Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Здоров'я Лікування Народні засоби
Перша допомога


Рецепти для підвищення імунітету


Рецепти для підвищення імунітету

Рецепти для підвищення імунітету1. 300 г очищених волоських горіхів, 300 г кураги, 300 г родзинок і 3 лимона з цедрою пропустіть через м'ясорубку і додайте 1 ст. ложку меду. Приймайте по 1 столовій (дорослим) і 1 чайної (дітям) ложці на день. Краще вранці натщесерце або перед обідом, за годину до їди. Можна приймати і на ніч. Зберігайте в холодильнику.

Є такий варіант: Взяти по 1 склянці волоських горіхів, родзинок і кураги і 1 лимон (можна без шкірки). Всі перекрутити на м'ясорубці і додати 1 склянку меду, перемішати. Хто то додає ще й інжир за смаком.

Це засіб дуже смачне і найголовніше - корисне!

2. Змішайте 100 г очищених мелених волоських горіхів, 100 г протертих очищених яблук, сік 2 лимонів, 1 ст. ложку меду. Приймайте складу по столовій ложці (чайної для дітей) 2-3 рази на день перед їжею. Зберігайте в холодильнику.

3. Навесні протягом 3 тижнів приймайте будь-які свіжовичавлені соки червоного кольору: буряковий, вишневий, ожиновий, полуничний, виноградний, гранатовий, журавлинний.
У первцю тиждень рекомендується приймати по 1/2 склянки 3 рази на день, у другу - 2 рази, в третю - 1 раз а проміжках між прийомами їжі.

Церез 10 днів курс можна повторити.

4. Протерти 1 кг ягід чорноплідної горобини з 1, 5 кг цукру. Вживати можна 3 тижні по 1 ст. ложці, вранці і ввечері.

Можна зробити настій: 1 ст. ложку ягід в 1 склянці окропу настоювати в термосі 4-5 годин. Після того як вміст настоїться 20 хвилин, закрити термос пробкою.

5. Розім'яти 0,5 кг журавлини, додати склянку ядер волоського горіха і 2-3 зелених (краще зимових сортів) яблука зі шкіркою, порізаних кубиками.

Додати 0,5 склянки води і 0,5 кг цукру, варити на слабкому вогні, поки не закипить, викласти в банки. Приймати по 1 ст. ложці вранці і ввечері, запиваючи чаєм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підвищення імунітету народними методами

6. 2 ст. ложки сушених ягід горобини звичайної залити 2 склянками окропу, настояти 20 хвилин, процідити. Пити по 0,5 склянки 3-4 рази на день до їди. Приймати краще з медом, який посилює цілющі властивості горобини.

7. Захисні сили організму можна підвищити вітамінним компотом, який рекомендується пити не менше 0,5 літра в день.

Взяти трави: мелісу, м'яту, квіти каштана, іван-чай, заварити по 5 ст. ложок в 1 л води і залишити настоюватися 2 години.

Взяти журавлину, чорну смородину, калину, вишню, полуницю, будь-які інші місцеві фрукти (можна сухі або заморожені), зварити з них компот в 2 літрах води протягом 10 хвилин.

Додати до компоту проціджений відвар трав, довести до кипіння, додати мед за смаком.

8. Розтерти ягоди калини, брусниці, додати мед за смаком, добре перемішати, додати трохи гарячої води, почекати, поки суміш настоїться.

Пити суміш по 1/2 склянки 3 рази на день в період сезонних захворювань.

9. Відмінним помічником для імунної системи є шипшина. Його плоди використовують як вітамінний засіб при авітамінозах, для профілактики інфекційних захворювань, як сечогінний, жовчогінний, протизапальний, ранозагоювальний засіб.

Рецепт напою: залити 8 ст. ложок сухих плодів 4 склянками окропу, додати 4 ст. ложки цукру і кип'ятити 10 хвилин. Настоювати протягом 4 годин, потім процідити і розлити в пляшки.

10. 2-3 головки цибулі середнього дрібно нарізати і змішати з 200 г цукру. Додати 0,5 л води і варити на тихому вогні не менше півтора годин. Коли маса охолоне, додати в неї 2 ст. л меду. Процідити і прілого в скляний посуд. Приймати по 1 ст. ложці 3-5 разів на день.
Використовується не тільки для зміцнення імунітету, але і для профілактики простудних захворювань.

11. Піднімає імунітет і є прекрасним профілактичним засобом проти сезонних вірусних захворювань настій такого складу: плоди шипшини, калини, взяті приблизно порівну, пропорційно додайте трави - мелісу і шавлія. 2,5 ст. ложки суміші залити 0,5 л крутого окропу, настоювати 2 години в термосі, охолодити.
Перед вживанням додати 2 краплі обліпихової олії.

12. Раз на день за 30 хвилин до їжі приймати по 1 ст. ложці профілактичної суміші, приготовленої з середнього розміру головки часнику. Часник повинен бути подрібнений, до нього додати половину дрібно нарізаного лимона разом з цедрою. Залити суміш холодної кип'яченої водою (0,5 л) і дати можливість настоятися 4-5 днів у темному місці. Як профілактичний засіб можна вживати до самої весни.

Можна просто з'їдати по зубчику часнику щодня або через день.

Зовнішній засіб: 2-3 зубчики дрібно нарізаного часнику залити склянкою окропу, після того як засіб настоїться протягом години, можна капати по 4-5 крапель в ніс, а так само полоскати горло.

13. 1 ст. ложку хвоща залити склянкою окропу, настояти 30 хвилин і процідити.
Приймати по 1 ст. ложці 3-4 рази на день.

14. Волоський горіх є абсолютним чемпіоном за вмістом аскорбінової кислоти. Її в ньому в 8 разів більше, ніж в чорній смородині і в 50 разів більше, ніж у цитрусових.

2 ст. ложки листя волоського горіха залити 0,5 л окропу, потримати на водяній бані 2 години, пити по 1/4 склянки на день.

Можна просто з'їдати 5-6 ядер волоського горіха протягом місяця.

15. 1 ст. ложку листя берези білої з нирками залити 1,5 склянками крутого окропу. Настояти 15-20 хвилин, пити по 1/4 склянки 3-4 рази на день до їди.

16. 1ст. ложку шишок хмелю залити склянкою окропу, настояти 15-20 хвилин, процідити. Пити по 1/4 склянки 3-4 рази на день до їди.

17. Чайну ложку сухої трави чистотілу залити склянкою окропу, охолодити. Приймати в теплому вигляді по 1/3 склянки 3 рази на день.

18. Дуже корисний чай з насіння фенхелю, також можна використовувати насіння, які продаються в аптеках.
 Прекрасний ефект дає регулярне вживання гарбуза, кабачків, патисонів, цукіні, петрушки, селери і будь-зелені.

19. Мелісса, корінь валеріани, шишки хмелю, квіти липи, трава материнки, пустирник і насіння коріандру беруться приблизно в рівних частинах. Збір заварюється з розрахунку 1 ст. ложка збору на 0,5 л крутого окропу.

Збір поставити настоюватися на ніч, до ранку він готовий.

 Об'єм настою розрахований на день, застосовувати в 2-3 прийоми.

20. У зелений чай додати шипшина, червону горобину, мелісу, іван-чай, лист суниці, звіробій, лист чорної смородини, пелюстки троянд.

 Такий чай буде сильним зміцнює засобом, стимулюючим імунітет.

21. Ехінацея пурпурна містить біологічно активні речовини, застосовують її у вигляді відвару або настоянки.

Рецепт відвару: 2 ст. ложки трави помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип'яченої води, закрити кришкою. Кип'ятити 30 хвилин на водяній бані при частому помішуванні. Охолодити, процідити, додати охолодженої кип'яченої води до 200 мл.

Приймати всередину по 1 ст. ложці 3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі.

Відвар вважається придатним до вживання не більше двох діб при зберіганні в прохолодному місці.

Рецепт натойкі: 50 г сировини залити 0,5 л горілки, настоювати 6 днів у темному прохолодному місці, процідити. Приймати по 20 крапель 3 рази на день за 20-30 хвилин до їжі, розводячи невеликою кількістю води. Повний курс лікування 2-3 тижні. Після перерви в 5-7 днів його можна повторити.

22. Болиголов плямистий-сильнодіючий імуностимулятор, що активує захисні сили організму.
 Болиголов не застосовується як профілактичний засіб, він допомагає в тих випадках, коли хвороба вже наступила і імунна система знасітельно ослаблена. Ця рослина треба застосовувати тільки за призначенням лікаря і строго дотримуватися дозування.

23. Шабельник болотний - потужний імуностимулятор.

 Рецепт настоянки: 60 г шабельника висипати в півлітрову посуд, залити горілкою, закрити кришкою і наполягати 7-8 днів у темному місці. Настоянку пити по 1 ст. ложці 3 рази на день до їди.

 Для профілактичних цілей достатньо 1 л настоянки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Березовый сок в народной медицине

24. Прекрасно підвищують імунітет перепелині яйця. Їх слід випивати вранці натщесерце, починаючи з 2 до 7-8 штук.

25. З хвої виходять прекрасні вітамінні настої та напої, які надають загальнозміцнюючу дію на організм. Вони нескладні у приготуванні.

 Нарізати 3-4 склянки хвої якомога дрібніше, залити 4 склянками холодної води, додати трохи лимонної кислоти, дати настоятися 3 дні у прохолодному місці.

Процідити, додати лимонного соку, приймати по половині склянки 2 рази на день.

 



26. Можна приготувати такий напій: взяти 2 ст. ложки хвої, промити її в холодній воді, залити склянкою окропу, кип'ятити 20 хвилин, настояти 30 хвилин і процідити.

 Перед вживанням додати мед і лимонну кислоту за смаком і пити по склянці на день в 2-3 прийоми.

27. Аніс звичайний. Відвар плодів анісу: 4 г плодів залити склянкою окропу, кип'ятити 6-7 хвилин, процідити, вживати по 2 ст. ложки на день.

28. Арніка гірська. 1 частина дрібно нарізаних квіток залити 10 частинами 70 -% спирту, настояти 7 днів, процідити, вживати по 30-40 крапель 3 рази на день для профілактики грипу, зміцнення імунітету.
або
 1 ч ложку квіток залити 1 склянкою окропу, настоювати 1-2 години, процідити. Приймати настій всередину по 1 ст. ложці 3-4 рази на день після їди.

29. Астрагал. 10 г подрібнених сухих коренів залити 200 мл окропу, прокип'ятити 6-7 хвилин на слабкому вогні, настояти 3 години, процідити, додати кип'яченої води до початкового кількості. Приймати по 1/4 склянки 3 рази на день.

30. Береза.4 ч ложки сухого листя берези залити 2 склянками окропу, настояти 2 години, процідити. Пити по 1/2 склянки 3-4 рази на день.
 або
 2 ч ложки березових бруньок залити 2 склянками окропу, варити на слабкому вогні 10-12 хвилин, настояти 25 хвилин, процідити. Пити по 1/2 склянки 3-4 рази на день.

31. Вахта. 2 ч ложки подрібненого листя залити 1 склянкою окропу, настояти 20 хвилин, процідити. Пити по 1/4 склянки за півгодини до їди.

32. Звіробій. 10 г трави заварити в склянці окропу, настояти. Приймати по 1 ст. ложці 3-4 рази на день після їди.
 або

15-20 г сухої трави настояти в 200 мл спирту або горілки. Приймати по 25 крапель з водою 3 рази на день після їди.

33. Золота різка (золотушник звичайний). 2 ч. ложки трави настояти 4 години в склянці кип'яченої води, процідити. Приймати по 1/4 склянки 4 рази на день до їди.

34. Кропива. 2 ст. ложки листя кропиви залити 0,5 літра окропу, настояти 2 години, процідити. Пити по 1/3 склянки 3 рази на день.

35. Корисний риб'ячий жир, який не тільки сприяє підвищенню імунітету, а й нормалізує обмінні процеси в організмі.

 Риб'ячий жир рекомендується приймати з осінніх місяців до середини весни по 1-2 чайної ложки на день.

Благотворно впливає на наш імунітет дієта включає в себе морепродукти.


Схожі матеріали:

👁 2840
Категорія: Лікування
Теги: імунітет, депресія, грип, отит, простуда, народні методи



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Топ-5 способов расслабиться после трудно...

/_pu/71/59408808.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Дизайнерский ремонт: как создать идеальн...

/_pu/71/73802872.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Ознаки дефіциту вітаміну Е: які продукти...

/_pu/70/82487730.jpg

З чим їсти авокадо, щоб було корисно та ...

/_pu/70/59704047.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Ви виявили невірність партнера: чи варто...

/_pu/70/47398553.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Чи правда, що не можна пити воду після п...

/_pu/71/80081172.jpg