Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Всього матеріалів в каталозі: 6474
Сторінки: « назад 1 2 ... 800 801 802 803 804 ... 809 810 вперед »

Лекарства и кожа

За последнее время во врачебную практику было внедрено очень большое количество новых лекарственных препаратов. Это, конечно, открыло новую эру в лечении многих заболеваний. Но у триумфального шествия лекарств имеется оборотная сторона медали — нежелательное, побочное действие их на организм человека, в частности на кожу.

Врачам хорошо известно, что многие, часто применяющиеся, лекарственные средства, такие, например, как анальгин, бром, пенициллин, стрепотомицин, йод и др., вызывают у некоторых людей кожные сыпи.


Здоровье и красота женщины

Кожа – зеркало здоровья и возраста
К моменту рождения кожа человека обычно бывает недоразвита как в функциональном, так и в анатомическом отношении. Сосочковый слой, потовые и сальные железы достигают своего окончательного развития только к 2-3 месяцам жизни ребенка.

Далее идет процесс стабилизации до 14-16 лет, затем — процесс полового созревания: развиваются вторичные половые признаки (волосяной покров...

   
   Все для неї | 👁3502   🗨 (0)

Оформлення спадщини

Місце відкриття спадщини
Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.Якщо місце проживання спадкодавця невідоме, місцем відкриття спадщини є місцезнаходження нерухомого майна або основної його частини, а за відсутності нерухомого майна - місцезнаходження основної частини рухомого майна (частина перша та друга ст. 1221 Цивільного кодексу України)

Стаття 1221
. Місце відкриття спадщини 1. Місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.

   
   Правова допомога | 👁2915   🗨 (0)


Оформлення спадкових прав на земельну ділянку

Після смерті громадянина його майнові права та обов’язки переходять до інших осіб. Такий перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців) називається спадкуванням. Порядок оформлення спадкових прав на майно спадкодавця регламентується положеннями Книги шостої Цивільного кодексу України.

До складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцю на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.


   
   Правова допомога | 👁2337   🗨 (0)

Порядок розірвання трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у випадку змін в організації виробництва і праці

Трудові відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності, а також осіб, які працюють за трудовим договором з фізичними особами регулює Кодекс законів про працю України (далі - Кодекс).

Питання щодо вивільнення працівників з ініціативи власника або уповноваженого ним органу у випадку змін в організації виробництва і праці регулює пункт 1 частини першої статті 40 Кодексу.


   
   Правова допомога | 👁2242   🗨 (0)

Порядок надання додаткових відпусток

Право на відпустки мають усі громадяни України, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої приналежності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи.

Державні гарантії права на відпустки, умови, тривалість і порядок надання їх працівникам для відновлення працездатності, зміцнення здоров’я,...


   
   Правова допомога | 👁2635   🗨 (0)

Право на призначення пенсії за вислугу років

Праця - це цілеспрямована діяльність, яка була і залишається важливим фактором формування і розвитку людини.

Умови праці впливають на розмір заробітної плати, на тривалість робочого часу, відпустки тощо. Наприклад, праця водіїв, деяких категорій артистів театрів, працівників освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, осіб інших професій пов’язана, як правило, із спеціальним стажем їх роботи. Для зазначеної категорії осіб чинним законодавством України передбачена ціла низка пільг.

   
   Правова допомога | 👁2987   🗨 (0)

Якщо Вас зупинив інспектор ДАІ

З чого почати:
- вас зупинив інспектор ДАІ, зупиняємось згідно ПДР
- залишаючись в авто, привідкриваємо вікно на 1/3 та в темну пору доби зачиняємо двері натиском на фіксатор дверей
- вислуховуємо вітання інспектора, в якому повинно прозвучати ПІБ, посада
- перевіряємо, чи співпадає сказане з його посвідченням особи
- занотовуємо ПІБ, посаду та номер значка інспектора для подальших потреб

   
   Правова допомога | 👁3794   🗨 (0)
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чим обробити черешню від вишневої мухи п...

/_pu/65/49762204.jpg

Декілька жіночих звичок, здатних зруйнув...

/_pu/63/48904691.jpg

Три підгодівлі – і морквина виросте, вел...

/_pu/65/68082107.jpg

Автопутешествия по Ирландии

/_pu/66/91257818.jpg

Як продовжити термін зберігання гарбуза ...

/_pu/66/14134748.jpg

Стоматолог розповів про користь поцілунк...

/_pu/64/54260974.jpg

Чому не потрібно допомагати, коли не про...

/_pu/66/62984932.jpg

Декілька причин, через які батьки обираю...

/_pu/66/89350386.jpg

Навіщо досвідчені городники обривають кв...

/_pu/65/35357624.jpg

Вправи, ін'єкції та масаж: як прибра...

/_pu/62/29580170.jpg

Здоровье ребенка - распознавание проблем...

/_pu/67/76457810.jpg

Фитнес - залог не только стройного тела,...

/_pu/66/19505896.jpg