Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість


МЕНЮ

Суспільство

Суспільство та життя [118]
Життєвий ритм
Психологія [72]
Психологія відносин
Народні заговори [16]
Народні старовинні заговори
 
/_bl/64/84481815.jpg

Приточно-вытяжная вентиляция принцип работы


При депресії допоможе хобі та гарні співрозмовники

При депресії допоможе хобі та гарні співрозмовники

Депресія сьогодні займає одне з перших місць серед нервових хвороб, від яких страждають українці. Вона може з'являтися у людей будь-якого віку, професії, достатку.

Але її не варто недооцінювати і думати, що це просто затяжний поганий настрій, який сам по собі пройде. Депресія - це хвороба, яку треба лікувати і не можна пускати на самоплив.

Як пояснюють психіатри, у тому, що депресія є настільки поширеною проблемою у наш час, винен технічний прогрес.

Щодня ми звідусіль отримуємо велику кількість інформації, яку повинні «перетравити». Причому більшість її для нас має негативний характер. Ми живемо в шаленому ритмі, дізнаємося про безліч подій, вирішуємо багато справ і весь час кудись біжимо. Як наслідок, маємо щоденне фізичне і психологічне перевантаження, постійно живемо у хронічному стресі.

Змінилася не тільки структура нашого життя, а й харчування, що також впливає на психічний стан людини. Окрім цих факторів, депресія сьогодні нерідко є наслідком прийому різних препаратів - ліків, харчових та дієтичних добавок. У багатьох випадках депресія виникає внаслідок певної психотравматичної ситуації, коли стається трагедія у сім'ї чи особиста драма, коли людина залишається без роботи чи потрапляє у якусь складну ситуацію.

Від депресії можуть страждати практично всі вікові групи. Найчастіше це підлітки (період перебудови організму, період першої закоханості), люди середнього віку - 35-40 років, коли відбувається криза середнього віку, люди похилого віку, жінки в період клімаксу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Псоріаз проявляється на шкірі, а приходить зсередини

Найбільше депресія «любить» безхарактерних, емоційно лабільних (люди з нестійким емоційним станом, який може різко змінюватися) особистостей, інтровертів, які занурені в себе, а також представників творчих професій. Депресію може викликати будь-яка хвороба чи травма. І навпаки, будь-які психічні проблеми чи порушення можуть викликати різні хвороби організму.

Хворі замикаються в собі і нічим не цікавляться

У людини може бути просто поганий настрій, а може бути депресія. Різниця у тому, що просто поганий настрій через деякий час проходить, людина переключається на щось інше, а при депресії знижений настрій залишається на тривалий час.

Якщо знижений настрій тримається вже кілька днів і не проходить, це вже привід задуматися: можливо, потрібно звернутися за допомогою, проконсультуватися з психотерапевтами. Не потрібно боятися спілкування з цими лікарями. Це така ж сама проблема зі здоров'ям, як і всі інші.

Для депресії також характерне зниження цікавості до навколишнього світу, до повсякденного життя. З'являється порушення сну, як правило, безсоння. Докучають нав'язливі негативні думки. Знижується енергетичний потенціал Людини: вона в'яла, безініціативна, не цікавиться собою і оточуючими, своєю сім'єю, дітьми, роботою. Людина замикається в собі. Хоча в деяких випадках спостерігається так звана «гнівлива манія», коли людина на фоні такого зниженого настрою проявляє агресивність.

Варто сказати і про те, що при депресії у. деяких людей з'являються думки про самогубство. При запущеній формі депресії, коли стан людини дуже тяжкий, хворі можуть робити спроби покінчити з життям. І в цьому величезна загроза цієї хвороби. Потрібно розуміти: депресія, яку не лікують, здатна призводити до конкретних наслідків: людина може втратити роботу, друзів, може розпастися сім'я. Тому з лікуванням депресії не можна затягувати.

Без фахової допомоги не обійтися

Якщо світ став немилим, і нічого не хочеться робити, і з'являються думки про те, що життя зовсім нецікаве - сходіть до лікаря. Чим раніше діагностують це захворювання і почнуть його лікувати, тим швидше людина одужає і повернеться до нормального повсякденного життя, до свого звичного ритму. Депресія - психічне захворювання, яке завжди досить легко піддається лікуванню.

При депресії медики можуть порекомендувати медикаментозне лікування, тобто виписати ліки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пародонтоз - хвороба, що позбавляє зубів

Чому так важливо при цьому захворюванні приймати спеціальні ліки? Справа в тому, що при депресії в організмі порушується рівень стресових гормонів - дофаміну, серотоніну та інших. Ліки якраз допомагають стабілізувати рівень цих гормонів.

Останні 10 років з'явилися препарати нового покоління. Вони не викликають багато побічних ефектів, як це було у випадку зі старими препарати. Але вони також мають свої мінуси. Є випадки, коли вони швидко дають прекрасний результат, але це не відбувається з кожним пацієнтом, комусь вони не підходять. Зараз ще тривають пошуки нових препаратів для лікування депресії, які зможуть зробити революційний прорив у цій сфері.

Лікар приписує спілкування

Лікар погоджується, що все-таки одними пігулками депресії не зарадиш. Медики застосовують також психотерапію, соціальну та арт-терапію, інші види терапії. При цьому дуже важливо, щоб людина сама хотіла бути здоровою, не тримала все в собі, намагалася знайти вихід із ситуації, те, що допоможе саме їй. Потрібно зрозуміти, що депресія - це хвороба і вона виліковується.

Що ви самі можете зробити, щоб допомогти собі побороти депресію? По-перше, треба пам'ятати: ти не один, у тебе завжди є у кого попросити допомоги, з кимось поговорити, поділитися своїми думками, якими б важкими вони не були. Це або друзі, рідні, або ж лікар, до якого ви звернулися зі своєю проблемою.

Потрібно спілкуватися з кимось, навіть якщо спершу цього не хочеться. Потрібно виговорюватися, ділитися, не тримати в собі. Ще дідусь Гіпократ говорив колись: «Людей, у яких поганий настрій і які відмовляються від їжі, треба водити на бенкети».

Тобто важливо, щоб люди долучалися до святкової, емоційно піднесеної атмосфери, щоб вони спілкувалися. Іншими словами, ходіть на концерти, свята, у кіно і театр, відвідуйте виставки, ходіть у гості. Це допоможе не замикатися у собі, а навпаки, знову зацікавитися життям.

Хорошими ліками також може бути будь-яке заняття, яке приносить вам позитивні емоції, викликає збільшення рівня тих біологічно активних речовин, які дають можливість бути щасливим. Знайдіть собі хобі, захоплення, це дуже ефективно допомагає впоратися з будь-яким негативним настроєм. Малюйте, вишивайте, співайте, вирощуйте квіти, готуйте чи конструюйте - робіть те, що вам цікаво і приносить задоволення.

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


Статеві губи: стандарти жіночої краси та...

/_pu/42/23408227.jpg
Зупинимо насильство в сім'ї

/_pu/1/62281767.jpg
Красивая грудь - как ее создать и сохран...

/_pu/24/28470468.jpg
Работа женщин: права, гарантии, льготы

/_pu/15/44298859.jpg
Маменькин сынок - соблюдаем осторожность...

/_pu/20/94112249.jpg
Шлюбний договір

/_pu/38/27928522.jpg
Про ситуації, коли жінка, займаючись люб...

/_pu/3/11194027.jpg
Поздравления от родителей на выпускной

/_pu/21/42061716.jpg


/_pu/47/24254811.jpg Свадебные приметы и суеверия: что должны знать молодые

/_pu/47/39804241.jpg Гипсокартон - правильное дополнение в интерьере помещения

/_pu/47/22711544.jpg Оплата праці в нічний час

/_pu/47/30847107.jpg Раннее бронирование в Турцию

/_pu/47/18330442.jpg Газонные травы: виды и различия

/_pu/47/56144602.jpg Одяг для плавання у басейні: опис, види, доглядДлительность: 09.12.2019
00:01:14Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
Длительность: 09.12.2019
00:04:30Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
/_pu/6/52096202.jpg

Вправи для ніг необов’язкові при ранкових пробіжках

Вторые блюда

/_pu/29/73237222.jpg

Предлагаем вам придать блюду завершенный вид, украсив его крупно рубленой зеленью
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12

   » Добавить в закладки 
   » Зворотній зв'язок
   » Інформація про портал
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно