Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


25.11.2023

У майбутньому школярі 4, 9 і 12 класів обов'язково складатимуть ДПА з англійської


У 2024 році учнів 4, 9 та 11 класів вчергове звільнено від проходження ДПА


Мила дівчина навчається на комп'ютері вдома

Кожен учень має в майбутньому обов’язково вивчати англійську мову протягом усіх років навчання в школі та проходити державну підсумкову атестацію з цього предмета за кожний рівень освіти.

Відповідні новели містить законопроєкт про застосування англійської мови в Україні, ухвалений парламентом у першому читанні 22 листопада.

Зокрема, у випадках, коли англійська мова буде вивчатись учнями як перша іноземна мова, школярі складатимуть ДПА з англійської після 4, 9 та 12 класів.

У разі, якщо школа обере освітню програму, що передбачатиме вивчення англійської мови як другої іноземної, учні складатимуть ДПА з англійської при завершенні другого і третього рівня загальної середньої освіти, тобто після 9 та 12 класу.

Вимога щодо обов’язкового вивчення англійської мови протягом усіх шкільних років стосуватиметься всіх шкіл незалежно від форми власності закладу освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виплати освітянам в 2024 році зростуть на 21%, – Шмигаль

Планується, що норма про обов'язковість ДПА з англійської мови як першої іноземної (у 4, 9 та 12 класах) набере чинності з 2028 року, а з англійської як другої іноземної (у 9 і 12 класах) – з 2030 року.

Як відомо, у 2024 році через обʼєктивні обставини учнів 4, 9 та 11 класів вчергове звільнено від проходження державної підсумкової атестації.

Схожі матеріали:
👁 234
Категорія: Шкільний екран
Теги: Англійська мова, ДПА, вивчення англійської мови
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ