Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


04.12.2021
Переваги мікрозайма онлайн
Сума позики завжди невелика. Найчастіше мікрофінансові організації пропонують отримати в борг від кількох сотень до кількох десятків тисяч гривень

Які характеристики мають мікропозики? Чому вони здобули таку високу популярність серед споживачів?

Що робити, якщо терміново потрібні гроші? Перше, що спадає на думку, — зайняти у знайомих чи родичів. Однак, цей варіант не для всіх. І тут залишається лише сподіватися банківський кредит.

Однак, якщо відносини позичальника з банками вже зіпсовані, то сподіватися на лояльність кредитної організації не варто. Втім, у позичальника є можливість взяти мікропозику. Зробити це дуже просто. Спочатку слід ознайомитись з рейтингом найкращих позик на карту зі схвалення https://creditfaq.com.ua/top-10-zajmov-na-kartu-v-ukraine-rejting-2020/.

Переваги мікрозайма онлайн
 

Переваги мікропозик

Отже, які характеристики мають мікропозики? Чому вони здобули таку високу популярність серед споживачів? Серед характерних рис мікрокредитування можна назвати такі:
 
- Позичальник може отримати кредит за мінімальним набором документів. Як правило, потрібний лише паспорт (і іноді додатковий документ, що підтверджує особу). Жодних довідок про доходи та документи, що підтверджують робочий стаж

- Сума позики завжди невелика. Найчастіше мікрофінансові організації пропонують отримати в борг від кількох сотень до кількох десятків тисяч гривень. Для позичальника це також досить комфортно. Не доведеться перепозичати гроші, щоб повернути великий борг, як це трапляється у випадку з великими банківськими кредитами.

- термін кредитування становить від одного дня до декількох місяців. Сьогодні багато МФО пропонують так званий пільговий період кредитування. Їм називають термін, протягом якого відсотки за позикою взагалі не нараховуються.

– Кредитна історія позичальника не перевіряється. Це стане великим плюсом для тих, хто має прострочення та невиплати за кредитами.

- Перелічені вище особливості роблять мікропозики привабливішими клієнтам, проти кредитами у банку. Це пов'язано з тим, що отримати мікропозику на карту можна набагато швидше та простіше.

Мікропозики онлайн

Втім, прогрес не стоїть на місці, і сьогодні можна отримати мікропозику взагалі без звернення до офісу кредитора. Для цього існують послуги, що працюють в режимі онлайн. Вони позичальник може заборгувати гроші й отримати необхідну суму на власну банківську карту чи електронний гаманець. Переваги такого способу очевидні – суттєва економія часу.

Причому багато послуг працюють взагалі в автоматичному режимі, що дозволяє надавати позики буквально протягом однієї хвилини. Достатньо ввести свої паспортні дані, щоб заявку було підтверджено. На останньому ж мікропозики онлайн мають ті ж умови кредитування, що й звичайні мікрокредити.

Схожі матеріали:
   Категорія: Прес-реліз | Переглядів: 82
Теги: кредит, мікрозайм, займ, позика | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ