Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


02.04.2020

Продаж міні тракторів в Україні

Мінітрактор - сучасний металевий помічник для будівельників і фермерів

Ця сільгосптехніка виділяється універсальністю і виправдовує свою експлуатацію в підсобних господарствах і на будівельних майданчиках. На мінітрактор ціна у компанії «Міні-Агро» приваблива  miniagro.ua/ru/tractors, тому, бажаючи поповнити автомобільний парк, рекомендуємо проглянути веб-сайт компанії і познайомитися з прекрасними пропозиціями. У асортименті ви зможете підібрати і купити трактор і необхідне навісне устаткування, яке підійде для професійного виконання дорожно-будівельних, землерийних, транспортних робіт.


Мінітрактор
 

Мінітрактор - сучасний металевий помічник для будівельників і фермерів

Продаж міні тракторів у компанії «Міні-Агро» - основна спеціалізація, разом з цим в пріоритеті повне задоволення бажань кожного клієнта, зацікавленого у високоякісній, функціональній і продуктивній техніці. Саме тому, ця компанія скрупульозно відстежує появу новаторських рішень з хорошими конкурентоздатними характеристиками.

Чи багато коштує мінітрактор? Вартість варіюється від функціональних можливостей і потужності, отже, при пошуку доцільного варіанту важливо грамотно позначити ці параметри, тим самим, уникнувши додаткових витрат.

Викликає інтерес продаж нових мінітракторів в Україні?

«Міні-Агро» запрошує познайомитися з суперсучасними рішеннями, що відрізняються наступними перевагами:
 • надійністю і безпекою, завдяки якісному складанню і зваженому конструкторському рішенню (вартість мінітрактора з кабіною дуже здивує, як і його характеристики);
 • маневреністю і функціональністю: не дивлячись на свою мініатюрність, наявні моделі мінітракторів, чудово справляються з рядом завдань, характерних на будмайданчиках, заміських ділянках, фермерських угіддях і інше;
 • можливість збільшення експлуататорських можливостей, за допомогою монтажу додаткових навісних пристосувань.

Власний міні трактор - відмінне придбання

Купити мінітрактор в компанії «Міні-Агро» - відмінне рішення, яке дозволить купити сільгосптехніку, готову безвідмовно служити досить значний термін. Маючи у себе таке МС, власники можуть швидко виконувати різноманітні роботи (обробку земельних ділянок, збирання врожаю, посівні заходи, транспортування різних об'єктів і тому подібне).

Завдяки ряду переваг сільгосптехніки:
 • економному споживанню паливних ресурсів;
 • великому коефіцієнту продуктивності і потужності;
 • ремонтопридатності і надійності;
 • маневреності і функціональності;
 • комфортабельності умов для робітників і безпеки;
 • можливості працювати за будь-яких погодних умов і тому подібне.
Купити мототрактор - правильний підхід в рішенні завдань, тому що, не знадобиться прибігати до дорогих послуг з найму транспорту.

Функціональні особливості міні тракторів

Міні трактори є чудовими помічниками для комунального і сільського господарства, які при використанні додаткового навісного устаткування істотно збільшують свої функціональні можливості, даючи можливість хазяям здійснювати відкриття землі, робити посадку і збір урожаю, збір листя і снігу, скошування газонів і кущів, миття вулиць і тому подібне. Наявні в каталозі модифікації і комплектуючі дозволять задовольнити потреби і інтерес будь-якого клієнта.

Покупці фірми «Міні-Агро» можуть розраховувати:
 • на грамотну підтримку фахівців, готових надати інформацію, що цікавить;
 • на гідний вибір сільгосптехніки;
 • на можливість придбання за привабливою вартістю деталей, комплектуючих, додаткових пристроїв і так далі.


Схожі матеріали:
👁 642
Категорія: Прес-реліз
Теги: трактор, Мінітрактор, міні трактор, міні-трактор, запчастини

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ