Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV

10.10.2013

12 жовтня в Гребінці продовжиться чемпіонат України по футзалу серед жіночих команд

5 жовтня в манежі УАБД пройшов матч 1-го туру чемпіонату України у вищій лізі

Сумські футзалистки розпочали сезон з поразки

Команда "УАБД" поступилася в першому турі чемпіонату України по футзалу серед жіночих команд киянкам з "ИМС-Униспорт".

5 жовтня в манежі УАБД пройшов матч 1-го туру чемпіонату України у вищій лізі між сумськими і київськими футзалистками. Не далі, чим 10 днів до того, ці ж команди зустрічалися у фіналі Кубку Всеукраїнської футзальной асоціації студентів, правда, тоді столичні футзалистки виступали під егідою свого вузу - Національного університету фізичного виховання і спорту.

Тоді гості виграли, так що тепер очікувався реванш, але він не вийшов.

Рахунок відкрили киянки на 34-ій хвилині, через хвилину сумчанки його порівняли - з 10-метрового штрафного удару за 6 фолів відрізнилася Вікторія Чакір. У другому таймі столичні футзалістки знову вийшли вперед, але та ж В.Чакір знову встановила паритет на табло. Проте всього за 3 хвилини до кінця матчу "ИМС-Униспорт" знову вийшов вперед, тепер остаточно - 2: 3.

Наступний матч "банкірші" проведуть 12 жовтня в Гребінці з місцевою "ДЮСШ-Надія".