Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Суспільство
18.10.2021
На Полтавщині на строкову військову службу восени планують призвати 520 осіб

В жовтні лави українських військовослужбовців уже поповнили 228 призовників.

На Полтавщині на строкову військову службу восени планують призвати 520 осіб

На Полтавщині на строкову військову службу восени планують призвати 520 осібЦієї осені до війська планують призвати 520 людей, під час першого етапу в жовтні лави українських військовослужбовців уже поповнили 228 призовників.

Про це в понеділок, 18 жовтня, на апаратній нараді у Полтавській ОДА розповів заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Едуард Бородай.

За його словами, під час першого етапу з призову громадян до Збройних сил України направлено 139 осіб, Національної гвардії України – 57, Державної прикордонної служби – 32. Під час другого етапу в листопаді-грудні заплановано відправити 292 призовники.

«Основною причиною не зарахування у встановлені строки необхідної кількості призовників є неповне охоплення всього наявного ресурсу заходами оповіщення, – наголосив Едуард Бородай. – Загальна кількість громадян, які підлягають виклику, становить приблизно 18 тисяч осіб, найменша кількість вручених повісток спостерігається в міській місцевості».

Неналежний рівень оповіщення у Кременчуці – 15% вручених повісток, Лубнах і Горішніх Плавнях – по 20%, Полтаві – 23%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Система Tiler tech заряджає електровелосипеди по бездротовій мережі через підставку

«Ми розуміємо, що найбільша кількість призовників перебувають у Полтаві та Кременчуці, й саме по цих містах у нас малий відсоток фактичного вручення повісток. План відправок молодого поповнення у війська для Полтавської області є порівняно невеликим – 520 осіб. Ми усвідомлюємо, що кожна особа призовного віку має отримати повістку, пройти відповідну актуалізацію даних у центрах комплектування та медичну комісію, – наголосив заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков. – Якість та дієвість проведення заходів оповіщення напряму залежить від спільних дій голів призовних комісій, керівників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, представників органів місцевого самоврядування і поліції».


Схожі матеріали:
   Категорія: Суспільство | Переглядів: 992
Теги: Полтавщина, строкова військова служба, Осінь, призов
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Все смайлы
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ