Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


До уваги клієнтів пробації які прибули на проживання до Гребінківської ОТГ
Повідомити про зміну місця перебування можна будь-який підрозділ пробації

До уваги клієнтів пробації

Повідомити про зміну місця перебування можна будь-який підрозділ пробації.

Особи, які перебувають на обліку органів пробації, мають систематично відвідувати підрозділ пробації для реєстрації та інформувати уповноважений орган з питань пробації про зміну місця перебування. У будь-якому випадку важливо завжди залишатися на зв’язку з працівниками пробації.

У зв’язку з активними бойовими діями або їх загрозою на території України багато громадян нашої держави тимчасово переїжджають до більш безпечних територій.

В умовах воєнного часу клієнти пробації можуть повідомити про себе та зміну свого місця перебування у будь-який доступний із нижче перерахованих способів:
 
1) зателефонувати або надіслати відповідне повідомлення через будь-який доступний месенджер інспектору пробації (або будь-якому працівнику) підрозділу пробації, на обліку якого перебуває особа;

2) звернутися до будь-якого підрозділу пробації, найближчого до нинішнього місця знаходження. Органи пробації є у всіх містах та великих населених пунктах;

3) написати на офіційну пошту: au.vog.noitaborp@baths або у месенджер у Фейсбуці на сторінці «Пробація України Probation in Ukraine» (https://www.facebook.com/probation.ua) наступну інформацію: прізвище, ім’я та по-батькові, інформацію про місце проживання до початку війни та тимчасове місце перебування, контактну інформацію, інформацію про найменування підрозділу, на обліку якого перебувають. Додатково можна зазначити, коли і за якою статтею засуджені.

Окрім того, особи, які залишаються на тимчасово окупованій території або в зоні активних бойових дій, і які не мають можливості повідомити інспектора пробації про своє місце перебування у телефонному режимі, – також можуть це зробити через офіційні канали зв’язку з Центром пробації, зазначені вище у п. 3.

Головне зараз – безпека життя та здоров’я кожного. Не наражайте себе на небезпеку. Повідомте про себе у безпечний спосіб.

Лубенський РС №1 філії ДУ "Центр пробації" в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Зверніть увагу! | Переглядів: 141
Теги: Гребінка, пробація | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ