   🗨 (0)

ВишняВишня є одним з найулюбленіших ласощів дітей та дорослих. Але не тільки приємний смак та незвичайний аромат характеризують цей плід.

Вишня збагачена величезною кількістю корисних речовин, серед яких амінокислоти, антиоксиданти, вітаміни та мінерали.

   
   Здоров'я | 👁257   🗨 (0)

гречаний чай.Вважається, що ближче до ночі краще не вживати їжу та відмовитися від рідини, але ця рекомендація правдива лише частково.Деякі напої розкривають свій потенціал саме у вечірній час.

Якщо вживати їх приблизно за годину до відходу до сну, це добре позначиться на стані організму. Це справедливо щодо відварів на основі ромашки, меліси, лаванди і навіть іван-чаю.

   
   Напої | 👁400   🗨 (0)

Kamagra — стимулятор сексуальной активностиЭректильная дисфункция может быть очень стрессовой для отношений, и не только в пожилом возрасте. А когда секс становится проблемой, многие мужчины прибегают к сексуальным усилителям.

Одним из таких продуктов является Камагра.

   
   Здоров'я | 👁316   🗨 (0)

Увеличение полового члена - что работает, а что нетМногие мужчины думают, что их пенисы слишком короткие, потому что они ориентируются на гигантские конечности порноактеров.

Однако методы увеличения от операции до инъекций не оптимальны и некрасивы, могут возникнуть постоянные побочные эффекты - такие как «мандариновый пенис».

   
   Здоров'я | 👁261   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Чи варто прощати зраду

/_pu/68/60431174.jpg

Особливості правового статусу осіб, зник...

/_pu/67/96364165.jpg

Как выбрать идеальные женские трусики

/_pu/67/44758545.jpg

Секс після пологів

/_pu/68/47722418.jpg

Шины Kapsen H201: всесезонная резина для...

/_pu/68/87624812.jpg

Фіалка цвістиме цілий рік: важлива підка...

/_pu/67/28304347.jpg

Менопауза: типичные симптомы

/_pu/68/92535276.jpg

Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg

Який напій потрібно випити перед сном, а...

/_pu/68/51331926.jpg

10 ознак того, що жінка – справжня психо...

/_pu/68/33766569.jpg

Лучшие тематические показы мод 2010-х го...

/_pu/68/34880698.jpg

Чим обробити смородину вже зараз, щоб за...

/_pu/69/10074024.jpg