Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради (15.02.2018)
На засіданні виконкому розглянуто питання та прийнято відповідні рішення

Засідання виконавчого комітету міської ради 15.02.2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради

Під час засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради, яке відбулося під головуванням міського голови Віталія Колісніченка, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

В ході засідання члени виконкому розглянули питання порядку денного, зокрема, про погодження Програми передачі багатоквартирного житлового будинку у с. Слободо-Петрівка на баланс ОСББ; про надання дозволу на пошукову роботу громадській організації «Меморіал»; про затвердження проектно-кошторисної документації; про затвердження документів з питань цивільного захисту.

Виконкомом розглянуто питання про надання дозволу громадянам на будівництво та реконструкцію житлових будинків та господарських будівель; на підключення домоволодіння до вуличного водогону; про присвоєння поштової адреси майновому комплексу ТОВ «АГРОТРЕЙД»; про видачу  свідоцтва про право власності на нерухоме майно.

На засіданні виконкому розглянуто питання та прийнято відповідні рішення про реєстрацію колективних договорів підприємств та установ.

 

Засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради

 

Засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради

 

Засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради

 

Засідання виконавчого комітету Гребінківської міської ради

 

Засідання виконавчого комітету Гребінківської міської радиСхожі матеріали:
   Категорія: Гребінківська міська рада | Переглядів: 701
Теги: Гребінка, Міська Рада, Засідання | Рейтинг: 0.0/0

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ