ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Вітаємо з початком нового навчального року та Днем знань!

Шановні учні, працівники освіти, батьки!

Вітаємо Вас з початком нового навчального року та Днем знань!

На території Гребінківської міської ради розміщені 4 загальноосвітні навчальні заклади, 3 позашкільні та 2 дошкільних навчальних закладів. На даний момент відповідно до вимог Бюджетного кодексу. Всі освітні заклади міста як і сіл району утримуються (фінансуються) за рахунок районного бюджету і знаходяться в підпорядкуванні відділу освіти. молоді  і спорту Гребінківської райдержадміністрації.

Та не дивлячись на це міська рада надає посильну фінансову допомогу міським школам, дитячим садочкам та позашкільним закладам. Так, наприклад в цьому році  було виділено  150 тис. грн. на ремонт даху ДНЗ «Веселка», близько 32 тис. грн. на придбання підручників для учнів 4 та 7 класів міських шкіл, 6 тис. грн. Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 для пошиття форми барабанщицям.

Рішенням 6 сесії міської ради сьомого скликання від 08.07.2016 року було виділено кошти в розмірі 50 тис. грн., на будівництво огорожі по пров. Піонерському (вздовж спортивного майданчика Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4), 30 тис. грн. на облаштування дитячого майданчика в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, по 10 тис. грн.  на покращення матеріально-технічного забезпечення: Гребінківської гімназії та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, Гребінківській музичній школі, Гребінківській ДЮСШ; а також по 5 тис. грн.: ДНЗ « Веселка» та «Теремок».

Проте, не все так добре в освітній галузі міста. Дуже гострою є на сьогоднішній день проблема із недостатньою кількість місць в дошкільних навчальних закладах міста. Групи в міських ДНЗ переповнені, а бажаючих відвідувати дитячі садочки дуже велика.

Міської радою, ще в 2013 році виготовлено проектно-кошторисну документації на реконструкцію колишнього ДНЗ «Васильок» (на даний час приміщення, не використовуються та знаходиться в занедбаному стані). За цінами 2013 року на реконструкцію необхідно кошти в сумі 5 млн. 200 тис. грн. І на сьогодні таких вільних грошей у міському бюджеті не має.

А розраховувати ми можемо лише на власні сили, оскільки держава у зв’язку з реформою децентралізації влади, формуванням об’єднаних громад, надає прямі субвенції на розвиток інфраструктури (будівництво навчальних закладів, ремонт доріг в тому числі) лише об’єднаним громадам.  Маємо надію, що спільними зусиллями ми зможемо розв’язати дану проблему. Ми повинні рухатися вперед, на шляху реформ і реформи освіти в тому числі.


 

Шановні працівники освіти! Вітаючи Вас з початком нового навчального року хочеться побажати Вам, на довгі роки залишатися носіями всього нового, передового і прогресивного, успіхів у Вашій праці виховання та навчання підростаючого покоління, вдалої реалізації ваших професійних планів та задумів, гарних учнів, міцного здоров’я, сімейного затишку, добра, достатку і мирного неба над головою!

Шановні учні та батьки! Вітаємо Вас з Днем знань  та початком нового навчального року та бажаємо Вам в першу чергу міцного здоров’я, миру, добра, успіхів в навчанні та здобутті нових знань, нових позитивних вражень в шкільному житті!
 
З  повагою,
Гребінківський міський голова                                  В. Колісніченко


 


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 955
Категорія: Вітання та подяка
Теги: День знань, вітання


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/54877133.jpg

Заключні ігри з футзалу в рамках проєкту «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg