Декілька речей, які змушують чоловіків не зраджувати своїм обраницям

Іноді представниці прекрасної статі замислюються над тим, чому їхні обранці зраджують їх, коли в стосунках все було добре і стабільно, але переконливого пояснення так і не знаходять.

Коли жінка починає зустрічатися з чоловіком, вона щиро сподівається на те, що він ніколи не буде їй зраджувати.

Але, на жаль, зрада - досить поширене явище, особливо серед чоловіків.

Іноді представниці прекрасної статі замислюються над тим, чому їхні обранці зраджують їх, коли в стосунках все було добре і стабільно, але переконливого пояснення так і не знаходять.

Як правило, чоловіки-зрадники завжди знаходять собі виправдання, які жінкам чи будуть цікаві.


Декілька речей, які змушують чоловіків не зраджувати своїм обраницям
 

Зате прекрасних дам напевно зацікавить інформація про те, з яких причин представники сильної статі ніколи не стануть змінювати своїм обраницям.

Гарне виховання

Якщо чоловік ріс в сім'ї зі здоровою атмосферою і отримував відповідне виховання, то у нього складеться правильне уявлення про відносини і сімейні цінності. Йому просто в голову не прийде, що зрада може бути нормою.

Негативний досвід, отриманий в дитинстві

У цьому випадку ситуація виходить двоїстої. Якщо чоловікові довелося пережити в дитинстві зраду одного з батьків, то в майбутньому він може перейняти дану поведінку і почати чинити так само. Однак існує й інший варіант.

Надивившись на важкі стосунки батьків, чоловік може дати собі обіцянку ніколи не змінювати своєї майбутньої обраниці. Це стане справою принципу.

Зрада - це занадто дорого

Деякі чоловіки логічно приходять до висновку, що зрада - це досить витратне і невигідне заняття. Їм набагато дешевше забезпечувати власну кохану, яку їм явно не захочеться втратити через скороминущої інтрижки.

Небажання переживати через зради

Часом, коли чоловіки фантазують про інтимний зв'язок з незнайомками, вони відразу починають переживати про те, як їм доведеться приховувати свій зв'язок, обманювати близьких, боятися, що їх спіймають на зраді.

В результаті чоловіки приходять до висновку, що воно того не варто, адже задоволення, отримане від близькості з іншою жінкою не компенсує всіх проблем, з якими їм доведеться зіткнутися в подальшому.

Боязнь наслідків

Є щось пристрасне і шалене в тому, щоб завести інтрижку з іншою жінкою. Але також є величезна ймовірність того, що в результаті зрада розкриється, партнерка кине чоловіка, багато знайомих і друзі засудять, а почуття провини ще довгий час буде переслідувати його.

Бажання завжди бути з однією жінкою

Якщо чоловік поставить перед собою мету знайти одну єдину і прожити з нею до самого кінця, то він обов'язково виконає це. Інші жінки перестануть цікавити його, якщо він знайде справжню другу половинку.

Усвідомлення того, що потрібно цінувати вже наявні відносини

Життя навчило чоловіка того, що сексуальне задоволення з іншою жінкою - це швидкоплинно, а ось родина, діти, дружина - це назавжди. Він не захоче руйнувати свій шлюб через швидкоплинного захоплення, заподіявши біль близьким людям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Типи чоловіків, які не можуть ужитися з розумною жінкою

Чоловік прийде до висновку, що йому краще розібратися з проблемами, які змусили його задуматися про зраду, ніж піти на таке зрада.

Божевільна закоханість

Коли любов засліплює чоловіка, всі інші жінки перестають для нього існувати. І якщо його обраниця буде з такою ж пристрастю до нього ставитися, то цей союз може тривати вічно.

 У світі існує безліч чоловіків, які ніколи не проміняють улюблену жінку на швидкоплинне захоплення. Потрібно лише уважніше вибирати кавалерів і не ігнорувати тривожні дзвіночки.


Схожі матеріали:

Категорія: Кохання та стосунки
Переглядів: 187 | Теги: чоловіки, зрада, сім'я, жінки

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як правильно займатися сексом: цінні пор...

/_pu/55/71553244.jpg

Що краще вибрати для покрівлі, металочер...

/_pu/60/57827793.jpg

Розробники випустили новий патч на DoTA ...

/_pu/59/92772094.jpg

Знайдена нова причина жіночого безпліддя

/_pu/57/16891626.jpg

Основы выбора автомобильных дисков

/_pu/59/72620801.jpg

Медики розповіли, чому потрібно їсти йог...

/_pu/57/42960656.jpg

Як яблука впливають на пам'ять

/_pu/57/20371763.jpg

Какие есть виды орехового молока?

/_pu/56/31764193.jpg

Серьги женские из серебра: как выбрать и...

/_pu/58/43641126.jpg

Украшаем ёлку салфетками для декупажа

/_pu/58/64305341.jpg

Що можна зробити для підтримки здоров...

/_pu/57/80595100.jpg

Особенности ульев из пенополистирола

/_pu/59/64334633.jpg