Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість


МЕНЮ

Безкоштовна правова допомога

Правова допомога [145]
Безоплатна правова допомога для мешканців Гребінківщини
Поради спеціаліста [24]
Поради спеціаліста
Порадник "Поліція під контролем" [27]
Порадник "Поліція під контролем"


 
Закуски, бутерброды


/_pu/42/32862093.jpg
бутерброды с красной рыбой

 
/_bl/57/04793573.jpg

Інтернет-магазин чоловічого одягу "Гардеробчик" пропонує дитячі куртки оптом за доступною вартістюАліменти, що може бути тим, хто їх не платить

Аліменти, що може бути тим, хто їх не платить

Іноді так трапляється у житті, що колись щасливе подружжя з тих чи інших причин розлучається, і, як завжди, найбільше в таких ситуаціях страждають діти. .

Досітть часто батьки, з якими після розлучення діти не залишаються, забувають про свій святий обов'язок піклуватися про фізичний і духовний розвиток дітей, а найголовніше - матеріально їх утримувати.

За даними статистики 96,4% з усіх притягнутих до кримінальної відповідальності осіб, які иляються від сплати аліментів, це чоловіки.
 
Незважаючи на те, що за цифровими показниками число засуджених за ці злочини незначне, фактично кількість цієї категорії злочинів, навпаки, з року в рік збільшується, проте не в усіх випадках несплата аліментів закінчується обвинувальним вироком суду. Логічним є питання: а чому? Хіба не злочин залишати дитину без засобів до існування?

Справа в тому, що законодавець встановив кримінальну відповідальність тільки за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду аліментів. Злісне, мається наувазі, що коли людина, маючи можливість працевлаштуватися на роботу за місцем мешкання вмежах міста чи району, свідомо від цього ухиляється, не бажаючи працювати.

Зовсім інша справа, коли людина мала не одну спробу працевлаштуватися, але в силу хвороби чи інших непередбачуваних життєвих ситуацій не змогла вчасно чи в повному обсязі сплатити аліменти.

Як же карає законодавець тих, хто нехтує своїми обов'язками?

Закон передбачає такі покарання як штраф, обмеження волі, виправні тагромадські роботи. Але якщо стосовно перших трьох видів кримінального покарання питаньне виникає, то стосовно останнього, гадаю, що не всі чули про нього, а якщо хтось і чув, то не завжди правильно уявляв собі, що це таке. Більшість плутає цей вид покарання з іншим видом кримінального покарання, таким як виправні роботи.

Такщож це таке "громадські роботи?" Вчому суть цього виду кримінального покарання і яким чином воно відбувається?

Відповідь на ці питання можна знайти в гл. 8 Кримінально-виконавчого Кодексу України та ст.56 КК України. Зокрема, громадські роботи полягають у виконанні засудженим у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно-корисних робіт, вид яких визначають органи місцевого самоврядування і які відбуваються за місцем проживання засудженого (на території міста це Гребінківський комбінат комунальних підприємств, на території сільських рад, як правило, прибирання бур'яну та чагарників на цвинтарях, узбіччя доріг тощо).

Громадські роботи встановлюються на строк від шістдесяти до двохсот сорока годин. Строк цих робіт обчислюється у годинах, протягом яких засуджений працював за визначеним місцем роботи, не більше 4 годин на день, а неповнолітнім не більше 2 годин.

Цей вид покарання не призначається особам, визнаним інвалідами першої або другої групи, вагітним жінкам, особам, які досягли пенсійного віку, а також військовослужбовцям строкової служби.

Контроль за виконанням громадських робіт покладено на Кримінально-виконавчу інспекцію.

У разі ушкодження здоров'я під час виконання громадських робіт відшкодування шкоди засудженому здійснюється відповідно до законодавства про страхування від нещасного випадку

В разі ухилення засудженого до громадських робіт від відбування покарання, тобто невиконання ним встановлених обов'язків, порушення порядку та умов відбування покарання, невихід більше 2 разів протягом місяця без поважних причин на громадські роботи, а також допущення більше двох порушень трудової дисципліни протягом місяця тощо, останнього може бути притягнуто до кримінальної відповідальності за ст.389 КК України, яка передбачає покарання у виді арешту або обмеження волі.

Як свідчить судова статистика, зазначений вид кримінального покарання з кожним днем все більше застосовується на практиці.

Основна різниця громадських робіт від виправних полягає втому, що це безоплатні роботи, тоді як при відбуванні виправних робіт з заробітної плати засудженого утримується певний відсоток, який перераховується в прибуток держави, а також те, що громадські роботи відбуваються на конкретно визначених підприємствах, а виправні - за місцем роботи засудженого. При цьому, відбуваючи виправні роботи, засуджений звичайно ходить на роботу і відпрацьовує встановлений робочий день, а при громадських роботах тривалість цих робіт за день не перевищує 4 годин і виконуюються вони у вільний від основної роботичи навчання час.

Аналізуючи вищесказане, хочемо ще раз наголосити, що громадські роботи є основним видом покарання за ухилення від сплати аліментів, хоча законом передбачено і інші, більш суворі, не забувайте про це.

Отже, шановні батьки, піклуйтеся про своїх дітей, пам ’ятайте про батьківські обов'язки та достойно виконуйте їх, адже діти - це наше майбутнє. І якщо ви не в змозі самостійно захистити порушені права та законні інтереси своїх дітей, звертайтеся по допомогу в прокуратуру району, адже захист соціально незахищених верств населення, до яких, в першу чергу, належать діти, є одним з основних обов'язків органів прокуратури.

Grebenka.com

Категорія: Правова допомога | Переглядів: 2077
Теги: діти, Кодекс, Україна, Аліменти, ЗаконВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


Шляхи передачі, діагностика, профілактик...

/_pu/6/74965773.jpg
Женское непостоянство, или классификация...

/_pu/5/35484924.jpg
Как скрыть свои годы с помощью макияжа

/_pu/22/04440126.jpg
На будівництві нового елеватора у Мар...

/_pu/0/63465397.jpg
Права та пільги переселенців

/_pu/41/79322253.jpg
Хто має право отримати компенсації на оп...

/_pu/22/50788489.jpg
Чистый четверг: Гадания на любовь

/_pu/27/47456146.jpg
Как очистить кишечник от шлаков

/_pu/15/15341718.jpg


/_pu/42/23408227.jpg Статеві губи: стандарти жіночої краси та можливості сучасної медицини

/_pu/41/07572650.jpg Отдых в Анапе - богатая природа и теплое море

/_pu/41/42337804.jpg Предметна зйомка в домашніх умовах

/_pu/41/29544206.jpg Чтобы не гладить одежду. Какой отпариватель выбрать — руководство по выбору

/_pu/41/97537720.jpg Здоровье молочной железы: бугорки на сосках - это нормально?

/_pu/41/88563552.jpg Про засмагу: навіщо захищатися від ультрафіолетуДлительность: 04.07.2019
00:01:07Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
Длительность: 04.07.2019
Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
/_pu/1/10115230.jpg

Якщо Вам все-таки виписали штраф, з яким Ви не згідні – оскаржити в суді!

Вторые блюда

/_pu/15/05910306.jpg

При подачі оформите зеленню
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12

   » Добавить в закладки 
   » Зворотній зв'язок
   » Інформація про портал
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно