Квітуча Орхідея - поза в сексі

Секс повинен приносити задоволення, а не бути спортивним змаганням. Правильно підібрані пози дозволять досягти нових вражень і поліпшити інтимне життя пари.

Рано чи пізно в інтимному житті настає момент, коли секс стає рутинним зайняттям і більше не приносить вибух емоцій і яскравих вражень. Для того, щоб внести різноманітність у своє інтимне життя, можна заглянути в Камасутру і відкрити для себе світ неймовірного задоволення і нових вражень, наприклад з позою в сексі "Квітуча Орхідея". У популярній збірці любовних позицій Камасутрі можна знайти різні варіанти, які підійдуть для будь-якої закоханої пари.

Деякі вважаються досить  важкими у виконанні і вимагають особливої гімнастичної підготовки, інші можуть не сподобатися одному з партнерів. Тому при їх виборі треба враховувати сили і прислухатися до свого тіла, адже кожна людина індивідуальна.

Секс повинен приносити задоволення, а не бути спортивним змаганням. Правильно підібрані пози дозволять досягти нових вражень і поліпшити інтимне життя пари.

Серед великого вибору поз для сексу особливе місце займає "Квітуча Орхідея", яка асоціюється з жіночністю і романтикою. Орхідея вважається однією з найкрасивіших квіток, її люблять більшість жінок за ніжність і неймовірну красу цієї рослини. Позиція під цією назвою також відрізняється ніжністю і особливо пікантними відчуттями. Головною перевагою цієї позиції є вільні руки чоловіка, якими він може пестити партнерку в самих інтимних місцях.

Квітуча Орхідея - поза в сексі
 

Крім того, в цьому положенні добре стимулюється точка G, приносячи жінці неземне задоволення і яскравий оргазм. Також поза "Квітуча Орхідея" вважається однією з найпростіших позицій в техніці виконання, і тому так часто використовується людьми без особливої гімнастичної підготовки. Походження назви Орхідея вважається жіночою рослиною завдяки особливостям своєї будови. Пелюстки цієї квітки утворюють два яруси по конструкції,  нижні три пелюстки і два верхніх, утворюють невелику чашку з мікроворсинками.

Вона за формою нагадує жіночий клітор. При правильному виконанні цієї пози злиття чоловічого і жіночого тіла нагадують картинку контура орхідеї. Закохані пари можуть займатися коханням в цій позиції, знаходячись перед дзеркалом, що дозволить ще більше збудитися від споглядання тіла партнера. Тому вона заслужено вважається однією з найромантичніших поз в сексі.

Техніка виконання пози  в сексі "Квітуча Орхідея"

Камасутра дає опис класичної техніки, яка вимагає невеликої гімнастичної підготовки партнерки.
На початку статевого акту дівчина лягає на спину і широко розсовує ноги. Партнер опускається на коліна, і жінка, підводячи свій таз, допомагає йому увійти. Після чого вона знову лягає на спину, нога закидається на шию чоловікові, при цьому зчіплюючи ступні у нього за головою. Потім вона обхоплює шию партнера і підводиться, після чого увесь статевий акт вона знаходиться у владі чоловіка і саме він повністю управляє процесом. При цьому дівчина може обертати тазом, задаючи темп сексу, і цілувати шию партнера.

Для максимального ефекту чоловік може тримати руками сідниці партнерки і цілувати її обличчя, шию і губи, при цьому говорячи ніжні слова про кохання. Класичний варіант пози "Квітуча Орхідея" може бути складною для партнерів різної комплекції тіла, а також для дівчат з поганою гнучкістю. В цьому випадку чоловік практично повністю утримує вагу жінки, майже як при позах стоячи. Тому існує спрощений варіант цієї позиції, який доступний для кожної закоханої пари.

При цьому партнерка лягає на спину і підтягує коліна до своїх грудей, широко розсовуючи ноги. Чоловік опускається на коліно і обережно входить в неї. Ноги жінки обхоплюють ззаду чоловіка, зчіплюючись ступнями. У такій позиції партнери можуть пестити один одного руками і губами, партнер добре тримає рівновагу і  може  з любов'ю пестити груди жінки або ніжно торкатися її обличчя. Партнерка може цілувати і обіймати улюбленого чоловіка і здійснювати кругові рухи стегнами.

Проте темп статевого акту повністю контролюється представником сильної статі. У цій позі відбувається глибоке проникнення в чуттєві зони жінки і сильна стимуляція точки G. Багато пані випробовують хороший  оргазм саме в цій позиції.

Квітуча Орхідея - поза в сексі

Переваги позиції

Вважається, що ця поза доступна більшості закоханих пар навіть в класичному її виконанні.

До її основних плюсів відносять:
 
Чуттєвість - в цій позиції партнери бачать один одного,  вона дозволяє їм пестити один одного і таким чином виражати своє кохання.

Хороша стимуляція ерогенних зон жінки - під час здійснення статевого акту партнер додатково стимулює клітор жінки і прискорює прихід оргазму.

Легкість у виконанні - звичайно, ця позиція вимагає певної гнучкості, проте в ній немає важких розтяжок або необхідності сідати на шпагат. Також вона вважається комфортною і зручною під час статевого акту.

Кому варто спробувати позу в сексі "Квітуча Орхідея" Ця позиція чудово підійде для чуттєвих і романтичних пар, які хочуть різноманітити своє сексуальне життя.

Вона дозволить відчути почуття ніжності і любові під час статевого акту, а також прискорити наближення оргазму партнерки.  Під час злягання можна спілкуватися зі своїм партнером і проявляти свої почуття, а також отримувати незабутні відчуття.

"Квітучу орхідею"  найчастіше вибирають люди, народжені під знаками зодіаків: Діва, Телець, козерог і Скорпіон.
 
Для Тельців не характерний поспіх під час зайняття коханням, і така позиція просто ідеально підходить для таких пар;

Знак Діви дуже люблять красивий і чуттєвий секс. Ця поза дозволить захопитися партнером і сповна виразити свою любов; Козерог любить домінувати, і чоловікам цього знаку дуже сподобається такий статевий акт;

По зодіаку для Скорпіонів важливо доставити партнерові незабутні відчуття в сексі, і поза "Квітуча орхідея" дозволить добитися цього на всі 100%.


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 231 | Теги: секс, сексуальне збудження, Жінка, чоловіки, Квітуча Орхідея, поза в сексі
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Нанесение декоративной штукатурки

/_pu/48/26623617.jpg

Встановлення факту народження особи у су...

/_pu/52/79611747.jpg

Фарба для волосся без аміаку

/_pu/49/39987195.jpg

Женское длинное пальто – элемент стиля и...

/_pu/46/36789417.jpg

Какая лучше подложка под ламинат: виды, ...

/_pu/52/37861110.jpg

Дієтологи розповіли, як схуднути до літа

/_pu/49/09557482.jpg

Всё про кухонную раковину

/_pu/47/11213638.jpg

Вибираємо односпальне ліжко в спальню

/_pu/50/29849020.jpg

Отдых в санаториях Беларуссии - как инте...

/_pu/48/62268696.jpg

Всё про Мальдивы: райский уголок для отд...

/_pu/47/18103023.jpg

Оплата праці в нічний час

/_pu/47/22711544.jpg

Речі, які люблять жінки в зрілому віці

/_pu/53/48471989.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020