Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


5 речей, які починають вимагати дружини-зрадниці в стосунках

Жіноча зрада не може бути випадковою. Кожна дама йде на такого кроку цілеспрямовано, зважуючи всі ризики. А коли зрада трапляється, жінка починає вимагати 5 речей в своїх відносинах, прекрасно розуміючи, що тільки так можна вибудувати комфортне життя.


Жіноча зрада не може бути випадковою. Кожна дама йде на такого кроку цілеспрямовано, зважуючи всі ризики.

А коли зрада трапляється, жінка починає вимагати 5 речей в своїх відносинах, прекрасно розуміючи, що тільки так можна вибудувати комфортне життя.
 
Жіноча зрада
 

Потрібна повна свобода і відсутність перевірок

Будь-яка жінка не хоче, щоб чоловік дізнався правду. Тому відразу з'являється проста і зрозуміла вимога: контролю та перевірок бути не повинно. Багато пані починають піднімати тему щодо довіри і просять чоловіка, так сильно їх не контролювати.

Найцікавіше, що жінки в цей момент починають активніше контролювати свого чоловіка. Вони прекрасно розуміють, що він також може змінити або допустити інші помилки.

А якщо чоловік проявляє навіть мінімальний інтерес до особистого простору, то жінка може почати серйозний скандал, навіть не замислюючись про можливі наслідки.

Хоче уваги і романтики

Коханець завжди дає романтику, нові емоції, робить сюрпризи і проявляє почуття. Повертаючись додому, жінка розуміє, що в її житті подібного немає. Сімейне життя - це рутина, яка рідко приносить радість і задоволення.

Тому у жінки є два варіанти: залишатися з коханцем або намагатися поліпшити сімейне життя. Мислячи раціонально, всі прекрасно розуміють, що романтика є тимчасовим явищем, яка закінчиться.

Куди простіше відновлювати теплі емоції у своїх відносинах, адже вони вже стабільні і є певна впевненість в завтрашньому дні.

Хоче, щоб чоловік її не зраджував

Жінки прекрасно розуміють, що чоловік також їм може змінити. Тому з'являється серйозний страх, з яким намагаються боротися багато. Дама розуміє, що зрада - це зовсім не складно, адже вона все пройшла вже на особистому прикладі.

Тому з'являється страх зради свого партнера. Жінка в цей момент починає придивлятися до поведінки, виявляє цікавість до життя і згадує минулі моменти.

Наприклад, вона може згадати фрази з минулого, які можуть вказати на чоловічу зраду. Подібний страх в більшості ситуацій є просто захисною реакцією.

Хоче знати про всі плани

Тут мова зовсім не йде про контроль. Зраджуючи, у жінки є два варіанти: розірвати відносини або зберегти їх. Тому вона хоче чітко розуміти, чого їй надалі чекати в своєму житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кілька речей, які дратують чоловіків у самотніх жінок

Часто починають звучати питання про плани, цілі та перспективи. Жінка хоче бути впевненою, що, зберігаючи існуючі відносини, вона зможе стати щасливою. А якщо такої впевненості не буде, сенсу щось продовжувати і витрачати свій час немає.

Жіноча зрада
 

Чекає, що чоловік буде намагатися заради відносин

Коханець завжди намагається, говорить хороші слова і дарує емоції. Тому жінка починає вимагати схожого і від свого чоловіка. Вся справа в тому, що у жінки з'являється вибір. Тому вона раціонально дивиться на багато речей і намагається створити комфортні умови для життя.

Багато чоловіків в цей момент просто не розуміють, що відбувається. Як правило, вимоги з'являються різко, а певного приводу для них просто не існує. Тому цей період є ключовим, тому що жінка переосмислює своє життя і багато звичок.


Схожі матеріали:

👁 716
Категорія: Кохання та стосунки
Теги: Любов, психологія, жінки, сім'я, зрадаВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Ознаки дефіциту вітаміну Е: які продукти...

/_pu/70/82487730.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg