Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


30.09.2013
Сьогодні 30 вересня — Всеукраїнський день бібліотек
Сьогодні привітаємо працівників бібліотек

Сьогодні 30 вересня — Всеукраїнський день бібліотек

Враховуючи значний внесок бібліотек в культурний і духовний розвиток нації, щорічно 30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек.

Так, як повідомила Наталія Кугно, провідний спеціаліст-економіст Головного управління статистики у Полтавській області, на початок 2013 року в області працювало 809 бібліотек, серед яких 44 — бібліотеки для дітей та юнацтва, 689 — сільські бібліотеки. Бібліотечні фонди налічують близько 12 млн. примірників документів як на паперових, так і на електронних носіях інформації, з них близько 60% — фонди сільських бібліотек.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В УЗ обіцяють, що подорожчання квитків з 1 жовтня ніхто не відчує

Для навчання, розвитку та збагачення свого внутрішнього світу щороку бібліотеки області відвідують близько 600 тис. читачів, з них кожний третій читач — дитина віком до 18 років, кожний другий — сільський житель.

Помічниками та порадниками читачів, організаторами літературних вечорів, зустрічей з цікавими людьми, презентацій книг є близько 1,5 тис. бібліотечних працівників.

«Полтавщина»


Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 728
Теги: бібіліотека, Свято, Полтавщина, Всеукраїнський день бібліотек | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ