02.12.2023 Мобільна соціальна служба запрацювала у Пирятинській громаді
| ||
![]() Мобільна соціальна служба надає комплекс соціальних послуг натуральної допомоги – перукарські послуги, ремонт взуття, прання білизни та одягу, дрібний ремонт будівель. Також надаються медичні послуги. Допомога надається шляхом виїзду до отримувачів похилого віку та людей з інвалідністю, які проживають у сільській місцевості, та на віддалених вулицях Пирятина. Відповідно до розробленого графіка виїзд мобільної служби проводитиметься у кожен населений пункт громади 1-2 рази на місяць. Наразі вже здійснено 6 виїздів служби, на отримання послуг записалося 27 осіб. Для отримання соціальних послуг мобільної соціальної служби відповідним категоріям осіб необхідно звернутися до старостату або безпосередньо до Пирятинського центру надання соціальних послуг за адресою: м.Пирятин, вул. Соборна,23 із заявою та пакетом документів, до якого мають увійти:
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 095-245-55-96.
Схожі матеріали: | ||
|
Всього коментарів: 0 | |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ
|
|