7 міфів про целюліт

Вік і целюліт ніяк не пов'язані. Швидше, мова про гормональні зміни. Перша і друга стадія зазвичай виникає у молодих дівчат при статевому дозріванні. Потім вади пропадають самі собою.

У багатьох жінок є целюліт. Зміни структури підшкірного жирового шару проявляються у вигляді нерівностей, опуклостей, западин, невеликих ущільнень. Зміни на шкірі викликають негативні емоції, хоча раніше апельсинова кірка не вважалася ганебним явищем. Деякі жінки ведуть вперту боротьбу з целюлітом. Це пов'язано з багатьма помилками, які витають навколо цього явища. Grebenka.com попросила лікаря-дерматокосметолога розвіяти поширені міфи про целюліт.
 

7 міфів про целюліт
 

Міф 1: Целюліт - хвороба

Якщо так, та більшість жінок невиліковно хворі. Це не відповідає дійсності. Зміна стану підшкірної клітковини нормальний стан жіночого організму. Всього розвивають чотири стадії розвитку целюліту. Перша ніяк зовні не проявляється, друга і третя проявляється у вигляді косметологічних вад. Четверта стадія патологічна, що характеризується порушеннями венозного, лімфатичного відтоків, великими зрощеними з шкірою підшкірними вузлами, набряклістю, рубцями.


7 міфів про целюліт
 

Міф 2: Целюліт виникає в певному віці

Вік і целюліт ніяк не пов'язані. Швидше, мова про гормональні зміни. Перша і друга стадія зазвичай виникає у молодих дівчат при статевому дозріванні. Потім вади пропадають самі собою. Вагітність, післяпологовий період, менопауза - в такий час теж нерідко виникає апельсинова кірка.


Міф 2: Целюліт виникає в певному віці
 

Міф 3: Целюліт з'являється тільки у повних жінок

Проблема з'являється навіть у спортсменок. Целюліт переслідує худорлявих дівчат не рідше. Чинниками є спадковість, хронічні захворювання, малорухомий спосіб життя, шкідливі звички, стрес, порушення режиму харчування. Нерідко виникає від різких змін маси тіла.


Міф 3: Целюліт з'являється тільки у повних жінок
 

Міф 4: Целюліт виникає із-за надмірного пиття

Жінки вважають, ніби надмірна кількість рідини впливає на утворення косметологічної вади. Нібито застійні явища в підшкірній жировій тканині виникають із-за затримки води в клітинах. Фахівець запевняє - зв'язку між двома явищами немає. Навпаки, відмовлятися від вживання води безглуздо, обезводнення приведе до погіршення тонусу шкірних покривів.

Міф 5: Дієта допомагає позбавитися від целюліту

Спеціальні дієти не покликані для позбавлення від косметологічного дефекту. Важливіше збалансоване харчування, вживання вітамінів і мікроелементів, біологічно активних речовин. Правильно живлячись, можна замінити процес зміни підшкірної клітковини, але уникнути проблеми неможливо.


Міф 5: Дієта допомагає позбавитися від целюліту


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позбавляючись від целюліту, можна підірвати здоров'я

Міф 6: Спеціальні креми допомагають при целюліті

Маркетингові хитрощі - не більше. Якщо виробник крему обіцяє позбавити від апельсинової кірки в найкоротші терміни, це обман. Боротьба з целюлітом припускає спорт, правильне харчування і догляд за шкірою. Не існує чудодійних ліків. Антицелюлітні креми покращують тонус шкіри, чинячи невелику підтягуючу дію. Але не вирішують проблему відновлення обміну речовин в клітинах підшкірного шару. Причому домашні рецепти іноді набагато ефективніше придбаних в магазинах і аптеках.

Міф 7: Целюліт погано позначається на здоров'ї

Тільки четверта стадія є показником хронічних патологій, захворювань внутрішніх органів. Перші ж стадії псують настрій, зовнішність, але не шкодять здоров'ю.


Схожі матеріали:

Категорія: Догляд за тілом. Масаж
Переглядів: 168 | Теги: Целюліт, здоров'я, міфи, краса
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Деревянная лестница в интерьере: преимущ...

/_pu/50/57971339.jpg

Какое мужское белье нравиться девушкам? ...

/_pu/49/13372427.jpg

Захист прав інтелектуальної власності

/_pu/51/95450329.jpg

Как научиться ходить на высоких каблуках...

/_pu/47/80862351.jpg

правильне харчування, вітаміни і мінерал...

/_pu/51/71495632.jpg

Пам'ятайте про їжу: як усвідомлене ж...

/_pu/51/47230007.jpg

Моршин і Трускавець – курорти Карпат

/_pu/46/20276525.jpg

Спиннинг на судака: критерии выбора

/_pu/51/83669817.jpg

Куркума може захистити легені, печінку і...

/_pu/51/81091401.jpg

Super Mario Bros отправляется на ледовое...

/_pu/47/40300030.jpg

Які елементи говорять про те, що перед в...

/_pu/46/34813542.jpg

Что такое - женский кардиган, как его но...

/_pu/47/40886438.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020