Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Весілля
У категорії матеріалів: 122
Показано матеріалів: 111-120
Сторінки: « назад 1 2 ... 10 11 12 13 вперед »


Така бажана й важлива: одна чи три?

Обручка-символ, який підтверджує сімейний статус. Вона має велике змачення - це не просто прикраса, це символ взаємного кохання, вірності одне одному, готовності принести в жертву все заради своєї другої половинки, знаходитися разом і в радості, і в горі до самої смерті.

Обручка має багату історію з гарними легендами й безліччю відкриттів як наукових, так і життєвих. Як давно з'явилися обручки, точно не встановлено, та їх виникнення пов'язують із Давнім Єгиптом, у якому вважали, що через безіменний палець проходить "вена кохання".

   
   Весілля | 👁3965   🗨 (0)

Французский поцелуй или что делать с языком, когда целуешься?

Если ты умеешь целоваться, то поцелуй может принести немало удовольствия. А ты должна уметь целоваться, а если не умеешь, то научиться!

Конечно же, самые яркие впечатления захлестывают обоих партнеров, когда вы задействуете язык – это французский поцелуй. Франция тесно связана с темой любви, и этот термин пришел к нам именно из ее культуры. На родине Эйфелевой башни и Елисейских полей его называют поцелуем душ, а остроумные французы шутят, что это единственный способ перестать трепаться.

   
   Весілля | 👁8121   🗨 (0)

Наречена з приданим від попереднього шлюбу

Більшу частину тих, хто стає на рушничок щастя займають дівчата, які виходять перший раз заміж і в них ще все попереду. Але чималу долю одружених також складають ті, хто йде під вінець не вперше і має вже досвід сімейних стосунків. Досить часто ці наречені мають дітей від попереднього шлюбу.

Їхнє існування іноді може викликати багато переживань в мами. Бо з одного боку вона хоче бути щасливою і реалізувати себе в ролі жінки та коханої, а з іншого – як добра мама, задумується про щастя своїх дітей, яким також в цей час нелегко.

   
   Весілля | 👁2843   🗨 (0)

Який місяць вибрати для шлюбу?

Чи всі місяці року однаково щасливі та вдалі для одруження? Як час, коли було створено сім'ю, впливає на її подальшу долю?

Психологи та дослідники тривалий час досліджували цю тему і дійшли до висновку, що: Шлюби, укладені в січні, досить міцні та надійні. Але стосунки між партнерами іноді прохолодні. Чоловіки рідко зраджують своїх половинок, часто залишаючи їх вдовами.   
   Весілля | 👁3050   🗨 (0)

Поради від професійних весільних фотографів

Усі молоді пари мріють про те, щоб пам'ять про весільний день зберігалася не лише в пам'яті, але і на яскравих знімках, що радували їх усе життя, що залишилося. Тому треба ретельно вибирати фотографа, починаючи його шукати заздалегідь.

Окрім цього треба знайти красиві і досить барвисті пейзажі для фотосета, репетирувати, позувати і щедро платити по рахунках. Зрозуміло, в майстерність справжнього професіонала входить упіймати вдалий ракурс, уловити ваш настрій і зафіксувати емоції і почуття.

   
   Весілля | 👁2802   🗨 (0)

Історія весільних обручок. Слов'янські звичаї

У доісторичні часи людина, ще не знаючи, як змайструвати собі одяг, вже знав, що йому обов'язково потрібні прикраси. Перша людина на землі відчував, що прикраса виділяє його серед інших, діючи як знак відмінності.

В африканських племенах, що зберегли до цих пір первіснообщинний устрій, прикраси з кістки, металу, каміння можуть, як зірочкам на погонах, розповісти про приналежність до певного племені, про положення, займаному в цьому племені, про заслуги і достоїнства. А дівчатам, які носять сережки, браслети, намиста, може продемонструвати, чи готова вона до створення родини.

   
   Весілля | 👁6734   🗨 (0)

Если до дня свадьбы осталось немного

Итак, свершилось – вам сделали предложение. Вы так долго этого ждали, надеялись и верили. И вот ваша свадьба – почти сбывшаяся мечта! Какие чувства при этом испытывает каждая девушка, вдруг ставшая невестой? Конечно, радость и волнение.

Но наравне с этим очень быстро приходит некая озабоченность – еще бы, бракосочетание – ответственный шаг, требующий огромной подготовки. Столько всего нужно сделать, чтобы этот день стал незабываемым не только для жениха и невесты, но и для всех гостей пары!

   
   Весілля | 👁2108   🗨 (0)

Девичник перед свадьбой или прощание с юностью и свободой

Нельзя же вот так выйти замуж и не позво­лить себе в последний раз вдоволь повесе­литься, почувствовать себя свободной и не обязанной никому и ни в чем давать отчет.

Девичник потому так и называется, что на нем не должны присутствовать мужчины. Значит, можно выглядеть, как угодно, говорить, о чем хочется, и делать, что вздумается, не заботясь о том, ка­кое впечатление вы произведете на мужчин.
Девичник накануне свадьбы — это один из старинных русских обычаев. Девушки собирались дома у невесты или даже в бане, приводили невесту в порядок, расчесыва­ли ей волосы, пели грустные песни, а невеста да­же плакала от горя.

   
   Весілля | 👁5130   🗨 (0)

Стоит ли покупать короткие свадебные платья?

В свадебную моду давно вошло разнообразие и смелые решения. Теперь, стандартный набор гардероба невесты не привлекает, как раньше, современные невесты, приходя в свадебный салон, говорят о том, что хотят свадьбу не как у всех, поэтому наряд должен соответствовать индивидуальности невесты.

На вешалках и полках свадебных магазинов теперь не встретишь белоснежную пелену вокруг, напоминающую снежные сугробы, а наоборот, пестрят красками и сочными оттенками. Невестам не запрещается появиться перед гостями в сочном красном одеянии и шляпе с широкими полями и красной прозрачной фатой, или выбрать золотое платье, расшитое цветами.

   
   Весілля | 👁5644   🗨 (0)

Прозрачное белье для романтического вечера

Прозрачное белье отлично подходит для романтического вечера, который вы намерены устроить своему возлюбленному. Причем, чем более прозрачно белье, чем более ваше тело под ним выглядит сексуально, тем более страстная ночь вас ожидает.

Прозрачное белье выбирают только смелые, уверенные в себе женщины, которые стремятся выглядеть привлекательно и сексуально. Прозрачное белье не для постоянной носки, так как это, по меньшей мере, не практично. Обычно прозрачное белье изготавливается из синтетических материалов – полиэстер, нейлон, кружево.

   
   Весілля | 👁14303   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Аутизм: Терапия, причины и симптомы

/_pu/70/52287037.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg