Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Жіночі помилки, які заважають стати щасливою

Будь-яка панночка, позбувшись від цих помилок, може стати щасливою, адже досить часто багато жінок не помічають, що деякі їх дії впливають на відносини з обранцем негативним чином.


Будь-яка панночка, позбувшись від цих помилок, може стати щасливою, адже досить часто багато жінок не помічають, що деякі їх дії впливають на відносини з обранцем негативним чином.

Отже, які промахи вам необхідно побачити в собі?

Чоловік - засіб, що сприяє щастю

Якщо ви сприймаєте партнера, як то, що має вас ощасливити, ви глибоко помиляєтеся.

«Чоловік потрібен, щоб дивувати, піклуватися, цінувати, поважати, робити мене радісною», - так міркують представниці прекрасної статі, представляючи обранця єдиним шляхом до успіху. Але хіба чоловік приходить у ваше життя тільки, щоб ощасливити вас?

Звичайно, удвох краще, ніж одному, і турбота про партнера дійсно робить його щасливим людиною. Але якщо ви приходите в стосунки з чоловіком нещасної, то він не зможе вивести вас з того стану. Жінка повинна знаходити задоволення в житті незалежно, є з нею кохана чи ні.


Жіночі помилки, які заважають стати щасливою
 

Виправдання

Деяким жінкам характерна особливість виправдовуватися в усьому. Наприклад, вони можуть говорити: «Якби мій улюблений поводився інакше, я б раділа в стосунках з ним».

Тобто, знову-таки, жінка вважає, що все її щастя знаходиться в її чоловікові. При цьому вона навіть не намагається любити власне життя, поважати себе незалежно від того, хто живе поруч з нею. «Під лежачий камінь вода не тече», тому дівчатам варто робити якісь дії.

Дитячі травми

Іноді жінка приходить на прийом до психолога, і з'ясовується, що її не любили батьки в дитинстві. Вона хоче заповнити недолік цієї любові в чоловікові, але стикається з іншими проблемами в стосунках з ним.

На жаль, сильна стать не замінить тієї батьківської любові. Тут панночці потрібна психологічна робота з доктором.

Образа

Якщо ви навіть мстите своєму судженому за його нерозуміння або щось ще, то нічого доброго з цього не вийде. Чоловік і жінка не можуть бути в усьому однаковими, тому буде краще підлаштовуватися під його інтереси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секрети про чоловіків, про які не знають жінки

Звичайно, за умови, що вам вони не зашкодять емоційно і фізично. Замовчувати образу теж немає сенсу, так як партнер повинен знати, де він сказав не ті слова, зробив не ті дії і так далі. Коли ви навчитеся відкрито висловлювати свої почуття йому, чоловікові стане легше щось змінити в собі, щоб не ображати вас.

Низька самооцінка

Так, так, саме вона заважає вам випробувати щастя. Вам незручно так жити, адже відчуття невпевненості в собі, своїх здібностях яскраво відбивається на відносинах з партнером.

Не дивуйтеся, якщо чоловік погано ставиться до вас, тому що ви самі до себе погано ставитеся, а це передається на підсвідомому рівні. Займіться собою, і тоді чоловікові буде легше вас любити.

Існує безліч помилок, які заважають жінці відчути себе щасливою. Ви прочитали лише основні з них. Коли ви почнете позбуватися від вищенаведених промахів, ви точно станете життєрадісною людиною, з ким будь-який чоловік випробує щастя.


Схожі матеріали:

👁 868
Категорія: Психологія
Теги: психологія, щастя, жінки, особисте життяВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Какие колпаки на колеса лучше?

/_pu/70/56414015.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Диван – м'які меблі універсального п...

/_pu/71/41276752.jpg

Чи існує можливість вилікуватися від аут...

/_pu/70/31154480.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Як жінці правильно пережити розлучення: ...

/_pu/70/24276079.jpg