Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Який місяць вибрати для шлюбу?


Який місяць вибрати для шлюбу?

Чи всі місяці року однаково щасливі та вдалі для одруження? Як час, коли було створено сім'ю, впливає на її подальшу долю?

Психологи та дослідники тривалий час досліджували цю тему і дійшли до висновку, що:

Шлюби, укладені в січні, досить міцні та надійні. Але стосунки між партнерами іноді прохолодні. Чоловіки рідко зраджують своїх половинок, часто залишаючи їх вдовами.

Мінлива погода лютого залишає свій слід у житті чоловіка і дружини, що побралися цього місяця. Їхні стосунки такі ж мінливі. Бурхливі миті кохання та взаєморозуміння змінюються періодами спокою та відчуження. Якщо вдалося зберегти сім'ю протягом першого року спільного життя, то, як правило, вона вже рідко розпадається.

Березневі шлюби приречені на життєві випробування. Постійні переїзди та гострі рифи життя ускладнюють стосунки в парі. Якщо жінка готова покласти свої амбіції на алтар сім'ї, то така родина буде міцною та щасливою.

Квітень принесе щастя тим молодятам, які будуть постійно працювати над своїми стосунками. Для оточуючих цей шлюб видається досить вдалим, закохані ніби доповнюють одне одного. Але, спільне життя "за інерцією" через кілька років приведе, до згасання стосунків, якщо партнери не будуть постійно підтримувати сімейне вогнище.

Травневі пари постійно незадоволені одне одним. Їм здається, що кожен вартий кращого партнера. Проте, така прискіпливість до своєї половинки з часом минає, якщо проявити більше терпіння і взаєморозуміння, та не дозволяти оточуючим впливати на внутрішнє життя сім'ї.

Шлюб, укладений в червні досить міцний. Життєві негаразди і час тільки зміцнюють почуття кохання та підтримки в парі.

Липень принесе в шлюб кисло-солодкий присмак. І саме від партнера залежить, чого буде більше. Дбайливе ставлення до своєї половинки, готовність пожертвувати чимось заради сім'ї, турбота, - все це підсолодить спільне життя. Байдужість, небажання йти на компроміси, самоствердження за рахунок родини зроблять сімейне життя гіркувато-кислим.

Шлюби в серпні - сімейна ідилія. Вдень - вірні друзі, вночі - палкі коханці. Досить міцні шлюби, поки в житті все йде гладко. Фінансові проблеми або проблеми зі здоров'ям досить сильно розхитують міцну споруду, збудовану партнерами. Необхідно докласти багато зусиль, щоб життєві негаразди не зруйнували її.

Основою вересневих шлюбів є взаємодопомога і взаєморозуміння. Дружба - на першому місці, кохання - на другому. Такі сім'ї досить міцні та надійні, але не завжди щасливі.

На шлюб у жовтні, так як і на березневий, чекає багато випробувань. Але, якщо на долю березневого шлюбу випадає більше втрат та негараздів, то тих, хто одружився в жовтні, чекає випробування славою й грошима. Якщо світогляд і життєві цілі в обох партнерів однакові, то така сім'я буде міцною. В іншому випадку, розлучення неминуче.

Якщо в подружжя вирують бурхливі пристрасті, життя наповнене несподіваними та яскравими моментами, скоріш за все, ця пара одружилася в листопаді. У їхньому родинному житті присутнє все: бурхливе вияснення стосунків, не менш бурхливе примирення, зради, прощення і повернення в сім'ю, кохання та ненависть, часи затишшя й спокою.

У них немає тільки одного - стабільності. Прогнозувати, як завершаться ці стосунки, вкрай важко. Деякі пари врешті-решт втихомирюються і живуть разом, а деякі, не витримавши такого шаленого темпу життя, розлучаються друзями.

З точки зору розлучень, грудень - найстабільніший місяць. Пари, які одружилися в грудні майже не розлучаються, а кохання їхнє з плином часу стає тільки міцнішим. Стосунки в такій сім'ї позитивно розвиваються і квітнуть.


Схожі матеріали:

👁 3030
Категорія: Весілля
Теги: час, сім'я, шлюб, місяць, почуття. кохання, січень, лютий. березень, дружба, чоловік, дружинаВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg