Небезпека вибілювання зубів: чим погрожує безневинна на перший погляд процедура

Вибілювання є зміною кольору зубів на один або декілька тонів світліше. Розрізняють два види: кабінетне і домашнє.

Білосніжна посмішка - це дано не кожній людині від природи. Заради краси і здоров'я зубів доводиться постаратися. У тому числі деякі люди наважуються на вибілювання зубів. Зараз немає жодних проблем знайти стоматолога, що проводить подібну процедуру. Але чи так вона безпечна? Розповімо про те, які небезпеки очікують пацієнта при вибілюванні зубів.

Види вибілювання


вибілювання
 

Вибілювання є зміною кольору зубів на один або декілька тонів світліше. Розрізняють два види: кабінетне і домашнє. Перший припускає нанесення складу на основі перекису водню або карбаміду відносно високої концентрації, засвічується спеціальною лампою. 1-2 відвідування стоматолога - і потрібний відтінок буде набутий.

Домашнє вибілювання здійснюється аналогічним способів, тільки в менших концентраціях і за допомогою капп - спеціальних пристосувань, що надіваються на зуби. Щоб добитися бажаного результату, знадобиться 5-10 процедур.

Небезпека вибілювання зубів


вибілювання
 

Однією з найпоширеніших складнощів після вибілювання стає підвищена чутливість зубів. Ризик утворення такої небезпеки реально понизити. Перед процедурою необхідно пройти консультацію стоматолога, який оцінить стан ротової порожнини. При необхідності можна провести ремінералізуючу терапію для зміцнення до вибілювання, а також десенсибілізуючу терапію після процедури. Обов'язково дотримуватися усіх рекомендацій лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбілювання зубів в домашніх умовах

Існує величезний ризик повернутися до зворотної ситуації, коли зуби стануть колишнього кольору. Небезпека виникає при недотриманні заходів для підтримка ефекту косметичної процедури. В першу чергу, варто відмовитися або понизити споживання фарбувальних напоїв, типу вина, соків, газованої води, морсів, кави, чаю. Також слід дотримуватися гігієни ротової порожнини, а раз в півроку-рік робити професійне чищення. Так результат вибілювання може бути збережений на тривалий термін.


вибілювання
 

Відбілювальні пасти для домашнього використання зазвичай містять високий індекс абразивності, складаються з дрібних часток, які у буквальному розумінні вбивають поверхню зубної емалі. Постійне застосування такої пасти відгукнеться підвищеною чутливістю, ерозією, клиновидними дефектами емалі. Відбілювальні зубні щітки мають аналогічний ефект.

Протипоказання

вибілювання
 

Небезпека таїться для тих, у кого є протипоказання. Ними є карієс, ерозії, непереносимість препаратів, вагітність, вік до 18 років. Великі пломби на передніх зубах теж говорять про те, що відбілювальну процедуру краще не робити. Вони не вибілюються, тому їх простіше замінити на нові.


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 80 | Теги: вибілювання, вибілювання зубів
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Активный отпуск в горах: советы для начи...

/_pu/49/92147400.jpg

Декілька продуктів, які роблять шкіру зд...

/_pu/51/65844505.jpg

Кулич пасхальный

/_pu/50/97123696.jpg

Названі продукти, яких не слід вживати п...

/_pu/49/57561033.jpg

Держава у смартфоні зручні послуги онлай...

/_pu/50/32318842.jpg

Експерти назвали простий спосіб знизити ...

/_pu/53/78694095.jpg

Поради парі, уперше почанающій жити разо...

/_pu/49/03372116.jpg

Гребінківське бюро правової допомоги інф...

/_pu/49/36818501.jpg

Зараження коронавірусом. Відчуття в носі...

/_pu/49/37540338.jpg

Super Mario Bros отправляется на ледовое...

/_pu/47/40300030.jpg

Названі п'ять ознак алергії на алког...

/_pu/50/64082545.jpg

Две ложки оливкового масла в день - ключ...

/_pu/49/09135596.jpg


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020