Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

15.11.2016

На Полтавщині 76% вагітних жінок народжують не у відділеннях районних лікарень


В області доступні лікарняні заклади, але необхідно не забувати і про безпечність медичних послуг


На Полтавщині 76% вагітних жінок народжують не у відділеннях районних лікареньНа Полтавщині 76% вагітних жінок народжують не у відділеннях районних лікарень, а у спеціалізованих пологових стаціонарах.

Про це повідомив керівник департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, інформує УНН-Центр.

“В області доступні лікарняні заклади, але необхідно не забувати і про безпечність медичних послуг. Для пацієнтів безпека - на першому місці. Наприклад, 76% вагітних жінок народжують не у відділеннях районних лікарень, а обирають для народження дитини один з восьми спеціалізованих пологових стаціонарів, два з яких — це перинатальні центри у Полтаві та Кременчуці. Тобто, більшість обирає безпечні та якісні медичні послуги”, — повідомив В.Лисак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медична реформа: Полтавщину ділять на госпітальні округи

Також керівник ДОЗ зазначив, що утримання неефективного та небезпечного для пологів відділення, де протягом року народжується до сотні дітей, коштує державі близько 700-800 тис. грн. Одні пологи коштують 5 тис. грн.

Схожі матеріали:
👁 1521
Категорія: Здоров'я
Теги: охорони здоров’я, лікарняні заклади, Віктор Лисак, Полтавська




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр... Віталій Дяківнич відвідав Гребінку: лікарня, укр...
У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах... У Гребінківській громаді тяжка втрата: помер Зах...
У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ... У Гребінці ветеранам на пробації допомагатимуть ...
У Гребінці під час благодійного off-road заходу ... У Гребінці під час благодійного off-road заходу ...
У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в... У Пирятині ветерани з трьох громад змагалися у в...
«Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ... «Живи на максимум! Максимум добра!»: у Гребінці ...
Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ... Юні футзалісти з Гребінки вибороли срібло Кубка ...
У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно... У Гребінці 77 учасників долучилися до благодійно...
Гребінківська громада продовжує підтримувати укр... Гребінківська громада продовжує підтримувати укр...
Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н... Учениця Гребінківської ЗОШ №4 здобула перемогу н...
У Пирятині командир роти, за версією слідства, в... У Пирятині командир роти, за версією слідства, в...
Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі... Уродженець Гребінківської громади отримав 9 рокі...
Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при... Вихованці Гребінківської ДЮСШ Софії Чумарній при...
Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс... Дівчата з Гребінківської ЗОШ №4 стали всеукраїнс...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац... Хірургічне відділення у Гребінці продовжить прац...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...
У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит... У Гребінці відбувся творчий вечір «Вільні творит...
Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера... Юні футболісти з Гребінки стали срібними призера...
Гребінківська громада втратила Захисника України... Гребінківська громада втратила Захисника України...

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ