ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV

Підопічні Олександра Гринька взяли переконливий реванш в «Олімпії» з Савинців

У Полтаві на стадіоні «Динамо» відбувся матч за Суперкубок Полтавської області з футболу серед аматорів. За цей трофей між собою змагалися недавні суперники по фіналу обласного кубка — «Олімпія» з Савинців та ФК «Велика Багачка». Тоді сильнішими виявилися «олімпійці2, сьогодні ж все було інакше.

«Олімпія» (Савинці) — ФК «Велика Багачка» 2:4

«Олімпія»: Макаренко, Апришко, Гриценко, Фабунмі, Дземку, Богомаз, Тарганчук (Пономаренко, 64), Рудюк (Сокол, 54), Рудченко, Стрельцов, Бажан (Гулович, 71)

Головний тренер: Олександр Кулик

ФК «Велика Багачка»: Чурілов, Чорномор, Швей, Кваша (Папірний, 82), Харченко, Мілдько, Соболєв, Левига (Харчинський, 46), Кувшинов, Пацук, Халілов.

Головний тренер: Олександр Гринько

Голи: Фабунмі (1, 90+2) — Харченко (17), Мілько (29, 47), Левига (45+1)

На 79-й хвилині було вилучено Соболєва (друга жовта)

«Олімпія» вже виграла у цьому році все, що можна виграти. Футболісти з Савинців — чемпіони Полтавської області і володарі Кубка Полтавщини. Для того щоб оформити своєрідний обласний требл їм необхідно було виграти ще й сьогодні. Спочатку до цього все йшло. Перша ж атака стала результативною — відзначився Фабунмі Олавале. М’яч опинився у воротах приблизно на четвертій секунді. Так що «Велика Багачка» перевершила «Ворсклу», яка нещодавно пропустила найшвидший м’яч в історії української Прем’єр-ліги. «Олімпія» продовжувала атакувати і вести гру, «Багачка» робила те саме, але з меншим володінням м’ячем, і так до 17-ї хвилини. Багачанам вдалася атака після якої Іван Харченко пробив впритул. Захисник вибив м’яч у поле, але вже за лінією воріт — 1:1.

А далі стався епізод який вплинув на увесь подальший хід поєдинку. На жаль головним його персонажем став арбітр Сергій Новік. Під час однієї з атак гравець «Олімпії» впав у штрафному майданчику суперника — Новік вказав на «точку».

Тут гравці «Великої Багачки» втратили над собою контроль і накинулися на суддю. Повтори з камер телевізійників показали, що пенальті насправді не було. Так само вважав і боковий арбітр, який знаходився біля епізоду. Порадившись з колегою, Сергій Новік пенальті відмінив і тут вже «олімпійці» продемонстрували, що їх виховання нічим не краще за суперників.

При цьому жодного футболіста не було вилучено, і гравці просто знахабніли. З розрахунку на невпевненість арбітра, вони часто падали, хибно сигналізували про порушення — одним словом «тиснули» на суддю.

На 29-й хвилині Дмитро Мілько отримавши пас з лівого флангу точно пробив у вільний кут воріт і вивів «Багачку» вперед 1:2. Стає все цікавіше.

У доданий до першого тайму час «Велика Багачка» перетворила на гол звичайний аут біля чужих воріт — 1:3.

Другий тайм розпочався вже з атак «Великої Багачки». Футболісти повірили в себе і понеслися вперед. Вистачало роботи в обох воротарів. Проте «Олімпія» знову прпопустила через аут. Дмитро Мілько отримав м’яч перед воротами і з другої спроби розстріляв Макаренка — 1:4.

На другій доданій хвилині Фабунмі виконав прекрасний штрафний, який став голом, і оформив «дубль. Проте на підсумковий рахунок це вже не вплинуло. Таким чином ФК «Велика Багачка» стає переможцем Суперкубку Полтавської області з футболу 2016.